FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2011 o 14:06, matis9988 napisał:

Lepiej Street Fighter IV czy Dirta 2? Obie gry na PC.

Street Fighter 4 na PC ssie pałkę i to ostro. I na padzie i na klawie można dostać szału. Jeśli dokupiłbyś do SF4 specjalny pad, który wygląda jak stary automat, to mógłbyś się fajnie wtedy przy tym bawić.
Coś takiego:
http://www.consoleshop.com/product.php?productid=17182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 22:43, Orion napisał:

Ktora gra jest lepsza? Anno 1701 czy Anno 1401?


Jak już to 1404;) Ja bym brał nowszą część, czyli 1404. Jest bardziej rozbudowana, ma ładną grafikę, no i jakoś tak wciągnęła mnie na sporo dłużej. Polecam tym bardziej, że np. w tutejszym sklepie zakupisz złotą edycję Anno 1404 za 59 zł i do tego będziesz mógł wybrać drugą grę Ubisoftu za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 08:34, revolt505 napisał:

Warto brać Unreal Universe? Myślę głównie o UT2004 i UTIII do multyplayera. Sporo ludzi
gra w te 2 produkcje?


W UTIII gra więcej ludzi a gameplay można powiedzieć taki sam do tego lepsza grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 08:34, revolt505 napisał:

Warto brać Unreal Universe? Myślę głównie o UT2004 i UTIII do multyplayera. Sporo ludzi
gra w te 2 produkcje?


Od czasu do czasu pogrywam w Unreal 3 i sporo jest ludzi do grania. A za taką cenę, jaka jest choćby w tutejszym sklepie, grzech nie dorzucić do kolekcji całej serii gier spod znaku Unreal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 10:46, dominik713 napisał:

Mylisz się, jest gra Anno 1401 ;) Co prawda już trochę starsza, ale naprawdę bardzo przyjemna.

Nie, to Ty się mylisz. ;] Seria Anno obejmuje (w kolejności wydania): 1602, 1503 (+dodatek), 1701 (+dodatek) i 1404 (+dodatki). W ostatnią, niestety, nie grałem, lecz w poprzednie grałem chętnie i często wracam - świetna seria, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 08:34, revolt505 napisał:

Warto brać Unreal Universe? Myślę głównie o UT2004 i UTIII do multyplayera. Sporo ludzi
gra w te 2 produkcje?


Cały czas pełno ludzi w to gra, więc bez obaw można kupować, zwłaszcza w obecnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 17:12, Ecko09 napisał:

Warto interesować się Pirates of Black Cove? Grał ktoś?


Ostatnio w jakiejś promocji można ją było dostać za 4zł więc raczej hit to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 18:09, Bodzio-gracz napisał:

Skoro miałeś okazję grac na PC w Far Cry 2 ( bądz też posiadasz ten tytuł w swojej kolekcji
) , to zakup sobie Assasin''s Creed :) .


Na jedynkę raczej nie znajdę floty (nadchodzą dużo ciekawsze tytuły, na które właśnie trzeba będzie przeznaczyć), od kolejnych części odstrasza mnie DRM, jednak może w przyszłości, po jakiejś okazyjnej cenie nabędę ten tytuł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: trzecia część Hirołsów czy Twierdza: Krzyżowiec? Nie grałem w żadną Twierdzę, z Hirosłów tylko część 4 i strasznie się na niej zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdza Krzyżowiec to gówno i 3 metry mułu. Nie dotykaj nawet kijem. Już lepiej zainwestować W pierwszą Twierdzę lub drugą,albo poczekać na trójkę. A co do Hirołsów: nie dziwie się,że 4 cię zawiodła,mnie też. Ale trójka to już mistrzostwo samo w sobie. Piątka też jest bardzo dobra (zaraz po trójce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się