FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja wybrałbym BF 2 z dodatkiem Jednostki Specjalne. Sam go mam i mogę z czystym sumieniem polecic. W 2142 jest mniej map, i dlatego tamten szybko się nudzi.
PS. Spróbuj darmowego BF Heroes. Naprawdę wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:18, Grinczar napisał:

Lubisz zabawę, ostrą humorystyczną siekankę? TF2. Tyle, że może ci się znudzić, bo nie
ma żadnych rankingów motywujących do dalszej zabawy.

BF2 - wojna teraźniejsza. Jeżeli wolisz tzw. "teamplay", podział na klasy itp. to gra
dla ciebie.
BF 2142 - to samo co BF2, tyle że w przyszłości.

L4D - jeżeli masz kolegów, którzy mają L4D, to otrzymasz kupe frajdy. Nawet sam się będziesz
świetnie bawił, ale chyba nie aż tak jak z kimś. Gra świetna i mimo wszystko ją bym brał.


Jaz z tych wszystkich gier chciałbym taką która najmniej przypomina rozgrywkę tą znaną z QUAKE I UT3 ponieważ te dwie gry nie przypadły mi do gustu ja szukam takiej w której jest jak najwięcej taktyki i zgrania drużynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jaz z tych wszystkich gier chciałbym taką która najmniej przypomina rozgrywkę tą znaną

Dnia 20.07.2009 o 18:30, gamemaster napisał:

z QUAKE I UT3 ponieważ te dwie gry nie przypadły mi do gustu ja szukam takiej w której
jest jak najwięcej taktyki i zgrania drużynowego.


W takim razie na twoim miejscu brałbym L4D (nie biorę pod uwagi BattleFieldów, bo w żadnego nie grałem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:30, gamemaster napisał:

ja szukam takiej w której
jest jak najwięcej taktyki i zgrania drużynowego.

Battlefield 2 Deluxe Edition. Lepszej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:30, gamemaster napisał:

> Lubisz zabawę, ostrą humorystyczną siekankę? TF2. Tyle, że może ci się znudzić,
bo nie
> ma żadnych rankingów motywujących do dalszej zabawy.
>
> BF2 - wojna teraźniejsza. Jeżeli wolisz tzw. "teamplay", podział na klasy itp. to
gra
> dla ciebie.
> BF 2142 - to samo co BF2, tyle że w przyszłości.
>
> L4D - jeżeli masz kolegów, którzy mają L4D, to otrzymasz kupe frajdy. Nawet sam
się będziesz
> świetnie bawił, ale chyba nie aż tak jak z kimś. Gra świetna i mimo wszystko ją
bym brał.

Jaz z tych wszystkich gier chciałbym taką która najmniej przypomina rozgrywkę tą znaną
z QUAKE I UT3 ponieważ te dwie gry nie przypadły mi do gustu ja szukam takiej w której
jest jak najwięcej taktyki i zgrania drużynowego.


Ja polecam America''s Army 3. Darmowy FPS, który można pobrać przez Steam. Podobno nawet dobry. Ja jestem w trakcie ściągania. A tak w ogóle ktoś z gramowiczów przetestował tą grę, bo ja zdałem się na opinię CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły potworek z tego AA. Pobrałem, ale nie miałem okazji przetestować. Trzy freezy w menu pod rząd. Dziękuję, postoję.
Patche miały wyeliminować ten błąd. Jednak w moim przypadku instalacja łatek nie podziałała. Nie miałem zamiaru się w to dłużej bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 08:05, Net_com napisał:

A więc szukam jakiejś gry w miare przyzwoitej cenie , która da mi dużo radochy xD Obojętnie
jaki gatunek od strategii zacząwszy skończywszy na fpsach .

Nie wiem jaka jest ta przyzwoita cena, ale te tytuły bym polecał:


F.E.A.R.
Company of Heros
World in Conflikct
Assasin''s Creed (lub odłożyć kase i poczekać na AC II :D)
Mount & Blade

te tytuły dadzą "radoche" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:55, LittleBigLegend napisał:

> Fallout 3 czy Oblivion?
Oblivion - F3 to crap IMO


Jeśli wolisz świat magii i miecza Oblivion jeśli świat po wojnie jądrowej Fallout 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:41, byverter napisał:

Fallout 3 czy Oblivion?

Odradzam obie, ale jak już musisz kupić którąś z tych gier to bierz Obliviona. F3 to jeszcze bardziej uproszczona wersja TES4 (wg. mnie oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani ta ani ta. Jednak jak już dajesz taki wybór to bierz Obliviona. Bo wątpie by jarało Cię ciągłe włączanie tego samego i autonamierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:57, Net_com napisał:

M&B dało mi sporo radochy tak samo F.E.A.R. Zastanawiam się nad World in Conflikct i
L4D

To wydaje mi się że WiC będzie lepszy. Kampania jest świetna, a multi jeszcze leszpy :P. A L4D to taki raczej przeciętny FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:41, byverter napisał:

Fallout 3 czy Oblivion?


Polecam Obliviona i to najlepiej od razu z dodatkami. Setki godzin znakomitej i wciągającej gry, główny wątek co prawda nie jest aż tak porywający, ale zadania poboczne stoją na znacznie wyższym poziomie i - co istotne - jest ich bardzo dużo. Nie można też zapominać o wielu znakomitych modach z których to przecież seria Elder Scrolls słynie, wszystko to sprawia że grać można właściwie latami i się przy tym nie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:41, byverter napisał:

Fallout 3 czy Oblivion?


Fallout 3! dla mnie jedna z najlepszych gier ever. Spokojnie dałbym jej ocene 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się