FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 23:22, jaki of blade napisał:

> Zna ktoś może grę RPG z inteligentną fabułą wymagającą myślenia.Poza tym dobrze
by było
> żeby była grywalna i płynnie działała na starszych kartach graficznych.
> Z góry dzięki.
Teraz bardzo ciężko o taką grę, ale mogę ci polecić Morrowinda, Planescape: Torment (o
ile gdzieś zdobędziesz i nie grałeś), a poza tym to możesz poczekać na Drakensang:the
Dark Eye, bo zapowiada się powrót do korzeni, premiera na dniach, a wymagania nie powinny
być zbyt duże

ja bym ci polecał Fable:zapomniane opowieści, albo troszeczkę dla lepszych kompów wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:52, Volvox napisał:

Zna ktos jakas dobra gre ekonomiczna? Nie moge grac tylko w Transport Tycoona ;)


Settlers II, Sim City, Pizza Syndycate, Capitalism 2 stare, ale wciaz sie swietnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 07:29, Modok napisał:

jaki of blade głupoty piszesz.

Polecam ci NWN + Dodatki.
Planescape: Torment
KOTOR.

Czy ja wiem, czy w NVN ma fabułe wymagającą myślenia, można się spierać. Ale co do reszty to jak najbardziej się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex - ta gra zmiata wszystko i sądzę że byłaby odpowiednia. Już tu o niej wiele pisałem. Jak jesteś zainteresowany to poszukaj. I szczerze polecam - warto, warto. Teraz nówka za 25 zeta z dodatkiem IW oraz Project snowblind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex naprawdę jest dobry ale raczej to gra Akcji z Elementami RPG.
A grę naprawdę polecam ma ona klimat i może czasami przestraszyć i w tej Anatol ogi jest chyba jeszcze Deus EX 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka.. jest jakaś taka gra a la podbój świata(realnego).Na przykład jestem jakimś narodem nacją itp. i walczę o terytoria i moge podbić dajmy na to całą Europę cz coś w tym rodzaju... No więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:52, Szymex ziom napisał:

hejka.. jest jakaś taka gra a la podbój świata(realnego).Na przykład jestem jakimś narodem
nacją itp. i walczę o terytoria i moge podbić dajmy na to całą Europę cz coś w tym rodzaju...
No więc?


Zdecydownie polecam Medieval 2 Total War-gra jest wielka i spełnia wszystkie twoje kryteria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:52, Szymex ziom napisał:

hejka.. jest jakaś taka gra a la podbój świata(realnego).Na przykład jestem jakimś narodem
nacją itp. i walczę o terytoria i moge podbić dajmy na to całą Europę cz coś w tym rodzaju...
No więc?

Medieval: Total War (z dodatkiem Viking Invasion to walka o Wielką Brytanię) , Rome: Total War (dodatek Barbarian Invasion jest o upadku Cesarstwa Zachodniorzymskiego, a Aleksander o wyprawie Aleksandra Wielkiego), Medieval 2: Total War (z dodatkiem Królestwa są 4 nowe kampanie, w dwóch z nich świat jest poszerzony o mezoamerykę i arabię, a w dwóch kolejnych o walce o dominację w Wielkiej Brytanii oraz o kampanii Teutońskiej (wojny z Polską, Litwą...) .

Medievale 1 i 2 to klimaty średniowiecza, a Rome to starożytność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:52, Szymex ziom napisał:

hejka.. jest jakaś taka gra a la podbój świata(realnego).Na przykład jestem jakimś narodem
nacją itp. i walczę o terytoria i moge podbić dajmy na to całą Europę cz coś w tym rodzaju...
No więc?


Tak jak radzą przedmówcy - Medieval lub jeśli wolisz trochę bardziej "wolną rękę" przy wybieraniu czasu, w którym będziesz grał to Civilization 4 - niektórym się nie podoba, ale dla mnie bardzo dobra. Mile można spędzić przy niej czas i podbić Rosję grając USA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:52, Szymex ziom napisał:

hejka.. jest jakaś taka gra a la podbój świata(realnego).Na przykład jestem jakimś narodem
nacją itp. i walczę o terytoria i moge podbić dajmy na to całą Europę cz coś w tym rodzaju...
No więc?


A ja polecam Defcon''a,niestety grałem tylko w demo ale wyglądało naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie co poradzilibyście mi kupić:
Mass Efect(w to jeszcze nie grałem)
albo
Stallker(tu mam pewne doświadczenia)
Piszę bo mam ograniczony budżet. Prosiłbym o wyrażenie swojej opinii na temat danej gry, a nie tylko bo ta jest fajna, a ta fajniejsza. Wasze wypowiedzi mogą mi na prawdę pomóc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:27, Tarves napisał:

Cześć. Mam pytanie co poradzilibyście mi kupić:
Mass Efect(w to jeszcze nie grałem)
albo
Stallker(tu mam pewne doświadczenia)
Piszę bo mam ograniczony budżet. Prosiłbym o wyrażenie swojej opinii na temat danej gry,
a nie tylko bo ta jest fajna, a ta fajniejsza. Wasze wypowiedzi mogą mi na prawdę pomóc.
Pozdrawiam


Jeśli lubisz cRPG to radzę kupic Mass Effect. Jeśli shootery to S.T.A.L.K.E.R. Trudno te gry porównywac, stalker był hitem jest starszy, ale wielu w tą grę też gra. ME jest tak powiem "dzieckiem" w grach na PC. Ale podobno bardzo fajna gra, super grafika i fabuła. Stalker ma gorszą grafę, ale nie aż tak słabą, zresztą gra nie z roku 2008. Ja jako fan cRPG wybrałym jednak Mass Effect. Shootery lubię, ale typu: CoD, MoH, czy FC 2 który wyjdzie. Więc ostatnie słowa: Kup Mass Effect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 18:41, PJ MW napisał:

Co lepiej kupić Diablo II z LoD czy Antologię Blizzard(tylko dla Diablo)?

Diablo II z dodatkiem! Diablo 1 może i jest fajne, ale co najmniej 3 klasy gorsze od dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 18:41, PJ MW napisał:

Co lepiej kupić Diablo II z LoD czy Antologię Blizzard(tylko dla Diablo)?

Sam piszesz że chcesz kupić antologie tylko dla diablo więc bardziej opłacalnym wyborem będzie wzięcie tej pierwszej bo jest nowsza i ma dodatek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się