FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

>[...] Chciałbym czerpać w nowego TES jak najwięcej bo Oblivion na maxa ledwo mi ciągnął

Dnia 01.09.2011 o 14:37, In_The_End napisał:

:)
Sam nie wiem... np. czy Warhammer DoW 2 jest godny polecenia?

DoW2 ma wyższe wymagania niż Obek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:41, RakuPL napisał:

DoW2 ma wyższe wymagania niż Obek ;)

Jeszcze o niczym to nie świadczy:P Wiedźmin dwa lata mi na średnio średnio wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry do pogrania we dwójkę na PS3 , odpadają gry typu Street Fighter oraz drugiej z rozbudowanym multi i przyzwoitym singlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 15:37, Sareth napisał:

Szukam jakiejś gry do pogrania we dwójkę na PS3 , odpadają gry typu Street Fighter oraz
drugiej z rozbudowanym multi i przyzwoitym singlem


Jeśli pasują FPP, to Killzone 3 ma tryb kooperacji, a singiel mi się bardzo podobał. No i multi przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:42, In_The_End napisał:

> DoW2 ma wyższe wymagania niż Obek ;)
Jeszcze o niczym to nie świadczy:P Wiedźmin dwa lata mi na średnio średnio wysokie.

Imho będzie ciachać, ale jak tam chcesz. Zresztą jeżeli się zdecydujesz to zrób screen z benchmarku chętnie odszczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:59, Skaterka885 napisał:

Witam. Jaką polecacie grę na xbox''a 360, która ma multiplayer? ( chodzi mi o taką, która
na singlu też jest dobra )

Nie wiem, może GTA 4, Crysis 2, któraś część Call of Duty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ulubionych na Twoim GS-ie poleciłbym Planescape: Torment, Baldur''s Gate... co do mniej znanych... sam lubiłem strasznie Legends of Valour, można dwa pierwsze TES-y ograć (Arena, Daggerfall) - wszak darmowe.
Pytanie, o jak bardzo stare produkcje Ci chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Combat Mission. ;]
Dowolna z starych edycji, które dość łatwo można zgarnąć na alledrogo.

Najlepsze gry jakie kiedykolwiek zostały wydane na PC.
Bawię się co jesień już od jakichś sześciu czy siedmiu lat. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakąś ciekawą grę, podobną do "Sid Meier''s Pirates!"? Wiązałem ogromne nadzieje z Pirates of the Black Cove, ale niestety, tytuł okazał się niewypałem. Nowa wersja Piratów mnie trochę już nudzi, a chętnie pograłbym sobie w coś w tych klimatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:42, In_The_End napisał:

> DoW2 ma wyższe wymagania niż Obek ;)
Jeszcze o niczym to nie świadczy:P Wiedźmin dwa lata mi na średnio średnio wysokie.

Śmiem twierdzić, że obek jest hiper-uber-mega-dupaśnie zooptymalizowany. Chodził mi na moim staruszku na high a taki DoW2 na low/off ciął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jakąś grę, którą ewentualnie można dorzucić do zamówienia AC R. Mam tam pewną grę, która wywołuje kontrowersję i żebyście mi tu nie zaczęli walczyć to nie wymienię jej nazwy :) Waham się czy jej nie wyrzucić z zamówienia, dlatego pytam.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Kilka "warunków":
1. Musi mi starczyć na trochę. Nie lubię wyrzucać kasy dla 2h gry i nie mam na to funduszów.
2. Gra max. ok. 100zł, bo nie chcę przekracza jakiejś bariery, gdy cena połączy się z AC.
3. Na PC, żeby odpaliła z miłymi wrażeniami wizualnymi na moim sprzęcie. (XP, Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, 2MB RAM, GeForce GT240).
4. Nie mam jej jeszcze w swoim zbiorze :)
5. Rodzaj dowolny, jestem otwarty na różne propozycje.

PS.
6. Musi oczywiście być już dostępna lub pojawić się na rynku przed wspomnianym AC R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier w które można pograć w kilka osób i które pójdą mi na laptopie z kartą Intela X3100. Na razie kupiłem Worms Reloaded i DSJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam określonych wymagań. Jestem dość elastyczny, żeby tylko potrafiła mnie produkcja wciągnąć i zainteresować. Np. nie grałem, nie oglądałem filmików z ME, napisałem tutaj, kupiłem jedynkę i dwójkę, a teraz pre-order na ME3 już zamówiony.
Zauważyłem, że FIFA 12 ma wyjść 29.9, więc może? Demo ma być wcześniej (kiedy to nie wiem, więc pewnie sprawdzę). W 11 dość dobrze mi się grało, lepiej niż w PES''a 10.
Oczywiście nadal liczę na jakieś propozycję. Rzuć jakąś grą, która Ci się spodobała. Poszukam informacji i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja zaproponuję ci FIFA 12, demo będzie 13 września na PC/XBOX, a 14 na PS3. Różnice pomiędzy 11, a 12 mają być kolosalne. Ci co grali w bete mówią, że szczęka opada (tak do kolan mniej więcej ;)). Poczytaj sobie o zmianach w FIFA 12, pooglądaj gameplay''e :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage ( 7 październik wychodzi )
Deus Ex: Human Revolution: Bunt :Ludności

Gra Stalker, Wiedźmin 1 i2 .
2 pierwsze raczej kupie, 3 części Stalkera przeszedłem i polecam oraz Wiedźmin to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się