FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 12:06, Evertsen_Dante napisał:

Apropo - pytanie jeśli chodzi o Civilization. Czy lepiej kupić wszystko na raz i tak
to ogrywać czy może lepiej kupić najpierw tylko Gold Edition, ograć i wtedy dopiero kupić
BNW?


BNW zawiera w sobie wszystkie nowiknki z G&K więc możesz sobie to darować ( chyba że zależy ci na kilku scenariuszach i nacjach).

Dnia 09.09.2013 o 12:06, Evertsen_Dante napisał:

Jest jakaś możliwość zaznaczania elementów rogrywki, którę chcę zobaczyć/wywalić?

Możesz wybrać aktywne DLC, ustawić typy zwycięstwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2013 o 16:37, DarkWolf_PL napisał:

> Jest jakaś możliwość zaznaczania elementów rogrywki, którę chcę zobaczyć/wywalić?
Możesz wybrać aktywne DLC, ustawić typy zwycięstwa itp.


No to fajna sprawa. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam sztandarowych pozycji na ps3 od początku istnienia tej konsoli, do wydania mam około 200zł i chciałbym zakupić 2 lub 3 gry. Nie stawiam na jakiś konkretny gatunek, liczy się gameplay, klimat i fabuła. Polecajcie to co uważacie za must have w przypadku tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 18:50, Net_com napisał:

Szukam sztandarowych pozycji na ps3 od początku istnienia tej konsoli, do wydania mam
około 200zł i chciałbym zakupić 2 lub 3 gry. Nie stawiam na jakiś konkretny gatunek,
liczy się gameplay, klimat i fabuła. Polecajcie to co uważacie za must have w przypadku
tej konsoli.


hmm.. Red Dead Redemption, seria Uncharted, Heavy Rain, seria God of War, Infamous...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Grę kupiłem przedwczoraj i muszę przyznać, że jest to jedna z moich najlepszych growych inwestycji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 07:30, Konrad162 napisał:

a nie chciałbym się naciąć


Jak zobaczyłem jedyne 171 zł za Diablo 3 to odpuściłem sobie dalsze sprawdzanie tej strony. Może ekipa z CDA tam kupuje / sprawdza ceny? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co napisał Orion. Gdybyś nie mógł się zdecydować, to kolejność, moim zdaniem, taka: Heavy Rain, Red Dead Redemption, seria God of War, seria Uncharted, seria InFamous.

Polecam także pakiet "Podróż: Edycja Kolekcjonerska". Zestaw z trzema ekskluzywnymi dla PS3 indykami (z których dwa uważam za genialne). Gwarancja niezapomnianych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, od kilku dni jestem posiadaczem peceta, do tej pory byla to "pe es trójka" ;-) i czuje sie zagubiony, powiedzcie w co grać ? Jakoe fajne gry na pc wyszly w tych ostatnich 4-5 latach? Obecnie pogrywam w wieska 2, ;-) i przyznam ze juz tęsknię troche za ps3,bo tam mi się gry nie wylaczaly od tak.. A wiesiek i owszem.. Najczesciej po cut scenkach, strasznie irytujace!, sprzet niby dobry bo 60 fps mam na wysokich detalach a juz na wstepie takie kwiatki, jednak grafika to nie wszystko;-) gry ktore mam na stream, uplay badz origin to :far cry 3 z dodatkiem, crysis 2,bf3,medal of honor, deus ex HR, hitman absolution, co polecacie jeszcze? Nie lubie strategii;-). I ostatnie pytanko, jak kupie jakis pad to nowa castlevania bedzie dzialac na nim? Bo na ps3 miałem platyne z tego, a na pc nie dam rady grac bez pada:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pada to polecam ten od Xbox''a - moim zdaniem najlepiej leżt w dłoni.

Co do gier to na pewno Deus Ex: Bunt ludzkości (sam w to teraz gram, świetna skradanka), zobacz sobie OverLord i OverLord 2 (czarny chumr leje się z ekranu), Alan Wake (fabuła boska, na początku czujesz się cholernie zagubiony), TES: Skyrim (najlepszy cRPG ostatnich lat, moim zdaniem), seria Gothic (jak nie grałeś, polecam). Pisałeś że nie lubisz stratego ale aż nie mogę się powstrzymać: Shogun 2: Total War (ja bardziej lubię Empire: Total War, ale niestety technicznie gorzej wykonane), Anno 1404 (świetna ekonimiczna gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę:
Payday2 (strzelanka coop)
Red Orchestra 2 (2 wojna światowa)
Civilization 2 (niby strategia, ale przyjemnie)
Overlord 1 + 2
Polecam także wpadać na https://www.humblebundle.com/ często są paczki świetnych gier po ~20zł

Co do wsparcia pada to na karcie produktu steam pisze "Steam Big Picture" albo poprostu "wspieranie pada".
Polecam też pada Speedlink Xeox, to samo co od xboxa ale idzie też podpiąć pod ps3 (oraz dosyć niska cena) ale trzeba manualnie dodawać 2 pliki sterownika do każdej gry co nie zajmuje więcej jak 1min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier dla wielu osób przez neta, coś jak Shank 2, Crashe jakieś, etc. Grywaliśmy w W3 na modach, pykamy w LoLa, szukamy czegoś innego ciekawego, ktoś coś poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 23:54, Kryhuu napisał:

Szukam gier dla wielu osób przez neta, coś jak Shank 2, Crashe jakieś, etc. Grywaliśmy
w W3 na modach, pykamy w LoLa, szukamy czegoś innego ciekawego, ktoś coś poleca?

Masz na myśli jakieś co-opy ? Z tego typu gier polecam Trine 2, portal 2, gears of war, Borderlandsy, Torchlight 2, L4D2, Magicka, SR: third, PAYDAY 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 02:27, DarkWolf_PL napisał:

Masz na myśli jakieś co-opy ? Z tego typu gier polecam Trine 2, portal 2, gears of war,
Borderlandsy, Torchlight 2, L4D2, Magicka, SR: third, PAYDAY 2.

Bardziej chodzi mi o gry na więcej niż dwie osoby. L4D2 przerobione, torch też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja, warto się zainteresować:

http://de.gamesplanet.com/kaufen-downloaden-pc-spiele/Kingdoms-of-Amalur:-Reckoning-2837-25.html

Z chęcią bym dokonał zakupu ale nie mam możliwości :< 12zł to nie majątek. Szkoda tylko że origin a nie steam ale trudno .. :)

Znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która kupiłaby mi grę ? Kasę oddam przelewem z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się