FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 12:07, Ezio napisał:

Chciałem zapytać o mirrors edge.Co myślicie?Warta swej ceny czy może poczekać na promocję
albo aż stanieje,albo w innym wypadku - w ogóle nie kupować.

Gra na jedno przejście. Bardzo fajna, starcza na krótki czas, ale po przejściu, nie chce się do niej wracać. Coś podobnego, jak z Dead Space.
Poczekałbym aż stanieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Mirrors Edge tak szybko stanieje, w końcu gry z EA mają tendencję do trzymania wysokiej ceny przez długi czas ;)

Szkoda że DA też od EA będzie, no cóż trzeba będzie się targnąć na 120 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 10:11, Lord-Tyrranoos napisał:

Marnej konkurencji powiadasz? Call of Juarez, Call of Juarez: Więzy Krwi, NecroVisioN,
Chrome - każda wysoko oceniana


Akurat w to śmiem bardzo wątpić, bo średniej ocen w postaci 69% (Chrome) czy 62% (NecroVisioN) w żadnym wypadku nie można nazwać wysoką, to co najwyżej przeciętne gry o których za kilka lat już nikt nie będzie pamiętał zresztą Chrome już dawno zostało zapomniane i to samo w niedługim czasie czeka NecroVisioN. Oceny serii Call of Juarez są co prawda wyższe, ale żadna z części nie przekroczyła magicznej bariery 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:18, dave03 napisał:

> Marnej konkurencji powiadasz? Call of Juarez, Call of Juarez: Więzy Krwi, NecroVisioN,

> Chrome - każda wysoko oceniana

Akurat w to śmiem bardzo wątpić, bo średniej ocen w postaci 69% (Chrome) czy 62% (NecroVisioN)
w żadnym wypadku nie można nazwać wysoką, to co najwyżej przeciętne gry o których za
kilka lat już nikt nie będzie pamiętał zresztą Chrome już dawno zostało zapomniane i
to samo w niedługim czasie czeka NecroVisioN. Oceny serii Call of Juarez są co prawda
wyższe, ale żadna z części nie przekroczyła magicznej bariery 80%.


Porównaj sobie oceny magazynów w Niemczech z Amerykańskimi czy Brytyjskimi. No wybacz, ale jeżeli Niemcy dali NecroVisioN bodajże 3/10, no to się nie dziw, że potem taką średnią masz.
Poza tym, EOT. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje. A tak poza tym - grywasz chociaż w FPS-y? Ale tak naprawdę, nie od świeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:57, Jan3d napisał:

mój nowy komp to procek 2x2,7ghz karta 256mb ddr4 ramy 4gb zasiłka 500w rzucacie propozycje
dalej


FPS-y?:
- Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
- Prey
- Call of Juarez: Więzy Krwi
- Call of Duty 4: Modern Warfare
- Bioshock
RPS?:
- S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
- Fallout 3
TPS?:
- Stranglehold
- Max Payne 2: The Fall of Max Payne
- The Club
- ew. Infernal

Chcesz szerszy opis którejś z gier - pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2009 o 13:26, Lord-Tyrranoos napisał:

FPS-y?:
- Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
- Prey
- Call of Juarez: Więzy Krwi
- Bioshock
RPS?:
- Fallout 3
TPS?:
- Stranglehold
- The Club

opisz mi te ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

FPS-y?:

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Prey


również polecam :-) Świetna gierka

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Call of Juarez: Więzy Krwi


A pójdzie mu to na tej karcie? Ja tam się na radeonach nie znam ale 256mb...

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Bioshock


No o tej grze to chyba słyszałeś :-)

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

opisz mi te ;]

jeżeli będzie mu się chciało to jestem pełen podziwu, jednakże ja osobiście polecił bym np. gryonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:


> FPS-y?:
> - Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

Miks FPS-a, skradanki, z elementami przygodowymi i fabularnymi. Świetny klimat, Riddick jako bohater kopie tyłki, w dodatku masz 2 gry w cenie 1 (Assault on Dark Athena i Ucieczka z Butcher Bay).

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Prey

Jeden z najbardziej innowacyjnych FPS-ów ostatnich lat. Także świetny bohater, genialny klimat, innowacje (portale, Death Walk, Spirit Walk, brak określonej grawitacji). Za 25 PLN - brać w ciemno.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Call of Juarez: Więzy Krwi

Po Painkillerze nasz najlepszy FPS. Lubisz westernowe klimaty? Bierz.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - Bioshock

Jedna z najlepiej ocenianych gier ostatnich lat. Połączenie FPS-a z elementami RPG-a. Świetny klimat, oprawa. Jako całość - świetna.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> RPS?:
> - Fallout 3

Może i z poprzednikami niewiele ma wspólnego, to jednak nadal kawał porządnej gry. Duży, zatrważający świat, świetne audio i klimat postapokalipsy. Minusy to drętwa fabuła (dla hardkorowych fanów klasycznych RPG-ów) i animacje w trybie TPP.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> TPS?:
> - Stranglehold

Bardzo żywa i intensywna strzelanka. Miało wyjść coś jak Max Payne, ale do jego poziomu trochę daleko. Tak czy siak, świetnie odprężą. Do tego fizyka miażdży.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

> - The Club

Wyścigi połączone z FPS-em? Szarżujemy przez etapy na czas i punkty. Kilku (nastu - nie pamiętam już) protagonistów, intensywna i rozsądne wymagania sprzętowe.

Dnia 26.08.2009 o 13:29, Jan3d napisał:

opisz mi te ;]


Jeżeli chcesz cuś więcej, to recenzja Prey''a - u mnie na GS-ie. Po resztę możesz sprawdzić na gry-online czy innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może sam coś zaproponuje

ARMA2
DMC4
GRID
Colin McRae: DIRT
Burnout: Paradise The Ultimate Box
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Empire: TW
RF: Guerrilla
F.E.A.R. 2: Project Origin
Wiedźmin
World in Conflict

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troche offtopic, ale to dla mnie trochę śmieszne ;P Myslalem ze w tym temacie ludzie zadają pytania gdy wachaja się miedzy dwoma, trzema, no ew. czterema grami :D A nie : rzućcie mi tytyly byle jakie, opiszcie i jeszcze wybierzcie za mnie. To już szczyt lenistwa. Są serwisy typu gry-online, na których można przeczytać opisy gier razem z oceną, tam znależć co nas interesuje i się dorazdzic co wybrać. NC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ten temat służy przez większość do " nabijania postów ", ja jak szukam gierki to oglądam gameplaye, czytam itd., a potem pytam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiałem gier RPG,ale po Wiedźminie zmieniłem zdanie ,teraz szukam gry podobnej do Wieśka z dobrą grafiką zastanawiam się nad Gothicem 3 a NW 2,ale nie grałem w poprzednie części i nie wiem czy będę rozumiał do końca fabułę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się