FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 09:43, bzuq99 napisał:

Co sądzicie o Legend: Hand of God? Czy polecacie ją fanowi Sacred? Są do siebie podobne?
z góry dziekuje za odpowiedż.


Fanowi Sacreda polecam tą gre ZDECYDOWANIE! Ta gra ma naprawde świetną fabułe,niezłą oprawe i bardzo ciekawego głownego bohatera....Co do Sacreda to L:HoG jak najbardziej go przypomina[jest podobny] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:50, Patryk Mogilno napisał:

Mam problem co kupic Assassin Cred czy Gears of War?

Assasin jest lepszy taki PoP w starożytności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:57, klaser2 napisał:

> Mam problem co kupic Assassin Cred czy Gears of War?
Assasin jest lepszy taki PoP w starożytności


Jak chcesz pograć na multi to GOW dużo akcji i ogólnie super jedyny minus krótka na singlu. Co do AC tylko single ale za to jaki nie gralem ale duzo mozna sie spodziewac bo to bedzie hit na Pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pograłbym w jakąś wyśmienitą grę przygodową podchodzącą pod takie tytuły jak Syberia, Dreamfall czy The Longest Journey, może to być również RPG/RTS z wyśmienitą fabułą, lecz koniecznie osadzoną w świecie fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:33, Jaki Ganh1 napisał:

Słuchajcie, pograłbym w jakąś wyśmienitą grę przygodową podchodzącą pod takie tytuły
jak Syberia, Dreamfall czy The Longest Journey, może to być również RPG/RTS z wyśmienitą
fabułą, lecz koniecznie osadzoną w świecie fantasy.


Jak przygodówka to może Syberia II, Tunguska lub Paradise ... jak RTS/RPG to najlepiej chyba zainteresować się Spellforcem ( cykl ) lub klasykiem takim jak Warcraft III + dodatki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać z tej nowej ekstra klasyki: Rise of Nations, WH40k DoW czy może tego jakiegoś Dragonsharda (o którym prawdę mówiąc pierwsze słyszę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapytam więc inaczej: jakie znacie gry ze splitscreen na PC?? (nie wymieniajcie takich klasyków jak HeroeS czy Wormsy bo one tej opcji nie mają...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 06:59, player000 napisał:

zapytam więc inaczej: jakie znacie gry ze splitscreen na PC?? (nie wymieniajcie takich
klasyków jak HeroeS czy Wormsy bo one tej opcji nie mają...)

Tony Hawk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:14, misioo napisał:

Co wybrać z tej nowej ekstra klasyki: Rise of Nations, WH40k DoW czy może tego jakiegoś
Dragonsharda (o którym prawdę mówiąc pierwsze słyszę)?


Rise of nations to najlepszy wybór. Wczorsj dostałem tę grę i muszę powiedzieć że jest superowa. Ogromne bitwy z udziałem nawet setek jesdnostnek, ładna grafika, ciekawa kampania i fabuła. Ga po prostu cuda. Wedłóg mnie najlepsza strategia w jaką dotychczas grałem, a grałem w duzo. A co do Warhammera to też jest wart zakupu, minusem tej gry jest dość prosta i krótka fabuła, ale polecam. A co się tyczy Dragonsharda to grałem u kumpla i mi sie nie podobał. Rozbudowa miasta jak w Władcy pierścieni 1, masz wyznaczone miejsca i musisz wybierać, jedyny plus jak dla mnie to żeby zdobyć złoto musisz wejsc do podziemi to jest nawet ciekawy pomysł. pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 08:20, Dekerinho6 napisał:

Mam takie pytanie ponieważ nie wiem co jest lepsze ??? :P
World in Conflict czy Gothica 3 ( Bo jeszcze w niego nie grałem ?? ) ?


Zależy jaki masz sprzęt, ale nie oto przecież chodzi. :) Gothic 3 jest najgorszą częścią sagi. World in Conflickt, ehmmm gra zdaję się dobra. Napewno lepsza od G3. No ale jeśli jestes wytrwałym fanem gothicow to musisz zagrać w G3. Trudno porównywać RTS z Rpg... ale mój wybur pada na WiC. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:33, Jaki Ganh1 napisał:

Słuchajcie, pograłbym w jakąś wyśmienitą grę przygodową podchodzącą pod takie tytuły
jak Syberia, Dreamfall czy The Longest Journey


W nowym CDA ma być Runaway 2 - ale nie wiem czy lubisz "rysunkową" grafikę w grach przygodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 08:20, Dekerinho6 napisał:

Mam takie pytanie ponieważ nie wiem co jest lepsze ??? :P
World in Conflict czy Gothica 3 ( Bo jeszcze w niego nie grałem ?? ) ?



To są dwie odmienne gry zależy co preferujesz.... Jeśli jesteś fanem Gothica to kup Gothica III jeśli jednak lubisz strategie i chcesz troche na necie popykac to weź WiC.
PS Do Gothic''a potrzebny jest mocny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:25, Jaki Ganh1 napisał:

W Syberię II grałem, Tunguske i Paradise nie, zaś SpellForcea to jestem fanem ^^ WC3
też ;)



Fahrenheit to według mnie najlepsza propozycja dla ciebie... / a jeśli w świecie fantasty ma byc to nie mam pojęcia takich przygodówek ejst mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 06:59, player000 napisał:

zapytam więc inaczej: jakie znacie gry ze splitscreen na PC?? (nie wymieniajcie takich
klasyków jak HeroeS czy Wormsy bo one tej opcji nie mają...)

Polecam Kane&Lynch.
Świetna zabawa, do dzisiaj kumpel trzyma mnie w piwnicy:P (BTW: Pozdrawiam)
A tak na serio to świetna gierka, przede wszystkim bardzo dynamiczna no i jest co-op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się