FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 11:36, Pawlo09 napisał:

A Oblivion?

Mam TES 3 Złotą Edycję.. (2 czy 3 lata temu dostałem na święta) i pograłem chwilę i doszedłem do wniosku, że gra jest nieczytelna i nudna.. Więc jeżeli oblivion też taki jest to podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:17, Dipl napisał:

> A Oblivion?
Mam TES 3 Złotą Edycję.. (2 czy 3 lata temu dostałem na święta) i pograłem chwilę i doszedłem
do wniosku, że gra jest nieczytelna i nudna.. Więc jeżeli oblivion też taki jest to podziękuje.

Co masz na myśli pisząc - "nieczytelna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi, że dużo biegania ta mapa świata jakaś taka niemrawa dostaje misję żeby gdzieś biec a nawet nie mam pojęcia gdzie to może być. (Ale to tylko moja opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Oblivion jest mniej męczący od Morrowinda i taki bardziej user friendly. Tak się składa że Fallout 3 którego chcesz kupić to praktycznie Oblivion z pukawkami, więc zastanów się czy wolisz fantasy czy posapokaliptyczny świat. A od siebie polecam z całego serce serię Star Wars: Knights of the Old Republic. Pierwszą część trudno dorwać, ale dwójkę może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do KOTOR''a to się jeszcze zastanowię koledzy polecają mi tę grę.. Mam pytanie czy jeżeli nie grałem w Fallout i Fallout 2 to czy będę mieć problemy ze zrozumieniem ocb w F3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:07, B1SH0P napisał:

Co do KOTOR''a to się jeszcze zastanowię koledzy polecają mi tę grę.. Mam pytanie czy
jeżeli nie grałem w Fallout i Fallout 2 to czy będę mieć problemy ze zrozumieniem ocb
w F3?

Nie, nie będziesz miał problemów. Ta gra ma tak bzdurną i prostacką fabułę, że nie da się jej nie zrozumieć. Poza tym na końcu gry jest outro, które wyjaśnia jak dla pięciolatka (albo debila), o co wogóle chodzio w tej grze, co w niej robiłeś i po co... Poza tym F3 ma niewiele powiązań fabularnych z poprzednikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gra Battleforge, czy da się grac bez płacenia za te punkty tzn czy będę mieć jakieś szanse żeby wygrać z osobą która kupuje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 15:05, Qbasmok napisał:

Grał ktoś w Viking: Battle for Asgard (ps3) ? Opłaca się dać za nią 50zł ? :)

Nie opłaca się - jest to straszliwy crap - i po ci ci taka gra w kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sądzicie o tych grach, jakie inne polecacie i w jakiej kolejności te gry kupować? (PS3 ofkors)
*Army of Two
*Army of Two: The 40th Day
*Mirror''s Edge
*Killzone 2
*Grand Turismo 5:Prolog
*Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
*Tekken 5:DR
*Solu Calibur 4
*inFamous
*Prototype
*Red Faction:Guerilla
*Resistance 2
*Far Cry 2
Call of Juarez:WK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. *inFamous - hit na PS3 i zarazem świetny sanbox z nietuzinkowymi mocami
2. *Killzone 2 wspaniała gra, dopracowana pod kazdym względem i najładniejsza jaka jest dostępna, multi miecie
3. *Resistance 2 wzorowy FPS - bardzo przypomina Halo, jest świetny przy tym multi dla 60 graczy.
4. *Army of Two: The 40th Day Kontynuacja dość słabej gry ale zapowiadająca sie wspaniale. (kocham co-op)
5. *Prototype Miła napierdzielanka lecz niczym nie zachwyca - ale jednak warto bo jest miło.
6. *Far Cry 2 Nudny FPS llecz fajnie poprowadzony, pokazuje iście piekielną Afrykę.
7. *Gran Turismo 5:Prolog Najlepsze wyścigi na konsolę Sony i to w HD - lecz to tylko demo.
8. *Soul Calibur 4 Dobra nawalanka ale mi średnio podeszła.
9. *Mirror''s Edge Mdławe universum lecz na prawdę innowacyjna gra.
10. *Tekken 5:DR Król bijatyk na konsolach SOny - najlepsza część!
11. *Army of Two miły co-op lecz gra jest krótka a w multi nikt nie gra.
12. *Red Faction:Guerilla Miła rozwałka lecz nic ale to nic przy niej nie trzyma na dłużej.
13. *Ferrari Challenge Trofeo Pirelli Nie wiem za bardzo czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:43, kotfilon napisał:

Witam. Co sądzicie o tych grach, jakie inne polecacie i w jakiej kolejności te gry kupować?
(PS3 ofkors)
*Army of Two
*Army of Two: The 40th Day
*Mirror''s Edge
*Killzone 2
*Grand Turismo 5:Prolog
*Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
*Tekken 5:DR
*Solu Calibur 4
*inFamous
*Prototype
*Red Faction:Guerilla
*Resistance 2
*Far Cry 2
Call of Juarez:WK


Fail. Obserwuję Cię od kilku miesięcy - zamiast faktycznie kupić grę, ciągle chcesz od nas "listy, która jest najlepsza". Wiesz, są inne sposoby robienia rangi, nie tylko spamowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś to już w sklepie? Bo ja nie za bardzo. Czy warto to będzie można coś powiedzieć po recenzjach i jak będzie można to w ogóle kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:43, B1SH0P napisał:

A gra Battleforge, czy da się grac bez płacenia za te punkty tzn czy będę mieć jakieś
szanse żeby wygrać z osobą która kupuje..?


Oczywiście, ale pod warunkiem, że ta osoba będzie totalnym noobem i miała ping 200... karty które dostajemy w darmowej wersji są bardzo słabe i jest ich mało (chyba 24). Nawet na mapach typu PvE (czyli gracze vs komputer w misjach z zadaniami) jest bardzo ciężko i najczęściej osoba "darmowa" tylko towarzyszy osobie z płatną wersją gry (nie ma mowy o samodzielnym ataku na jakiś cel).
Dlatego opłaca się kupić płatną wersje (dostajemy 64 karty + 3000 punktów na licytacje kart) bo gra jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić w przyszłości dobrą samochodówkę.
Mam komputer o następującej specyfikacji : Intel E5200, Sapphire Radeon 4830 512 RAM 256 BIT, 2 GB Ramu.
Chciałbym, aby gra dostarczyła mi bardzo dobrą grafikę, dobry model jazdy nie koniecznie podchodzący pod symulację, ale też nie taki, żebym wyścig przeszedł z gazem do dechy wciśniętym od początku do końca.
Różne tryby jazdy np. drift, drag itd.
Bardzo dużo samochodów licencjonowanych.
Możliwość swobodnej jazdy najlepiej online, ale offline też może być.
Aby bez problemu obsługiwała pada.
Pasowało by jakąś fabułę wrzucić.
No i żeby była tania ;).
Aa i na PC, żeby była ;).
Mam Test Drive Unlimited.
Wstępnie zastanawiam się nad
Need For Speed Undercover, Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon, Juiced 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się