FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Troszku sie pozastanawiałem wiec...
zastanawiam się nad dwoma tytułami (tak wiem że te 2 gry się różnią i to trochę bardzo ale którą z tych byście wybrali)

Far Cry 3, Call of Duty Modern Warfare 3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, ale BF4 to dopracowany Warfighter. Warfighter był dobrą grą i BF4 też jest.. Przyjemnie się zabija.

FC3 jest niezłe. Jeśli się zastanawiasz, bo chciałbyś mieć grę, to po prostu ją kup.

<edit>
Jeśli wolisz singla: FC3.
Jeśli wolisz multi: MW3.
Tak, czy inaczej, gra z 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 21:18, mieeecio napisał:

szukam ciekawej logicznej gry na komputer z ciekawą najlepiej ręczną grafiką
nie ze studia amanita design
proszę o odpowiedź i z góry dziękuje

ja się cudownie bawiłem przy The Dark Eye: Chains of Sativa. piękna grafika, ładna fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 17:54, Promaniak napisał:

A jakie serwisy z mniejszymi grami online polecacie? Z takimi , na chwilę, które nie
obciążają kompa?


Od siebie zawsze polecić mogę Kongregate - http://www.kongregate.com/
Cała masa różnorakich, elegancko uporządkowanych gierek plus system achievmentów dla tych którzy lubią sobie zbierać punkciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy kładłem duży nacisk na przechodzenie gier. Mianowicie, kupowałem lub pożyczałem grę, przechodziłem ją i zaraz sprawiałem sobie następną. Cieszę się, bo poznałem wiele świetnych tytułów, ale szczerze mówiąc troche mnie to zmęczyło. Mam ochotę przysiąść na dłużej przy jakiejś grze, której się przejść nie da. Najlepiej, żeby było to coś przez sieć. Jakieś dobre wciągające MMO które mnie nie znudzi po tygodniu i najlepiej darmowe? Albo jakiś FPS online? W każdym bądź razie wiecie o co chodzi. Zależy mi na czymś bardzo dobrym i niebanalnym. Czekam na Wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 23:15, Orion napisał:

<ciach>


Ostatnio męczę Planetside 2; grę która samą siebie nazywa MMOFPSem. Jest taka troszkę... inna, ale że darmowa (za kasę rzeczywistą można kupić nowe kolorki pancerza albo różnorakie sidegrade''y [za które można też zapłacić zbieranymi w czasie gry certyfikatami]) to zachęcam cobyś przynajmniej spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 13:43, Orion napisał:

Słyszałem, że dobre. Mogę spróbować.


Hmm. Planetside raczej nie na mój komputer. Minimalne spełniam, ale tylko tyle. Coś mniej wymagającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 23:15, Orion napisał:

Jakieś dobre wciągające MMO które mnie nie znudzi po tygodniu i najlepiej darmowe?


EVE. Rodacy w grze pomagają, darmowe nie jest, ale przy odrobinie wysiłku można opłacić konto kupując PLEX za zarobione ISK w grze. Wciągające i jak na standardy jakie panują na rynku MMO cholernie ambitne. Zdecydowanie nie dla wszystkich. Zero ograniczeń, tysiące możliwości ;)

Jeśli jesteś zainteresowany mogę podrzucić link do 21 dniowego triala. Standardowy ma 14.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 21:18, mieeecio napisał:

szukam ciekawej logicznej gry na komputer z ciekawą najlepiej ręczną grafiką
nie ze studia amanita design
proszę o odpowiedź i z góry dziękuje

Dragon''s Crown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się