FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 20:29, Adeq napisał:

Szukam jakiejś fajnej gry w cenie do 30 zł ;d Pomoglibyście coś wybrać? Byle nie symulator
^^


dokładniej jaki gatunek ? może coś z ekstra klasyki next ? lub z cenegi ( np. coś z kolekcji klasyki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 20:06, krak2610 napisał:

sądze ze on gra na PC a nie na X boxie wiec go płacenie abonamentu z Live nie dotyczy
:D

wiem o tym ,ale ludzie w watku o GoW na PC mowili ze mimo wszystko multi jest ograniczony wzgledem kontqa Silver i Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:22, jackass napisał:


> sądze ze on gra na PC a nie na X boxie wiec go płacenie abonamentu z Live nie dotyczy

> :D
wiem o tym ,ale ludzie w watku o GoW na PC mowili ze mimo wszystko multi jest ograniczony wzgledem
kontqa Silver i Gold.


acha, zwracam honor
jak to brzmi ... uuuu!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:29, Adeq napisał:

Szukam jakiejś fajnej gry w cenie do 30 zł ;d Pomoglibyście coś wybrać? Byle nie symulator
^^

Może warhammer dawn of war?? (wjedź na mojego GS mam kilka gierke na sprzedasz, tam jest podane moje gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 20:30, The Assassin napisał:

dokładniej jaki gatunek ?

No sam nie wiem :P Może być strategia, jakiś fajny FPS RPG Co byście mi polecili.. Bo jestem chory i na kompie mam tylko CoD 4 .. Wiem że jest super ale ile można grać w tą samą grę ;P

Dnia 11.01.2008 o 20:30, The Assassin napisał:

może coś z ekstra klasyki next ? lub z cenegi ( np. coś z kolekcji
klasyki )

No właśnie o gry z tych "kolekcji" chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nabawiłem sie poważnego dylematu. Kupić Prey czy F.E.A.R. Perseus Mandate? Sam nie wiem. Mam F.E.A.R. podstawke i bardzo mi sie podoba, w Preya demo grałem i też bardzo mi sie podobał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Prey, mimo że FEAR też bardzo mi się podobał. Z tego co wiem, w dodatkach do FEARa jest powielenie tej samej formuły, masa podobnych pomieszczeń i wszystko opiera się na tym samym schemacie. W Prey czeka Cię rozgrywka w innym stylu, dużo ciekawych pomysłów z portalami na czele. Lepiej zasmakować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:24, Ecko09 napisał:

Dziś nabawiłem sie poważnego dylematu. Kupić Prey czy F.E.A.R. Perseus Mandate? Sam nie wiem.
Mam F.E.A.R. podstawke i bardzo mi sie podoba, w Preya demo grałem i też bardzo mi sie podobał.
:/


Z tego co wiem, dodatek nie wnosi nic nowego i nie ma już tego klimatu co podstawka(jedna z moich ulubionych gier), chyba jedynym plusem jest tu to, że na półeczce ładniej wygląda pudełko z FEAR i dodatku razem niż bez niego...:)
Ja kupiłbym Prey''a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:30, pawciooo23 napisał:

Siemka ,możecie mi poradzić jakąś grę akcji do 40 zł.


To tak: jeśli wolisz fps-y to w kolekcji klasyki(25zł) masz m.in. Far Cry. W TopSellerze(40zł) masz Fear.
Jeśli jednak wolisz gry tpp to w KK masz Mafię, a w TS masz Scarface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 zł i chce sobie za to kupić Dark Messiah''a w przecenie -30% powiedzcie czy ma długi single player i fajny multi , albo doradzcie mi jakiegoś fajnego fps''a do 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:18, lszos napisał:

Mam 30 zł i chce sobie za to kupić Dark Messiah''a w przecenie -30% powiedzcie czy ma długi
single player i fajny multi , albo doradzcie mi jakiegoś fajnego fps''a do 60zł.

Darka da się przejśc w jakieś 12h , a multi fajny. Ja polecam jeszcze FEAr , Far Cry i Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:18, lszos napisał:

Mam 30 zł i chce sobie za to kupić Dark Messiah''a w przecenie -30% powiedzcie czy ma długi
single player i fajny multi , albo doradzcie mi jakiegoś fajnego fps''a do 60zł.


Single jest bardzo krótki, jakieś 5-6 godzin. Multi bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:30, pawciooo23 napisał:

Siemka ,możecie mi poradzić jakąś grę akcji do 40 zł.


Max Payne Antalogia tylko ze za jakies 50
ale świetnia pozycja gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz DM''a kupic w tej promocji musisz się liczyc z tym, że promocja jest(chyba) tylko w sklepie gram.pl, i musisz jeszcze sobie-co oczywiste-doliczyc do tego koszt przesyłki. Ale Dark Messiah niemniej polecam, bardzo fajna gra, sam mam z Topsellera:). A inny fps do 60zł to np. Prey(50zł), F.E.A.R.(40zł), albo niedługo Fear perseus mandate. mam nadzieję że pomogłem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić diablo 2. Lecz słyszałem że podobno po 3 miesiącach bez grania, nie można już grać na serwerach battle.net. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:28, Gómiś napisał:

Mam zamiar kupić diablo 2. Lecz słyszałem że podobno po 3 miesiącach bez grania, nie można
już grać na serwerach battle.net. To prawda?


nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się