FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 23:02, MasterHeroes napisał:

dostawałem baty na easy ale fajna gra. Teraz mam ostatnie pytanie. CoH czy Spore??


Jak dostawałeś baty na easy to Spore ziomek. Naprawdę, AI w tej grze nie wymiata. Po miesiącu posiadania COHa, rozkładałem AI na ekspercie w 15 minut. Teraz mam COHa już rok i gram sobie 2 x AI expert vs ja, albo po multi solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:21, MKRaven napisał:

To jużlepiej pierwsze Enemy Territory - moim zdaniem lepsze i darmowe w dodatku.


ja wole to drugie - pewnie dlatego, że gram Stroggami ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekaj na nowego Crysisa, a ja podam jeszcze starą grę Conflict Desert Storm Pustynna Burza i Confilct Desert Storm 2, pamiętam że kiedtś bardzo mi się spodobały te gry, są w sklepie może za 10 zł teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:23, sathorn1 napisał:

Jak dostawałeś baty na easy to Spore ziomek. Naprawdę, AI w tej grze nie wymiata. Po
miesiącu posiadania COHa, rozkładałem AI na ekspercie w 15 minut. Teraz mam COHa już
rok i gram sobie 2 x AI expert vs ja, albo po multi solo.

Jestem zaszczycony czytając takiego "miszcza" na forum. O panie najwyższy, tyś spośród gwiazd wybrany, jak my pachołki mamy Ci służyć, ziomuś?

Jak gra do "multiplayer" FPS, to:
1. CoD4
2. BF2
3. CoD2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:02, MasterHeroes napisał:

Zagrałem w dema CoH i DoW. DoW odpada, nie podoba mi się. Za to CoH świetnie się grało,
dostawałem baty na easy ale fajna gra. Teraz mam ostatnie pytanie. CoH czy Spore??


Co ty się tak uparłeś na to Spore? Weź już to Spore i nie truj :P Skoro nie chcesz porządnej gry jak CoH tylko jakieś simsowate (:P) cuś to bierz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp: Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???

Z MMO kup Guild Wars a z RPG NWN 2 lub Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???


Skoro masz 60zł, lubisz MMO i masz takiego kompa to odpowiedz może być tylko jedna... Guild Wars, które dostępne jest w Platynowej Kolekcji akurat za taką cenę, a na dodatek w tym przypadku nie będziesz musiał sie martwić o coś takiego jak abonament, gdyż jest to gra darmowa (w przeciwieństwie do WoWa i wielu innych MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???



Neverwinter Nights 2 - RPG - cena na Gram.pl/46,90 zł
Guild Wars - MMO - cena na Gram.pl/46,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
> Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
> nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???

jak wszyscy wyżej: MMO - GW, a RPG to NWN 2. Polecam Diablo II jeśli nie masz. Możesz też kupić NWN Diamentową Edycję lub Sagę Gothic i Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???

Teraz na gram.pl w promocji oblivion za chyba 69zl i wszystkie dodatki do niego.
Gierka niezla jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???


Ja bym Ci polecił taki zestawik: Deus Ex:Antologia (18,90zł)+ Thief: Antologia (18,90)
Wiem, że Thief to nie RPG, ale ma świetny klimat i ogromne pokłady grywalności. Sam gram tylko w RPG a Thief mnie po prostu "wessał".
MichalixPL
Na Obliviona to chyba trochę procek za słaby.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 21:54, junior17 napisał:

MichalixPL
Na Obliviona to chyba trochę procek za słaby.


Mysle ze na gre w minimalnych albo nawet w nieco mniejszych od srednich gra poszlaby na jego sprzecie.
A nawet jakbylby za slaby to jest sporo modow ktore zmniejszaja wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:25, KinggAdek napisał:

Lubię wszystkie gry ,oprócz symulatorów.Mam 60zł i chcę kupić jakąś gierkę...Mój komp:
Athlon 1800 1.5Ghz, GeForce 7600GS 256MB, 1,256 GB RAM (Wiedźmin chodzi na średnich).Myślałem
nad jakimś MMO bądź RPG....Co radzicie???


Możesz równie dobrze kupić Jade Empire (20 zł) bądź też SW KOTOR1 (gdzieś go widziałem za 60 dyszek)jak jeszcze w to nie grałeś i uda Ci się go "dopaść".
MichalixPL
A o modach nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 21:32, MichalixPL napisał:

Teraz na gram.pl w promocji oblivion za chyba 69zl i wszystkie dodatki do niego.


To akurat żadna okazja, bo w wirtusie można kupić Oblviona z dodatkami za 49zł. Swoją drogą sam mam zamiar skorzystać z tej okazji, bo nie posiadam jeszcze dwóch dodatków.

Dnia 22.08.2008 o 21:32, MichalixPL napisał:

Gierka niezla jest.


Tu nie ma żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 23:02, dave03 napisał:

To akurat żadna okazja, bo w wirtusie można kupić Oblviona z dodatkami za 49zł. Swoją
drogą sam mam zamiar skorzystać z tej okazji, bo nie posiadam jeszcze dwóch dodatków.

Niewiedzialem... chyba tez z tego korzystam, Daviochlebak rowniez zachecam do kupna tej gry :)
Troszke szkoda ze w "naszym" sklepie tak drogo jest...

Dnia 22.08.2008 o 23:02, dave03 napisał:

> Gierka niezla jest.

Tu nie ma żadnych wątpliwości.

Zalezy w sumie dla kogo...
Spotkalem wiele osob co mowily ze gra nudna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 11:10, Grinczar napisał:

Jestem zaszczycony czytając takiego "miszcza" na forum. O panie najwyższy, tyś spośród
gwiazd wybrany, jak my pachołki mamy Ci służyć, ziomuś?


Czy to wstyd się pochwalić, że jest się w czymś dobrym?

Dnia 22.08.2008 o 11:10, Grinczar napisał:

Jak gra do "multiplayer" FPS, to:
1. CoD4
2. BF2
3. CoD2


A co z CS:S i TF2? Przecież multi w CoD2 był boleśnie słaby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 08:48, sathorn1 napisał:


A co z CS:S i TF2? Przecież multi w CoD2 był boleśnie słaby....


multi w CoD2-słabe?? to idz i powiedz to tym wszystkim ludziom którzy do tej pory łoją w multi dzień i noc..czemu?
bo cod2 po względem gry multiplayerowej ciągle wymiata i mimo upławy lat stale się trzyma.

a dla mnie i tak best fps online ever to BF2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 10:08, mikolajmix napisał:

multi w CoD2-słabe?? to idz i powiedz to tym wszystkim ludziom którzy do tej pory łoją
w multi dzień i noc..czemu?
bo cod2 po względem gry multiplayerowej ciągle wymiata i mimo upławy lat stale się trzyma.


Jak dla mnie to jest efektem hype''u który się nakręcił wokół tej gry z powodu super-singleplayera. Natomiast multi było słabe niestety. Proste tryby, brak klas, albo cohćby kasy za którą kupuje się bronie. CoD2 miał absolutnie zwykły i sztampowy multi i mam wrażenie, że jedyni ludzie którzy wciąż w to grają pomimo premiery CoD4 (który ma super multi) to Polacy i Rosjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się