FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2012 o 23:56, barth89 napisał:

A nie przeszkadza to, że widziałem zakończenie (pamiętam jak przez mgłę,
ale jednak) ? :P

Na to pytanie musisz już sam sobie odpowiedzieć. Zresztą gra ma kilka zakończeń o ile pamiętam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 00:03, Janek_Izdebski napisał:

> A nie przeszkadza to, że widziałem zakończenie (pamiętam jak przez mgłę,
> ale jednak) ? :P
Na to pytanie musisz już sam sobie odpowiedzieć. Zresztą gra ma kilka zakończeń o ile
pamiętam. :)


W takim razie wybiorę chyba właśnie ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 01:34, Janek_Izdebski napisał:

> W takim razie wybiorę chyba właśnie ten tytuł :)
Dobry wybór. A "Dishonored" się nie interesowałeś? :)


Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to DS:HR może być ciekawe, ponieważ gra jest bardzo nieliniowa.

W Gothica nie grałem, bo RPG raczej mnie nie interesują.

A co do ETS 2, to nie jestem pewien. Grałem kiedyś w pierwszą część gry i była niesamowicie nudna i niedopracowana.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:26, sirufok napisał:

Witam.
Potrzebuję jakiejś gry dla dwojga do splitscreena. Podajcie jak najwięcej propozycji
nowszych jak i starszych gier ;]


TOCA 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:26, sirufok napisał:

Witam.
Potrzebuję jakiejś gry dla dwojga do splitscreena. Podajcie jak najwięcej propozycji
nowszych jak i starszych gier ;]


Colin 2
A nie split screenowych ale gdzie we 2 mozna na jednym ekranie grać to Shank 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:26, sirufok napisał:

Witam.
Potrzebuję jakiejś gry dla dwojga do splitscreena. Podajcie jak najwięcej propozycji
nowszych jak i starszych gier ;]


W splitscreenie grałem w następujące produkcje i sprawdziły się genialnie:

Lego Harry Potter 1-4 lub 5-7
Lego Star Wars I i II
Kane & Lynch
Gears of War
FIFA
PES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:26, sirufok napisał:

Witam.
Potrzebuję jakiejś gry dla dwojga do splitscreena. Podajcie jak najwięcej propozycji
nowszych jak i starszych gier ;]

"F.E.A.R. 3" na przykład. :) Nie jest teraz zbyt drogi (zarówno na konsole, jak i PC - jest splitscreen na PC, ale nie lokalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za propozycje. Tylko może niepotrzebnie napisałem o tym split screenie. Poszukuję po prostu gier, które będą się nadawać do gry we dwoje na jednym komputerze. Jako, ze wprowadziła się do mnie narzeczona i, o dziwo, sama wyszła z propozycją pogrania w coś we dwoje, to staram się znaleźć jakieś odpowiednie tytuły. Na razie uczę ją grać w Herosów i Wormsy i idzie jej całkiem nieźle, ale przydałyby się też jakieś zabawniejsze produkcje, w które moglibyśmy pograć i rywalizować jednocześnie.
Być może będę miał niektóre w swojej kolekcji, a o których niestety nie pamiętam i nigdy nie myślałem w ten sposób.
Tak więc jeśli można to czekam na kolejne propozycje, a tymczasem zastanowię się nad którąś z serii Lego, bo wydają się ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 23:38, sirufok napisał:

Tak więc jeśli można to czekam na kolejne propozycje, a tymczasem zastanowię się nad
którąś z serii Lego, bo wydają się ciekawe.


To jeszcze Trine sie nada i wszelkie platformówki z opcją gry we 2 osoby na raz. A jak się uda Ci gdzieś znaleźć to Metal Slug wymiata. poza tym Jamestown jako strzelanka samolocikowa. Z doświadczenia wiem że gry sportowe we dwie osoby dają niesamowita radochę, jak nie przepadam za graniem samotnie w Fifę czy PESa to razem z kumplem gra się świetnie. Z tego co pamiętam to i BloodBowl daje możliwość gry przy jednym kompie meczów (nie ma nic przyjemniejszego od wdeptania elfów w ziemię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:26, sirufok napisał:

Witam.
Potrzebuję jakiejś gry dla dwojga do splitscreena. Podajcie jak najwięcej propozycji
nowszych jak i starszych gier ;]

Rayman Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 16:54, Fimbulvinter napisał:

Brać się za XCOM czy może najpierw zapoznać się z UFO?

Nie marnuj czasu, co prawda przygoda ze starusieńkim UFO EU jest to ciekawym doświadczeniem, lecz nie stanowi to żadnego wymogu by się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 16:54, Fimbulvinter napisał:

Brać się za XCOM czy może najpierw zapoznać się z UFO?


Jak dla mnie po wrażeniach z dema nowego XCOM, to ciekawsze i bardziej rozbudowane jest UFO. XCOM jest scasualowiony, ale ducha pierwowzoru czuć.
Ja na Twym miejscu ograłbym obie (a nawet więcej, nie trzeba się ograniczać do UFO: Enemy Unknown, są sequele wszak), ale w dowolnej kolejności.
Z XCOM może warto poczekać na złotą edycję, skoro już DLC zapowiedzieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 14:39, sonnyACE napisał:

szukam gry takiej jak zombie mod do cs, macie jakies propozycje?


Może poczekaj na Black Ops 2 tam będzie zombie mod a jeśli nie chcesz czekać to sięgnij po Black Ops. Podobone jest także pewien tryb z obu części l4d która głównie bazuje na walce z zombie. No i na tym samym silniku co najnowszy CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się