FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 22:21, Arkads napisał:

Mam takie pytanie..

przeszedłem już raz Wiedźmina, zwykłą edycję, tylko myślałem że nie wrócę, więc sprzedałem.
Teraz naszła mnie wielka chęć ponownego zagrania, i mam zamiar na allegro kupić Edycję
Rozszerzoną. Opłaca się? Czy po prostu kupić sobie po prostu Edycję BG w Złotej Kolekcji
Extra Klasyki? :]


BG to trzeba mieć i basta:D

a co do Wiedźmaka, to próbowałes może mody? Są całkiem fajne, ale tylko te porządne a nie tworzone na prędce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:21, Arkads napisał:

Mam takie pytanie..

przeszedłem już raz Wiedźmina, zwykłą edycję, tylko myślałem że nie wrócę, więc sprzedałem.
Teraz naszła mnie wielka chęć ponownego zagrania, i mam zamiar na allegro kupić Edycję
Rozszerzoną. Opłaca się? Czy po prostu kupić sobie po prostu Edycję BG w Złotej Kolekcji
Extra Klasyki? :]


Kupuj Wiedźmina bo nie dość że ER jest dużo ulepszona i lepiej działa to wychodzi teraz do Wieśka sporo dobrych modów. Głównie grupy Ifrit w której jestem beta testerem modów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:21, Arkads napisał:

Mam takie pytanie..

przeszedłem już raz Wiedźmina, zwykłą edycję, tylko myślałem że nie wrócę, więc sprzedałem.
Teraz naszła mnie wielka chęć ponownego zagrania, i mam zamiar na allegro kupić Edycję
Rozszerzoną. Opłaca się? Czy po prostu kupić sobie po prostu Edycję BG w Złotej Kolekcji
Extra Klasyki? :]

kupuj wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem uzyskam odpowiedz : )

Co sądzicie o grze Haze na Ps3 ? Na ultim''ie można dostać ją w niewyobrażalnie niskiej cenie, jedyne 84,90zł.
To jak z nią jest w praniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, Qbasmok007 napisał:

Może tym razem uzyskam odpowiedz : )

Co sądzicie o grze Haze na Ps3 ? Na ultim''ie można dostać ją w niewyobrażalnie niskiej
cenie, jedyne 84,90zł.
To jak z nią jest w praniu ?


Nie grałem w nią ale recenzje ma bardzo nieciekawe.... Na metacritic.com tylko 55/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, Qbasmok007 napisał:

Może tym razem uzyskam odpowiedz : )

Co sądzicie o grze Haze na Ps3 ? Na ultim''ie można dostać ją w niewyobrażalnie niskiej
cenie, jedyne 84,90zł.
To jak z nią jest w praniu ?


Również nie grałem, ale recenzje zebrała bardzo słabe. Początkowo to miała być "peesowska" konkurencja Crysisa, ale coś nie wyszło. Ja bym rozejrzał się za lepszymi tytułami w równie niskiej cenie, jak np. Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 14:23, Kraju92 napisał:

Również nie grałem, ale recenzje zebrała bardzo słabe. Początkowo to miała być "peesowska"
konkurencja Crysisa, ale coś nie wyszło. Ja bym rozejrzał się za lepszymi tytułami w
równie niskiej cenie, jak np. Uncharted.


Uncharted gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Szukam gier diablopodobnych które będą chodziły płynnie na takim kompie:
AMD Sempron(tm) Processor 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM Karta grafy 256 Mb. Żeby uniknąć niepotrzebnych rad dodam że gre Titan Quest raz z dodatkiem już mam, a Diablo II zamierzam kupić dzisiaj (trzeba uzupełnić luki w kolekcji). Dopuszczalny przedział cenowu wynosi do 100 zł ale jeśli polecana gra kosztuje troche ponad to też nad kupnem się zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:50, Piterixos napisał:

A więc tak. Szukam gier diablopodobnych które będą chodziły płynnie na takim kompie:
AMD Sempron(tm) Processor 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM Karta grafy 256 Mb. Żeby uniknąć niepotrzebnych
rad dodam że gre Titan Quest raz z dodatkiem już mam, a Diablo II zamierzam kupić dzisiaj
(trzeba uzupełnić luki w kolekcji). Dopuszczalny przedział cenowu wynosi do 100 zł ale
jeśli polecana gra kosztuje troche ponad to też nad kupnem się zastanowie.


Sacred, może Loki na najniższych detalach, Beyond Divinity, Dungeon Siege, Dungeon Siege II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polece Divine Divinity, bardzo dobry, lecz niedoceniony action RPG. Kosztuje tylko 10zł. Za reszte mozesz kupić Sacred Złota Edycja (25zł.). Jezlei możesz troszke przekroczyc limit 100zł. to kup Sacred 2, ale nie gwarantuje Ci płynnej gry nawet na najnizszych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:50, Piterixos napisał:

A więc tak. Szukam gier diablopodobnych które będą chodziły płynnie na takim kompie:
AMD Sempron(tm) Processor 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM Karta grafy 256 Mb. Żeby uniknąć niepotrzebnych
rad dodam że gre Titan Quest raz z dodatkiem już mam, a Diablo II zamierzam kupić dzisiaj
(trzeba uzupełnić luki w kolekcji). Dopuszczalny przedział cenowu wynosi do 100 zł ale
jeśli polecana gra kosztuje troche ponad to też nad kupnem się zastanowie.


Ja bym ci jeszcze polecił Bard`s tale. Fajna gra, choć nie za długa. Ale kosztuje 25zł i możesz ją dostać w każdym prawie sklepie z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakąś dobrą grę na X360 o tematyce 2 Wojny Światowej? Jednakże nie chodzi mi o zwykłego FPS-a czy coś podobnego lecz o taką grę, w której lata się samolotami z tamtego okresu. Coś jak Ił Sturmovik czy Combat Wings... Chcę przekonać ojca do konsoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:19, Igor FCBayern napisał:

Czy ktoś zna jakąś dobrą grę na X360 o tematyce 2 Wojny Światowej? Jednakże nie chodzi
mi o zwykłego FPS-a czy coś podobnego lecz o taką grę, w której lata się samolotami z
tamtego okresu. Coś jak Ił Sturmovik czy Combat Wings... Chcę przekonać ojca do konsoli
:P


Bylbym naprawde szczerze zdziwioiny, gdybys na konsoli dorwal cos chocby zblizone poziomem skomplikowania do Sturmovika. Do konsoli musisz przekonywac zupelnie czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:19, Igor FCBayern napisał:

Czy ktoś zna jakąś dobrą grę na X360 o tematyce 2 Wojny Światowej? Jednakże nie chodzi
mi o zwykłego FPS-a czy coś podobnego lecz o taką grę, w której lata się samolotami z
tamtego okresu. Coś jak Ił Sturmovik czy Combat Wings... Chcę przekonać ojca do konsoli
:P


Hmmm ... o II wojnie raczej nic nie znajdziesz, ale jest coś o smulacji samolotów, tyle ze w dzisiejszych czasach. Miałem okazję zagrać i przyznam, że gra niczemu sobie: ) Chodzi o Ace Combat 6: Fires of Liberation. A jeżeli chcesz przekonać ojca do konsoli to nie ma lepszego wyboru niż Fight Night Round 3. Uwierz :D

EDIT: Ewentualnie jeszcze Battlestations: Midway, jest o jakiejś tam wojnie, tyle, że oprócz latania samolotami, pływasz jeszcze wielkkkkkimi statkami : ) Polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:32, Qbasmok007 napisał:

EDIT: Ewentualnie jeszcze Battlestations: Midway, jest o jakiejś tam wojnie, tyle, że
oprócz latania samolotami, pływasz jeszcze wielkkkkkimi statkami : ) Polecam : )

O, myślę że to będzie dobre ;) Bo żadną inną grą go nie przekonam. Jak sam powiedział, do X360 przekona się dopiero wtedy kiedy wyjdzie Guitar Hero: The Beatles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:32, alduron napisał:

Polecacie STALKERA?


Zdecydowanie tak : )
Wielki świat, pierwsze dobre połączenie FPS''a z RPG''em, grafika jak i grywalność na bardzo wysokim poziomie. Jednym słowem, (no może zdaniem) jeżeli masz fundusze na Stalkera to nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko kupuj! Naprawdę polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:32, alduron napisał:

Polecacie STALKERA?


Oczywiscie. Bardzo dobrze zrobiona strzelanka z elementami rpg. Do tego calkiem nieglupia fabula. No i powalajacy klimat. Zdecydowanie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:45, Igor FCBayern napisał:

> EDIT: Ewentualnie jeszcze Battlestations: Midway, jest o jakiejś tam wojnie, tyle,
że
> oprócz latania samolotami, pływasz jeszcze wielkkkkkimi statkami : ) Polecam : )

O, myślę że to będzie dobre ;) Bo żadną inną grą go nie przekonam. Jak sam powiedział,
do X360 przekona się dopiero wtedy kiedy wyjdzie Guitar Hero: The Beatles :P

moim zdaniem lepszym wyborem jest Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:07, conan8 napisał:

moim zdaniem lepszym wyborem jest Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

O właśnie, o coś takiego mi chodziło! Nawet nie wiedziałem, że to wyszło również na X360. Dzięki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się