FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Udało mi się dorwać Runa i Drakana no i pokończyłem także Drakana na ps2. I tu pytanie, co dalej czy może mi ktoś doradzić jakąś fajna grę w stylu Rune,Drakana na pc czy pozostają już tylko konsole jak tak to, jakie tytuły. Chodzi mi o gry tpp a może Bloodrayne? Grafika nie jest moim priorytetem. Może też być na konsole ps2 dreamcast psx etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:49, Darnok_Rukia napisał:

Którą bijatykę wybrać na PC ,SF4 czy BlazBlue: Calmity Trigger ? Bardziej interesuje
mnie drugi tytuł,który jest łatwiejszy do opanowania ?

W BB nie grałem, ale SF4 to wg mnie porażka. Bez specjalnego kontrolera nie ma co grać w tę grę. A jeśli masz Arcade Stick to bierz SF4, wtedy gra wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:49, Darnok_Rukia napisał:

Którą bijatykę wybrać na PC ,SF4 czy BlazBlue: Calmity Trigger ? Bardziej interesuje
mnie drugi tytuł,który jest łatwiejszy do opanowania ?


SF 4. Za niską cene dostaniesz coś porządnego. A na zwykłym padzie, też się mnie dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, który tytuł będzie miał lepszą optymalizację :P A tak poważnie, to raczej schylałbym się ku L.A. Noire. Konsolowe wersje dostały całkiem dobre oceny. Do tego ta niesamowita technologia mimiki twarzy robi ogromne wrażenie. Sękiem może okazać brak polskiej wersji gry, co niektórych martwi. Jeśli chodzi o Saits Row The Third, to zapowiada się grubo. Na ocenę poczekałbym jednak do premiery obu tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 23:51, SongoX napisał:

Zależy, który tytuł będzie miał lepszą optymalizację :P A tak poważnie, to raczej schylałbym
się ku L.A. Noire. Konsolowe wersje dostały całkiem dobre oceny. Do tego ta niesamowita
technologia mimiki twarzy robi ogromne wrażenie. Sękiem może okazać brak polskiej wersji
gry, co niektórych martwi. Jeśli chodzi o Saits Row The Third, to zapowiada się grubo.
Na ocenę poczekałbym jednak do premiery obu tytułów.


To w sumie i tak pochwaliłeś obie i niezbyt można wywnioskować, która będzie lepsza :P Ale i tak gdyby któraś z nich miała by być gorsza to nie byłoby tego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 23:53, barth89 napisał:

To w sumie i tak pochwaliłeś obie i niezbyt można wywnioskować, która będzie lepsza :P
Ale i tak gdyby któraś z nich miała by być gorsza to nie byłoby tego problemu ;)

... bo obie gry się ciekawie zapowiadają. Jednak dla mnie L.A. Noire na starcie wygrywa o te 0.10 procenta (no chyba, że spartolą kompletnie optymalizacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 23:57, SongoX napisał:

> To w sumie i tak pochwaliłeś obie i niezbyt można wywnioskować, która będzie lepsza
:P
> Ale i tak gdyby któraś z nich miała by być gorsza to nie byłoby tego problemu ;)

... bo obie gry się ciekawie zapowiadają. Jednak dla mnie L.A. Noire na starcie wygrywa
o te 0.10 procenta (no chyba, że spartolą kompletnie optymalizacje;)


Mnie osobiście L.A. Noire chwyta tym, że jest o wiele bardziej dojrzały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 00:36, DambialkoX napisał:

Potrzebny mi jakiś FPS Gra nie może być wydana powyżej 2007 roku. Co polecicie ?

F.E.A.R.
Half-Life 2 (a najlepiej cały The Orange Box)
Doom III+dodatek
Far Cry
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
Bioshock
Stalker: Cień Czarnobyla
Dark Messiah of Might and Magic (noo to właściwie jest brawler, ale gierka i tak jest bardzo dobra)
Crysis
Call of Duty: Modern Warfare
Unreal Tournament III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 00:36, DambialkoX napisał:

Potrzebny mi jakiś FPS Gra nie może być wydana powyżej 2007 roku. Co polecicie ?


Bioshock
Crysis,
Unreal Tournament 3
Stalker
F.E.A.R.
Far Cry
Half-Life 2 + Epizody
Prey
Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay
Call of Duty 1, 2, Modern Warfare
Rainbow Six Vegas
Call of Juarez
Brothers in Arms Road to Hill 30 + Earned in Blood
Medal of Honor Allied Assault & Pacific Assault
Quake 4
Doom 3
XIII
Projet IGI 1 & 2
Return to Castle Wolfenstein
Operation Flashpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:49, Darnok_Rukia napisał:

Którą bijatykę wybrać na PC ,SF4 czy BlazBlue: Calmity Trigger ? Bardziej interesuje
mnie drugi tytuł,który jest łatwiejszy do opanowania ?



BlazBlue jest akurat prostszą grą do opanowania. Jednak o wiele więcej frajdy daje mi ciągle SFIV, szczególnie że ostatnio wyszedł Super Street Fighter IV: Arcade Edition na PC :) I to nieprawda, że bez arcade sticka się grać nie da. Miałem starego taniego pada, grałem bez żadnych problemów. Teraz mam jakiś kijowy pad Manty i też nie narzekam na grę. Byleby d-pad chodził lekko i precyzyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 10:42, TheDonMatheo napisał:

Czy opłaca się kupować Battlefield BC 2.?? Nie posiadam Golda na Live i zależy mi na
dobrym single''u...

Jeśli tylko do singla, to raczej nie. Kampania dla pojedynczego gracza nie jest zła ale też nie powala jakoś. No i jest krótka (ok. 6h). Siłą tej gry jest głównie multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 12:46, zermithon napisał:

> Czy opłaca się kupować Battlefield BC 2.?? Nie posiadam Golda na Live i zależy mi
na
> dobrym single''u...
Jeśli tylko do singla, to raczej nie. Kampania dla pojedynczego gracza nie jest zła ale
też nie powala jakoś. No i jest krótka (ok. 6h). Siłą tej gry jest głównie multiplayer.



Więc co polecacie? Chodziłoby mi o coś bardziej realnego, nie jakieś sci-fi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2011 o 11:51, Mateuszencjowaty napisał:

BlazBlue jest akurat prostszą grą do opanowania. Jednak o wiele więcej frajdy daje mi
ciągle SFIV, szczególnie że ostatnio wyszedł Super Street Fighter IV: Arcade Edition
na PC :) I to nieprawda, że bez arcade sticka się grać nie da.

Może ja nie umiem grać na zwykłym padzie. Ale jak grałem u kumpla z Arcade Stickiem na kolankach to poczułem się jak w salonie gier. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 12:53, TheDonMatheo napisał:

Więc co polecacie? Chodziłoby mi o coś bardziej realnego, nie jakieś sci-fi...


Call of Duty: Black Ops (chociaż to też gra głównie do multi, ale single ma trochę dłuższy od Bad Company 2 - ale też krótki)
Pierwsze Bad Company
Rainbow Six: Vegas
Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2

A to musi być coś koniecznie o tematyce współczesnych konfliktów zbrojnych? Bo jak nie to może:
Half-Life 2
Bioshock 1 i 2
FEAR 1 i 2
Crysis 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 13:11, zermithon napisał:

> Więc co polecacie? Chodziłoby mi o coś bardziej realnego, nie jakieś sci-fi...


Call of Duty: Black Ops (chociaż to też gra głównie do multi, ale single ma trochę dłuższy
od Bad Company 2 - ale też krótki)
Pierwsze Bad Company
Rainbow Six: Vegas
Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2

A to musi być coś koniecznie o tematyce współczesnych konfliktów zbrojnych? Bo jak nie
to może:
Half-Life 2
Bioshock 1 i 2
FEAR 1 i 2

Właśnie chodziło mi o gry bez elementów fantastycznych. Dzięki za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się