FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 15:58, kuki288 napisał:

Sorka że piszę to tutaj ale nie idzie dać posta w innym temacie więc:
Age of conan pójdzie na kompie AMD ATHLON 64x2 5000+
GeForce 8500 256mb ddr 2GB?


Nie powinno być najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pomagałem, teraz ja liczę na pomoc :).
Jako, że w najbliższych dniach wpłynie na moje konto spory zastrzyk kasy szukam jakiejś porządnej gry z bardzo dobrym trybem multiplayer. Oczywiście na xboxa 360. Do tej pory do gustu najbardziej przypadły mi tryby multiplayer w GTA IV i Left 4 Dead (obie gry już niestety sprzedane). Teraz bawię się trybem multiplayer w Call of Duty: World at War, i nie przypadł mi za bardzo do gustu. Sama rozgrywka jest dla mnie zbyt płytka i szybka. W swojej kolekcji mam jeszcze Halo 3 - miło się grało, ale z czasem się znudziło. Rozgrywka była tak szybka jak w COD, ale różnorodność była naprawdę spora. Mnóstwo trybów rozgrywki, pojazdy itp.... No i to chyba wszystko. Na xbox''ie jest przecież więcej tytułów - są jakieś warte uwagi gry z dobrym trybem multi? Może GOW 2? (chociaż najpierw musiałbym kupić jedynkę - rozumiecie, fabuła :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:06, KrisK91 napisał:

Na xbox''ie jest przecież
więcej tytułów - są jakieś warte uwagi gry z dobrym trybem multi? Może GOW 2? (chociaż
najpierw musiałbym kupić jedynkę - rozumiecie, fabuła :D).


GOW 2 rządzi. Śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co poprosić Zajączka Wielkanocnego? O grę Europa Universalis 3, Civilization 4 czy Empire: Total War? Grałem w demka wszystkich (oprócz Empire) i bardzo mi się spodobały, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Każda tak na prawdę reprezentuje inny poziom, ale mogę na koniec dodać, że na liście do Zajączka napisałem Empire: Total War. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:06, KrisK91 napisał:

Zawsze pomagałem, teraz ja liczę na pomoc :).
Jako, że w najbliższych dniach wpłynie na moje konto spory zastrzyk kasy szukam jakiejś
porządnej gry z bardzo dobrym trybem multiplayer. Oczywiście na xboxa 360.
Do tej pory do gustu najbardziej przypadły mi tryby multiplayer w GTA IV i Left 4 Dead
(obie gry już niestety sprzedane). Teraz bawię się trybem multiplayer w Call of Duty:
World at War, i nie przypadł mi za bardzo do gustu. Sama rozgrywka jest dla mnie zbyt
płytka i szybka. W swojej kolekcji mam jeszcze Halo 3 - miło się grało, ale z czasem
się znudziło. Rozgrywka była tak szybka jak w COD, ale różnorodność była naprawdę spora.
Mnóstwo trybów rozgrywki, pojazdy itp.... No i to chyba wszystko. Na xbox''ie jest przecież
więcej tytułów - są jakieś warte uwagi gry z dobrym trybem multi? Może GOW 2? (chociaż
najpierw musiałbym kupić jedynkę - rozumiecie, fabuła :D).

Skoro na multi to na pewno nie GoW2 podobno strasznie zniszczyli multi względem pierwszej części. No ale tak patrze na gry na xboxa i tych ze świetnym multi jest mało, wspominałeś Halo ale dla ciebie za szybkie, nie wiem jednak chyba GoW będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Empire: Total War?
Tak wogóle to czy w tym roku do tej pory, wyszły jakieś gry które są warte polecenia (oprócz FEAR 2)? Trochę się opuściłem w śledzeniu rynku gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:30, jcl99 napisał:

Czy warto kupić Empire: Total War?
Tak wogóle to czy w tym roku do tej pory, wyszły jakieś gry które są warte polecenia
(oprócz FEAR 2)? Trochę się opuściłem w śledzeniu rynku gier...


Warto kupić Empire jeśli lubisz strategię i gry TW to nawet bardzo,gra jest świetnia i szybko ci się nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:30, jcl99 napisał:

Czy warto kupić Empire: Total War?
Tak wogóle to czy w tym roku do tej pory, wyszły jakieś gry które są warte polecenia
(oprócz FEAR 2)? Trochę się opuściłem w śledzeniu rynku gier...

A Killzone 2?
Niedługo nadchodzi nowey Ridick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:54, Gumisiek2 napisał:

/.../ chyba że rozważysz jeszcze Mirror''s Edge (parkour z elementami bijatyki).


Mirror''s Edge to raczej free-running, a nie la parcour, ale również dołączam się do polecenia tego tytułu. Krótki, bo krótki, ale za to ile zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:50, keklk napisał:

O co poprosić Zajączka Wielkanocnego? O grę Europa Universalis 3, Civilization 4 czy
Empire: Total War? Grałem w demka wszystkich (oprócz Empire) i bardzo mi się spodobały,
ale jakoś nie mogę się zdecydować. Każda tak na prawdę reprezentuje inny poziom, ale
mogę na koniec dodać, że na liście do Zajączka napisałem Empire: Total War. :D

To doradzi ktoś? Dodam, że dużo się nasłuchałem odnośnie wadliwości Empire: Total War, więc teraz zastanawiam się nad kupnem EU3 i Civ4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:50, keklk napisał:

O co poprosić Zajączka Wielkanocnego? O grę Europa Universalis 3, Civilization 4 czy
Empire: Total War? Grałem w demka wszystkich (oprócz Empire) i bardzo mi się spodobały,
ale jakoś nie mogę się zdecydować. Każda tak na prawdę reprezentuje inny poziom, ale
mogę na koniec dodać, że na liście do Zajączka napisałem Empire: Total War. :D

Ja wybrałbym Civ4 z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:21, Asthariel napisał:

Ja wybrałbym Civ4 z dodatkami.

Tym bardziej, że teraz wyszła w serii Premium Games. Cóż, jest się nad czym zastanawiać, ale poczekam na inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:20, keklk napisał:

> <ciach>

Ja brał bym w ciemno Empire , problemy o ile słyszałem występują tylko przy instalacji , potem z górki . Według mnie najlepsza seria w strategii w jakie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:11, Gumisiek2 napisał:

Tyle wiem, co tam wyczytałem w czasopismach, podobno można jeszcze używać broni, ale jakiś skwaszony ten element czy coś :P


Tak, można. Teraz nawet powstaje mod, aby używać shurikenów i innej broni białej. Nie wiem po co, skoro bohaterka wymiata aiki-jujitsu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym taniego (może być stary) FPSa na xobx''a 360... Tanie są na allegro, przyajmniej tak słyszałem, więc jeśli ktoś by znalazł dobrego taniego FPSa, prosze o kontatk na gadu: 1368063 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:25, mikim napisał:

Może Halo 3?

Na razie znalazłem tam najtaniej za 55 zł... A ja mam znikome fundusze po kupnie konsoli ^^... poza tym niedawno jeszcze się kupiło zlotą kolekcja total war... tak jak do 20zł coś xD... 30... bylbym wdzięczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się