FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 19:42, Daviochlebak napisał:

> przemcio256 audioslave2000 No jak widać większa ilość głosów jest
na nie
>
wiec pewnie nie bedę go kupował a Most Wandet jest podobno bardzo fajny a opłaca

> sie i on ??

Tak, MW dużo bardziej się opłaca. Jest tańszy i lepszy :)

No właśnie słyszałem coś takiego że jest fajny i kto wie pewnie go kupię podobną są fajne autka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:43, Dekerinho6 napisał:

No właśnie słyszałem coś takiego że jest fajny i kto wie pewnie go kupię podobną są fajne
autka :P


Śmiało możesz kupować :) Lepszy od ProStreet, a tym bardziej od Carbona. Ach te pościgi po autostradach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:51, Dekerinho6 napisał:

No tak właśnie słyszałem więc kupuje Most Wandeta :P dzieki za pomoc pozdrawiam


Nie ma za co :P Jak co to NfS: Underground 2 też jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:54, Daviochlebak napisał:

> No tak właśnie słyszałem więc kupuje Most Wandeta :P dzieki za pomoc pozdrawiam


Nie ma za co :P Jak co to NfS: Underground 2 też jest fajny :)

Wiem słyszałem i nawet grałem u kolegi ale na razie chce kupić Most Wanted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:07, audioslave2000 napisał:

Nie ma problemu :).
Czy płyta główna, której specyfikację tutaj podaję:
http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84,,,,/98,4817/99,4817//
będzie obsługiwać GeForc 9600?

Tak będzie obsługiwać GeForca bo ma złącze PCI Expres x16.Na dodatek możesz na tej płycie zainstalować dwie karty bo ma tego złącza razy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 08:51, Maq2007 napisał:

Zna ktoś jakąś fajna przygodówkę poproku Syberia, Still Life, The Longest Journey?

Ranuway 2:Sen Żółwia będzie w cda więc poczekaj,może jeszcze Jack keane to też jest fajne mimo z deka dziecinnej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 08:51, Maq2007 napisał:

Zna ktoś jakąś fajna przygodówkę poproku Syberia, Still Life, The Longest Journey?


Tunguska, Black Mirror, Post Mortem ... to tak na początek ... :). Do Syberii najbardziej podobna jest chyba Tunguska, do Still Life - Post Mortem ... poza tym sprawdź też Paradise ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja. Gram w Guild Wars, Call of Duty 4(głownie multi), Timeshift, Crysis, HL EP2 itp. Czy Frontlines : Fuel of War spodoba mi się? Znaczy ja duzo lubie z ludźmi grac (multi się znaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:06, Pavlovich napisał:

Heja. Gram w Guild Wars, Call of Duty 4(głownie multi), Timeshift, Crysis, HL EP2 itp.
Czy Frontlines : Fuel of War spodoba mi się? Znaczy ja duzo lubie z ludźmi grac (multi
się znaczy)

No tak.FFoW jest głównie robiony pod multi chociaż ja bym nie kupował bo skoro masz CoD4 i Cryssisa to juz jest nie potrzebny dodatek czyba że chcesz poruszać sie pojazdami po polu bitwy a to już inna bajka.
Podsumowując jak masz zbędną kase i dobrego kompa to możesz sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:21, Deamian napisał:

a Teraz pytanie z mojej strony: warto kupic Stalkera ?

Tak warto gra ma niesamowity klimat mi osobiście bardzo się spodobała.Gra ma ogromny świat ciekawe misje i jest nawet dość trudna(jak dla mnie) swobodę rozgrywki udaną sztuczną inteligencje i nawet fajnie wplecione elementy RPG.Nawet jeśli ma niedociągnięcia graficzne i lekkie dotyczące mechanizmów rozgrywki naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:21, Deamian napisał:

a Teraz pytanie z mojej strony: warto kupic Stalkera ?


Oj, i to bardzo. Stalker ma cholernie niepowtarzalny klimat. Naprawdę, to niezwykły FPS, którego długo się nie zapomni. Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:06, Pavlovich napisał:

Heja. Gram w Guild Wars, Call of Duty 4(głownie multi), Timeshift, Crysis, HL EP2 itp.
Czy Frontlines : Fuel of War spodoba mi się? Znaczy ja duzo lubie z ludźmi grac (multi
się znaczy)


Jeśli lubisz duże pola bitwy, w których możesz używać pojazdy "Frontlines: Fuel of War" powinien ci się spodobać. Zaletą tej gierki (czego nie było np: w "Battlefield 2") są linie frontu, które naprawdę potrafią skupić graczy w jednym określonym miejscu przez co walka jest jeszcze bardziej zacięta. Grałem w betę, więc wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:21, Deamian napisał:

> Nie ma problemu :).
> Czy płyta główna, której specyfikację tutaj podaję:
> http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84,,,,/98,4817/99,4817//
> będzie obsługiwać GeForc 9600?


Kolega pomylil tematy, prawda?


a Teraz pytanie z mojej strony: warto kupic Stalkera ?


Nie pomylił, trzeba było czytać poprzednie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:16, Rosomk napisał:

A ja mam dylemat... lepiej kupić AC czy Frontlines:Fuel of war?



To zalezy. Jeśli bardzo chcesz pograc w jakomś dobrą grę sieciowa to bierz F: FoW. Tym bardziej, że na gram.pl kolekcjonerska wersja jest za około 100zł (czyli mało). Jeśli jednak mało grasz w sieciówki, bo nie masz czasu czy popsotu zbyt nie lubisz to lepiej kupic AS''a. Bo w F: FoW trzeba się tak jakby zaanagażowac w rozgrywkę a jeśli ty chcesz popstu sobie pograc w jakomś sieciówkę od czasu do czasu to lepiej jakiego Cs''a czy może Bf''a 2 (który ma jeszcze wiele serverów i graczy i ładną grafikę a i jest tani wraz z dodatkiem Siły Specjalne) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się