FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2012 o 13:33, Nufiko napisał:

Batmana mozesz demo pobrać najpierw. Tu masz Arkham Asylum (1 część batmana) http://www.idg.pl/ftp/batman.arkham.asylum.html
a na steam jest dostępne demo Arkham City. Możesz sam sprawdzić i stwierdzić czy Ci się
spodoba.


Nie da sie pobrac dema nie ma gdzie indziej?

Nie było tej czesci w CD-Action?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś gier żeby można było pograć z 9, 10 latkiem. Na tyle wciągających żeby można było pograć z kilkanaście godzin, ale jednocześnie na tyle prostych żeby nie telepało mnie że młody nie ogarnia podstaw. Myślałem o Minecraft albo Little Big Planet 2. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 20:13, Alehor napisał:

Szukam jakichś gier żeby można było pograć z 9, 10 latkiem. Na tyle wciągających
żeby można było pograć z kilkanaście godzin, ale jednocześnie na tyle prostych żeby nie
telepało mnie że młody nie ogarnia podstaw. Myślałem o Minecraft albo Little Big Planet 2. Jakieś
sugestie?

"Rayman Origins" na PC lub PS3/Xbox''a360. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 20:13, Alehor napisał:

Szukam jakichś gier żeby można było pograć z 9, 10 latkiem. Na tyle wciągających żeby
można było pograć z kilkanaście godzin, ale jednocześnie na tyle prostych żeby nie telepało
mnie że młody nie ogarnia podstaw. Myślałem o Minecraft albo Little Big Planet 2. Jakieś
sugestie?


LBP są świetne, może jeszcze któraś gra z serii Lego (SW, Batman itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 20:25, Alehor napisał:

> "Rayman Origins" na PC lub PS3/Xbox''a360. :)
>
Tam jest coop?

Tak, lokalny - czyli na PC klawiatura lub pad albo dwa pady, a na konsoli dwa pady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio mniej czasu na granie, więc porzuciłem na razie RPG i RTS, bo mając w tygodniu niewiele czasu jakoś chyba strzelanki się u mnie lepiej sprawdzają (mimo, że w zeszłym tygodniu każdą wolną chwilę poświęciłem Diablo 3). Ostatnio dzięki punktom z CDprogramu odkryłem Far Cray''a na gogu. Spodobał mi się i stąd pytanie czy Far Cry 2 jest wart uwagi? Poza tym zainteresowała mnie seria S.T.A.L.K.E.R., polecacie? Z oczywistych względów zacząłbym od pierwszej części, potem ewentualnie dokupił dwie kolejne. Możecie się też wypowiedzieć na temat optymalizacji tych gier? Mam już dosyć starą maszynkę, a zwłaszcza o S.T.A.L.K.E.R.''ach opinie w tej kwestii są różne.
Core2Duo 2,13GHz
GeForce 7950gt 512mb
3GB RAM
Win XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Ostatnio zainteresowałem się serio Fallout, chciałem sobie zakupić tą grę i tu pojawia się problem. Czy jeśli zacznę grać od Fallouta 3 nie będę miał problemów ze zrozumieniem fabuły? Czy fabuła z F3 i poprzednich części zazębia się w jakiś sposób? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że po udanym Far Cry 1, Far cry 2 jest strasznie skopany po kilku godzinach wieje nudą zbyt rozbudowany świat a za mało w nim do robienia i strasznie często powtarzają się misje poboczne. Co do gier to są w miarę dobrze zoptymalizowane, na słabszym sprzęcie od twojego grałem w STALKER''a, więc raczej powinien Ci pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 20:57, MaTeN13 napisał:

Czy jeśli zacznę grać od Fallouta 3 nie będę miał problemów ze zrozumieniem
fabuły?

Możesz śmiało zaczynać od "trójki", znajomość wcześniejszych części nie na wiele Ci się przyda, poza tym to zupełnie inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli lubisz nudne i nieprzemyślane shootery, to bierz śmiało FC2. Ostatnio ukończyłem ten tytuł (z narzuconego przez siebie przymusu) i dawno nie grałem w tak nudną grę akcji. Fabuła praktycznie nie istnieje, postacie są nieciekawe, dubbing beznadziejny (ciężko zrozumieć co tam mruczą pod nosem i to w angielskiej wersji), co minutę respawnujące się posterunki, każdy chce Cię zabić; wielki, ciekawy i naprawdę piękny afrykański świat, w którym praktycznie nie ma co robić. Generalnie szczerze odradzam, nie ma za dużo wspólnego z niezłą jedynką (już prędzej Crysis jest podobny do FC). STALKER? Bierz śmiało. Mimo wielu bugów (może już jest wystarczająco spatchowana) posiada olbrzymie pokłady grywalności i wspaniały klimat. Na Twoim sprzęcie będzie działać bez większych problemów. Kiedyś obie części były w CDA (dwójka stosunkowo niedawno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie licząc kilku momentów i ogólnej otoczki (świat, technologia etc.) to trójka nie ma za dużo wspólnego z poprzednimi częściami. Jako wieloletni fan serii spokojnie mogę Ci polecić tę część, choć to inna bajka jest. Do jedynki i dwójki będzie Ci teraz ciężko przejść przez próg, w końcu te gry mają po kilkanaście lat, jednak gdy już wsiąkniesz w świat starych Falloutów (Tactics możesz sobie spokojnie odpuścić, chyba, że naprawdę lubisz proste gry taktyczne z elementami rpg) będzie to jedna z najlepszych growych przygód. Dla mnie dwójka do dziś jest wyznacznikiem doskonałego rasowego erpega, żadna gra nie ma takiej otwartości. No, ale trójka też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Co polecilibyście z tych dwóch gier - Tera lub Rift? Mam dylemat między tymi dwoma tytułamii i nie wiem w co zainwestować :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 18:29, haderQ napisał:

Witam serdecznie. Co polecilibyście z tych dwóch gier - Tera lub Rift? Mam dylemat między
tymi dwoma tytułamii i nie wiem w co zainwestować :)

Pozdrawiam :)


Ja bym się skusił na TERA bo dawno nie miałem okazji zgrać w fikuśne produkcje wyglądające jak rodem z azji i ze względu na mechanike walki i animacje, Rift wydaje mi sie być bardziej WoW''like.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 18:35, Alehor napisał:

Ja bym się skusił na TERA bo dawno nie miałem okazji zgrać w fikuśne produkcje wyglądające
jak rodem z azji i ze względu na mechanike walki i animacje, Rift wydaje mi sie być bardziej
WoW''like.


Widzę, że Tera ma trial, więc go wypróbuję. Z Riftem miałem już jakiś czas temu styczność. Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 18:34, Janek_Izdebski napisał:

"Black Ops 2" czy "Starcraft 2"? Czekam na Wasze opinie. :)


To są tak dwie różne gry, że nie da się wybrać ich na zasadzie porównania (nawet opinii). Na obu się jednak nie zawiedziesz, więc wybór zależy od twoich preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się