FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 15:29, kedzior141 napisał:

Warto kupić grę Turok?


Kupiłem ja i nie żałuje single player jest dosyć fajny ale najlepsze przychodzi jak grasz w multi online :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poszukuję dobrego FPS''a przez neta. Zastanawiam się nad Battlefield 2142 i Enemy Territory:
> Quake Wars. Grałem w BF 2 i bardzo mi sie podobała, ale grałem też w demo ET:QW i też
> mi się bardzo podobał :P Mam dylemat. Która gra wg. was jest lepsza?

Polecam z całego serca Unreal Tournament3. Zagraj w demo, szybkość rozgrywki i sama akcja wgniata w fotel. Moim zdaniem najlepsza gra w tym gatunku.

Vesania666
Czy ja wiem... Gra jest z drugiej ligi, z tego co pamiętam ma bardzo slabe Al przeciwników, i jest to gra jednego tricku... Choć za taką cenę myślę że możesz się skusić.

A co do Tuoka to kupię jak stanieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:09, kedzior141 napisał:

> Poszukuję dobrego FPS''a przez neta. Zastanawiam się nad Battlefield 2142 i Enemy
Territory:
> Quake Wars. Grałem w BF 2 i bardzo mi sie podobała, ale grałem też w demo ET:QW
i też
> mi się bardzo podobał :P Mam dylemat. Która gra wg. was jest lepsza?


Z tych dwóch gier brałbym BF 2142. Zwłaszcza że można go kupić taniej niż QW. Zamiast QW mogę ci polecić darmowego starego ET. Ciągle ma w sobie tą magie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:16, Arisovo 14 napisał:

Przeprszam za pomyłkę;) poprawka-chodziło mi nie o spellforce, a spellforce 2, 1 przeszedłem.


W takim razie części drugiej w Extra Klasyce HIT jeszcze nie znajdziesz, bo ta na dzień dzisiejszy jest do kupienia w TopSellerze podobnie jak i dodatek Władca Smoków. Przyznam też szczerze że ja sam czekam aż SFII spadnie do EK HIT. Obyśmy tylko nie musieli na to czekać zbyt długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:29, kedzior141 napisał:

Warto kupić grę Turok?

sindrek1
I jak Ci isę podoba Juiced?
Ja ze swojej strony polecam Ci Most Wanted. O niebo lepsza gra niż Carbon...

nie podoba mi się jeszcze mam za słabą kartę graficzną , ale gra MI SIę jag by nie do instalowuje może macie na to radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:30, Vesania666 napisał:

warto kupić Infernala? w CD-A dostał tylko 6, demko mi się podobało, a cena (coś koło
30 zł) kusi.

Skoro ci się podobał - bierz i nie przejmuj się ocenami w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam strategii... bardzo wymagającej strategi (nie RTS) o niskich wymaganiach (radeon 9250 lub X2400 HD) najlepiej do 50 zł polskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:42, Arlik napisał:

szukam strategii... bardzo wymagającej strategi (nie RTS) o niskich wymaganiach (radeon
9250 lub X2400 HD) najlepiej do 50 zł polskich :)


C&C Wojny o Tyberium jest całkiem fajną strategią (bynajmniej mnie się podoba) za 50 zł.
http://www.gram.pl/sk5_6gPh8_Command_Conquer_3_Wojny_o_tyberium.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:48, Arlik napisał:

obie proste jak konstrukcja cepa... :)

Supreme Commander jest ekstremalnie trudny (przechodzę wszystkie inne strategie bez niczego, ale tutaj mam problemy w skirmishu z jednym przeciwnikiem CPU), ale bez dobrego procesora (najlepiej dwurdzeniowego) lepiej w to nie grać, bo będzie kiepsko. Tym niemniej trudniejszej i bardziej wymagającej strategii nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:58, Arlik napisał:

dwa rdzenie po 1.83 giga herca w laptopie wystarczy ? karta grafiki to radeon X2400 HD.

Core 2 Duo? Tak, o ile nie chcesz grać w multi na mapach 40 x 40 km i większych. Karta graficzna też powinna wystarczyć na średnio-niskie detale. Czyli...kupuj i graj, bo to ekstremalnie wymagająca i wciągająca strategia.
Dość powiedzieć, że jeden z redaktorów CD-Action nie mógł przejść pierwszej misji dodatku. Na niskim poziomie trudności...Mi się udało na średnim, ale była to dwugodzinna droga przez mękę. Musiałem użyć ponad 1000 jednostek i wsparcia bomb nuklearnych :) A to dopiero była pierwsza misja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:42, Arlik napisał:

szukam strategii... bardzo wymagającej strategi (nie RTS) o niskich wymaganiach (radeon
9250 lub X2400 HD) najlepiej do 50 zł polskich :)


Polecam Empire Earth 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:26, PJ MW napisał:

Co lepiej kupić Guild Wars, Factions, czy Nightfall?

Guild Wars albo Guild Wars: Nightfall. Oba są bardzo fajne. A Factions jest średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:59, ziptofaf napisał:

> Co lepiej kupić Guild Wars, Factions, czy Nightfall?
Guild Wars albo Guild Wars: Nightfall. Oba są bardzo fajne. A Factions jest średnie...


Która lepsza dal początkującego gracza? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:26, PJ MW napisał:

Co lepiej kupić Guild Wars, Factions, czy Nightfall?



Dla poczatkujacego, Guild Wars: Prophierces (nie gwarantuje dobrze zapisanej nazwy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:00, PJ MW napisał:

Która lepsza dal początkującego gracza? ;]

Zwykły Guild Wars. Czyli Guild Wars: Prophecies, jak go niektórzy nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się