FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dzięki za linka. Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale widzę, że mają ciekawą ofertę. Ktoś już kupował tam coś?

PT teraz już nie jest po prostu grą z EK, ale białym krukiem, więc 40 zł nie jest zbyt wygórowaną ceną... W każdym razie na allegro z opcją kup teraz pewnie nie byłoby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:08, adorjan napisał:

Dzięki za linka. Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale widzę, że mają ciekawą ofertę.
Ktoś już kupował tam coś?


Ja nie kupowałem ale regularnie co tydzień wystawiają się na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej, odbywającej się w soboty i niedziele za klubem Stodoła, więc jak jesteś z Warszawy możesz spróbować pokusić się nawet o odbiór osobisty, albo coś utargować :)

Dnia 09.02.2009 o 23:08, adorjan napisał:

PT teraz już nie jest po prostu grą z EK, ale białym krukiem, więc 40 zł nie jest zbyt
wygórowaną ceną... W każdym razie na allegro z opcją kup teraz pewnie nie byłoby taniej.


Ja mam jeszcze to szczęście że Planescape kupiłem w Złotej edycji w tym fajnym dużym pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jaka gre kupić na xbox 360? I tutaj pytanie do was:

Gateunek jest mi obojetny, prócz Symulatorów, wyścigów i róznego rodzaju gier sportowych.
Wstepnie wybrałem:
Gears Of War 2 (jedynke posiadam)
Fable 2
Fallout 3
Call Of Duty WW
Far Cry 2
CC Red Alert.

Kurka i nie wiem co mam wybrać:-)
Z góry dzięki za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawu na twoim miejscu kupił Bym GoW2. Podobno jeszcze lepszy od jedynki, a przecież ona też była moim zdaniem rewelacyjna.
Zdecydowanie nie polecam ci CoD, ponieważ jest dużo gorszy od czwórki, już po pierwszych misjach nie chciało mi się grać... W przeciwieństwie do czwórki, od której oderwać się nie mogłem.

A do wszystkich fanów hack''n''slashy. Polecam bardzo Titan Questa. Może i ma trochę błędów, i nie jest to Diablo,
ale zdecydowanie zasługuję na uwagę, szczególnie za te banalne 20zł. To był mój pierwszy h''n''s w który zagrałem, i powiem wam że się wciągnąłem :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 13:48, bzuq99 napisał:

Zastanawiam się, jaka gre kupić na xbox 360? I tutaj pytanie do was:

Gateunek jest mi obojetny, prócz Symulatorów, wyścigów i róznego rodzaju gier sportowych.
Wstepnie wybrałem:
Gears Of War 2 (jedynke posiadam)
Fable 2
Fallout 3
Call Of Duty WW
Far Cry 2
CC Red Alert.

Kurka i nie wiem co mam wybrać:-)
Z góry dzięki za pomoc:-)

Ja bym radził┬ się zastanowić nad Far cry 2 lub Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pierwszą część, to od razu bierz Gears of War 2. :D Nie zawiedziesz się, dużo graczy "szpili" w Sieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził wziąć GoW2 w pierwszej kolejności i F2 w drugiej. Raz, że są to exclusive''y na X360 (choć ja po cichu liczę, że się doczekam portów na PC - choćby i za 2 lata :D), a dwa, że podobno zapewniają niezapomniane wrażenia z gry, a zwłaszcza nowy GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:24, Peter44 napisał:

ej polećcie mi jakąś dobrą gre na długo i nie koniecznie jakąś horrorową bo nie ma ochoty!!!



prosze polećcie mi coś niezłego ( byle nie wyścigowe, czy strategie ) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w co już grałeś, więc sypnę po prostu tytułami, przy których zdarzyło mi się przysiedzieć.
cRPG: saga Baldur''s Gate, saga Icewind Dale, saga Fallout, wszystkie Neverwinter Nights, Gothic, Morrowind, Oblivion, Two Worlds, Drakensang, Wiedźmin ER
FPP: antologia Unreal (na długo na pewno starczy za sprawą modów), Serious Sam II, Counter-Strike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:40, Peter44 napisał:

prosze polećcie mi coś niezłego ( byle nie wyścigowe, czy strategie ) !!


Grand Theft Auto IV. Tak jak gier z tej serii nie lubilem, tak GTA IV wciagnela mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:55, KoLoS napisał:

Nie wiem, w co już grałeś, więc sypnę po prostu tytułami, przy których zdarzyło mi się
przysiedzieć.
cRPG: saga Baldur''s Gate, saga Icewind Dale, saga Fallout, wszystkie Neverwinter Nights,
Gothic, Morrowind, Oblivion, Two Worlds, Drakensang, Wiedźmin ER
FPP: antologia Unreal (na długo na pewno starczy za sprawą modów), Serious Sam II, Counter-Strike



nieżle ale wolałbym coś z nowości (w końcu komp szybszy ;) ) po za tym mam wolnego kompa przy internecie ,więc wole singleplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 13:48, bzuq99 napisał:

Zastanawiam się, jaka gre kupić na xbox 360? I tutaj pytanie do was:

Gateunek jest mi obojetny, prócz Symulatorów, wyścigów i róznego rodzaju gier sportowych.
Wstepnie wybrałem:
Gears Of War 2 (jedynke posiadam)
Fable 2
Fallout 3
Call Of Duty WW
Far Cry 2
CC Red Alert.

Kurka i nie wiem co mam wybrać:-)
Z góry dzięki za pomoc:-)


Z tych gier ro polecił bym ci Gears Of War 2 jeśli grałeś w jedynkę to musisz też zagrać w dwóje jest po wieloma względami lepsze więc na pewno się nie zawiedziesz, a oprócz tego to możesz kupić Fable 2 całkiem przyjemny action RPG, nie radze FC 2, ja się zawiodłem na tej grze miał być wielki hicor na miarę FC a wszedł średni FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:00, Peter44 napisał:

nieżle ale wolałbym coś z nowości (w końcu komp szybszy ;) ) po za tym mam wolnego kompa
przy internecie ,więc wole singleplayer


No to z cRPGów może Drakensang, Wiedźmin ER, Two Worlds (jest na coverze w CDA, więc za niską cenę, a wychodzi Temptation za jakiś czas, który może się okazać naprawdę przednią produkcją no i po screenach patrząc przetestuje mocniejsze kompy), Fallout 3, Oblivion z dodatkami.
Z FPPów... Unreal w single''u ma tak wspaniały klimat, że jest dalej jak nowy (mimo nieco starej grafiki), również za sprawą wciąż wychodzących doń modów single-player (sam czekam na Residual Decay oraz The Chosen One) :) Tylko trzeba je jeszcze ściągnąć... Z nowszych może Far Cry 2 w takim razie czy też Crysisy obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:27, Peter44 napisał:

co do Drakensanga to walka jest bardziej dynamiczna czy taktyczna ?


Bardziej taktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowy ;).
Zakupilem ostatnio fajny sprzet (PC). AMD athlon 6000 "64" x2, Radeon 4850, a takze 4giga ramu.
Szukam jakies fajnej gry z ladna grafika. Najlepiej fps i glownie single player.
Myslalem o Mirrors edge lub far cry2 ....... oczywiscie uwzgledniam tez inne propozycje ;).
Z gory dziekuje i pozdrawiam (przepraszam za brak polskich znakow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:27, Peter44 napisał:

co do Drakensanga to walka jest bardziej dynamiczna czy taktyczna ?

Podobnie wyglądająca jak w Baldur''s Gate, Icewind Dale czy Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można dorzucić do FC2 i ME: Crysis (Warhead), F.E.A.R. 2: Project Origin (wkrótce premiera), Call of Duty 4/5, a z tańszych i starszych to np. Doom 3 albo Prey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się