FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 15:09, lszos napisał:

Zamierzam sobie kupić grę Fable i właśnie tu kieruje do was pytanie czy można w nią w miara
długo grać,czy dużo jest questów głównych i pobocznych ,czy jest dużo możliwości (szłyszałem
że można mieć żonę ) i co najważniejsze czy pójdzie na moim blaszaku Pentium 4 2.4 Ghz 1gb
ramu i geoforce 6200 ( pytam się bo mój kumpel ma podobny komp i mu strasznie tnie ).
PS Albo doradźcie jakąś grę rpg do 60 zł . (Mam wszystkie Gothicy , Morowinda , Obliviona )


a ja nie polecam tej gry. infantylna, krótka, za łatwa, praktycznie bez dialogów, grafa bajeczkowa...ja zachęcony pozytywnymi opiniami kupiłem przeszedłem bo głupio mi było w połowie zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 00:09, arekskate napisał:

A co powiesz na klasyki? Nie będziesz miał żadnych problemów z uruchomieniem ich na swoim komputerze.
A więc : Saga Baldur''s Gate + Saga Icewind Dale + Planescape Torment = granie na baaardzo
dłuuugooo. Są to świetne RPG''i, no po prostu idealne. Nie ma to jak pograć w starego, dobrego
RPG''a, naprawdę polceam taką kombinację. Dalej, jeśli zrazisz się grafiką (która i tak jest
piękna, te ręcznie malowane tereny) lub po prostu nie podobają Ci się te gry to może Diamentową
Edycję Neverwinter Nights? Zawiera wszystkie dodatki do NWN oraz Kingmakera i parę modów. Również
zabawa na wieeele godzin i z 59 zł. Jednak jeśli Fable naprawdę Ci się u kumpla spodobało,
to kupuj śmiało. Możesz też pożyczyć grę od niego i sprawdźcie tylko, czy będzie dobrze chodziła,
jeśli tak to kupuj śmiało - jest to gierka godna polecenia, rozbudowana, ciekawy świat. Jest
to trochę inny RPG, coś go wyróżnia od reszty. Życzę dobrego zakupu i pozdrawiam.

Masz racje klasyki są najlepsze,na pewno bym kupił te gry gdybym ich nie posiadał :-)
Ale to dobrze że są jeszcze tacy gracze ( np. arekskate ) dla których grafa nie jest najważniejsza,a grywalność
PS Nie wiesz gdzie można kupić Planescape Torment bo bym z chęcią zagrał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar sobie kupić Settlersów, GRAW 2 i ET QW z tej promocji z Cenegi, albo WiCa i nie wiem co mam wybrać/ Może wy mi poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 11:16, trutututu napisał:

A ja mam zamiar sobie kupić Settlersów, GRAW 2 i ET QW z tej promocji z Cenegi, albo WiCa i
nie wiem co mam wybrać/ Może wy mi poradzicie


Jeśli wolisz FPS-y (w tym przez neta na multi) to bierz pierwszy zestaw, a jeśli strategie 2, zależy też jakie strategie preferujesz, bo Settlersy (nie wiem którą część chcesz nabyć) to też ten gatunek.
Ja bym wziął pierwszy zestaw, bo co 3 gry to nie 1 ;)

Ja mam takie pytanie:
Czy można gdzieś jeszcze kupic DOOM 3: Resurection of Evil, bo w sklepie widzę tylko podstawkę, i w ogóle tego dodatku nigdzie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 10:58, lszos napisał:

PS Nie wiesz gdzie można kupić Planescape Torment bo bym z chęcią zagrał ?

Widzisz, nie wiem niestety. Ja kupiłem jakieś 2-3 lata temu z Extra Klasyki za 20 zł, a nie wiem, czy jeszcze jest w sprzedaży, ale gry warto poszukać, bo to jeden z najlepszych RPG''ów (dla niektórych najlepszy) jaki kiedykolwiek się pojawił =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:25, arekskate napisał:

> PS Nie wiesz gdzie można kupić Planescape Torment bo bym z chęcią zagrał ?
>
Widzisz, nie wiem niestety. Ja kupiłem jakieś 2-3 lata temu z Extra Klasyki za 20 zł, a nie
wiem, czy jeszcze jest w sprzedaży, ale gry warto poszukać, bo to jeden z najlepszych RPG''ów
(dla niektórych najlepszy) jaki kiedykolwiek się pojawił =)

Może znajdziedzie na allegro albo inny sklepie?(kurde 3 lata temu widziałem to w sklepie ale wtedy nie interesowałem się jeszcze crpg a nawet nie wiedziałem co to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:25, arekskate napisał:

> PS Nie wiesz gdzie można kupić Planescape Torment bo bym z chęcią zagrał ?
>
Widzisz, nie wiem niestety. Ja kupiłem jakieś 2-3 lata temu z Extra Klasyki za 20 zł, a nie
wiem, czy jeszcze jest w sprzedaży, ale gry warto poszukać, bo to jeden z najlepszych RPG''ów
(dla niektórych najlepszy) jaki kiedykolwiek się pojawił =)

Już chciałem zaczynać szukać na allegro,idę do sklepu spożywczego ,a tu mój kuzyn idzie.Zaczynam z nim gadać,najpierw o byle czym,a później o rpg,nagle zaczyna mówić że znowu planscep''a przechodzi i tak dalej.Ale fart że go spotkałem :-)
Pożyczył mi planscep''a.
MORAŁ Jeśli szukasz RPG pytaj kuzynów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam do wydania ponad 200zł na 2 może 3 gry.
Tylko jest jedno ale - żeby gra chodziła mi na maksymalnych lub prawie maksymalnych detalach (np. bez AA). Bo znając życie wyskoczycie mi z Crysisem mówiąc że "przecież pójdzie ci bez problemu" :)
Nie wiem, ostatnio Gothica 3 kupiłem i się srogo zawiodłem - odłożyłem na półkę i wrócę po następnym upgrade komputera.
FPS>WYŚCIGI>STRATEGIE>cRPG>TPP

Mój sprzęt:
Intel Pentium 4 HT 3.00GHz
GIGABYTE Radeon HD 2600 XT
2 GB RAM

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD 4 - przeszedłem i ćwiczę multi,
TDU - miałem pożyczoną, przez 2 dni, jak skręcałem to miałem taki bullet time ;)
Company of Heroes - grałem w demo, nic specjalnego nie widzę,
Wiedźmin - III Akt ;)


Co powiecie o FEAR lub Stalkerze? Ew. DoomIII lub Quake 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:53, strusmb napisał:

COD 4 - przeszedłem i ćwiczę multi,
TDU - miałem pożyczoną, przez 2 dni, jak skręcałem to miałem taki bullet time ;)
Company of Heroes - grałem w demo, nic specjalnego nie widzę,
Wiedźmin - III Akt ;)
Co powiecie o FEAR lub Stalkerze? Ew. DoomIII lub Quake 4.


Stalker to naprawde dobry FPS (przynajmiej według mnie) gra ma naprawdę niesamowity klimat nie jest łatwa i też nie jest krótka jest kilka zakończeń więc możesz przejść gre spokojnie kilka razy więc jeżeli lubisz FPS to powinieneś zagrać FEAR to także świetny FPS jeden z moich ulubionych także w tej grze klimat jest niesamowity zwłaszcza kiedy sie gra samemu w domu gdy jest późno :) także świetny jest tu bullet time grafika też jest dobra więc też polecam Doom 3 już nie pamiętam bo dawno to przeszedłem a jeżeli chodzi o Quake 4 to też nie pamiętam bo dawno w to nie grałem ale to taka gra na 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:53, strusmb napisał:

Co powiecie o FEAR lub Stalkerze? Ew. DoomIII lub Quake 4.


Możesz wziąść pakiet F.E.A.R. + dwa dodatki, za ok. 100 zł.
W STALKERA nie grałem ale mwiem, że bardzo dobra gra i dug, więc opłaca się.
DOOM III- dla mnie bardzo dobra gra, ale swoje lata już ma.
Powiedzmy tak, jeżeli chcesz pograć w coś strasznego to bierz DOOMa albo FEARA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:04, ryciu6 napisał:

Niech ktoś mi doradzi
Kupic dodatek do Neverwinter nights: Maska Zdrajcy czy Dodatek do Company of Heroes


W żadną z tych gier nie grałem więc ci nie doradzę ale jeżeli miał bym wybrać to bym wziął Neverwinter nights bo z tego co czytałem fajna gra więc dodatek pewnie też fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:04, ryciu6 napisał:

Niech ktoś mi doradzi


Kupic dodatek do Neverwinter nights: Maska Zdrajcy czy Dodatek do Company of Heroes


CoH świetny multi + singiel = świetna gra za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:04, ryciu6 napisał:

Niech ktoś mi doradzi


Kupic dodatek do Neverwinter nights: Maska Zdrajcy czy Dodatek do Company of Heroes

Dodatek do NWN 2 jest naprawdę świetny, jeśli podstawka bardzo Ci się podobała to bierz bez zastanowienia. Jeśli jednak wolich gry typu CoH i bardziej spodobała Ci się druga pozycja, to bierz dodatek do CoH''a. Osobiście polecam NWN 2 Maska Zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:53, strusmb napisał:

Co powiecie o FEAR lub Stalkerze? Ew. DoomIII lub Quake 4.


Doom III, ale jeśli już to tylko i wyłącznie z dodatkiem Resurrection of Evil, który to moim zdaniem jest znacznie lepszy od podstawki. Problem jednak w tym, że to rozszerzenie nie zostało wydane oficjalnie w Polsce, ale może w jakimś sklepie internetowym uda Ci się to dostać po jakiejś rozsądnej cenie. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to polecam Stalkera. Najsłabiej z tych pozycji natomiast prezentuje się Quake IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się