FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Jak lubisz RTS - polecam. Singiel jest całkiem niezły, multi tak, o ile znajdziesz konkretnych ludzi.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Gra fajna na początku, potem się szybko nudzi i wkurza - gra sejwuje sie dopiero po wypełnieniu z kilku celów, które zdobyć dosć często.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Grałem tylko w demo, więc się nie wypowiem :)

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

To samo co wyżej :D

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Konkretna ścigałka, jeśli lubisz rajdy samochodowe i bić czasy, na pewno ci się nie znudzi.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Singiel na 6 godzin - za to multi wymiata.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Oo tak, gra głównie do sieci, ale jaka! Mam na xfire ze 40 godzin(=stosunkowo długo, choć mam kumpli którzy mają po 500 godzin w górę :)Wciąga niesamowicie. Ale pamiętaj - tylko do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Moim zdaniem to byłby najlepszy wybór. Gra jest świetna, a zwracając uwagę na fakt, że niedługo wyjdzie nowy patch, który wprowadza nowe mapy i wiele innych ciekawych rzeczy ( http://www.battlefield.pl/?id=2711), nie powinieneś się zastanawiać nad wyborem. W BF2 zawsze gra pełno ludzi, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem dobrego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 16:26, Kirabaxior napisał:

Oo tak, gra głównie do sieci, ale jaka! Mam na xfire ze 40 godzin(=stosunkowo długo(...)


Oj chłopie, opuściłeś jedno zero albo mamy co innego na myśli pisząc ''stosunkowo długo''. : )
Teraz coś na temat.

->Shage
Call of Duty 2/Battlefield 2, przy czym pierwsza gra to oda do zręczności, a w drugiej liczy się głównie współpraca (zgrana paczka potrafi zdziałać cuda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś ścigałki, nie musi być to jakiś symulator, moze być to jakaś gra taka bardziej zręcznościowa. Chcę aby ta gra miała ogromne Community,, żeby było z kim pograć w to przez najbliższe kilka lat. No to chyba wszystko czego od takiej gry oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jeszcze rok temu Colin 4 miał całkiem dużą społeczność, a już wtedy gra była co tu dużo mówić - czerstwa (początek 2004). Nawet jeśli obecnie wszystko się posypało, to nadal można fantastycznie się bawić przy genialnej ścigałce, zwłaszcza że jest tania jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord-Tyrranoos: Wiesz mam wybrać tylko jedną... Call of Duty 2 jest świetne jednak poczekam z zakupem ponieważ na razie męczę Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer. A dla krótkiego single nie opłaca mi się kupować. ;) DIRT jest doprawdy interesujący.


Growin:


> Nie kupuj WiC. Gra może i świetna, ale jest pewien problem: Do WiC wyszedł dodatek, który
> można kupić (chyba) tylko i wyłącznie razem z podstawką:
> http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=989⊂=3
Roar! ;( Cholercia taborecik - tak sie napaliłem na tę grę. Cóż, innym razem. W końcu nie będę kupował chłamu na siłę tylko dlatego żeby wcześniej pograć. Jednakowoż gra spada na 2 miejsce mojego "muszę mięć!". ;)

> Edit: I wersja bez dodatku posiada Tragiczny dubbing (w wykonaniu CDP), a wersja od z
> dodatkiem od Ubi+Cenega posiada tylko przetłumaczone napisy.
Czyli kolejny argument że w tym "boju" WiC odpada. Swoją drogą już od dawna nie siedzę w rynku gier i się słabo orientuję także dobrze że mi o tym powiedziałeś. Złapałeś u mnie plusa. ;)


> http://www.3kropki.pl/p/7/0/call_of_duty_2.php
> Coś mi się wydaje, że to jest wersja z serii "The Best of Activision", tylko zdjęcie
> złe załączone. Wersje polskie CoD2 zostały wyprzedane bardzo dawno temu. Lepiej nie ryzykuj.
Hmm, czyli uważasz że to jakiś shit? Cóż, czyli jak na razie CoD2 odpada bo chciałem premierówkę ;) Nie chce mi się bawić w pisanie emaili do sklepu w sprawie wyjaśnienia.

> Jeśli interesują Cię hmmm... nietypowe (?) gry to ja bym Ci radził poczekać ze 2 tygodnie.
> Ok. 09.09.09 ma mieć premierę The Path PL.
The Path hmmm... nie. Odpada, coś takiego mnie nie interesuje. Ale dziękuję za pomysł.

No więc: skoro odpadł The Path PL, Call of Duty 2 oraz World in Conflict, Lost planet(za krótki, dzięki za info Tyrranoos;)) oraz Medal of Honor zostają: BF2, Dirt i Drakensang. Wszyscy polecacie BF2 tylko cholercia jedno multi(CoD4) mi już raczej starczy. Wyścigi będę miał z GRIDA więc został Drakensang, a że to porządny RPG to starczy na długo. Dzięki, już zdecydowałem!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:49, Shage napisał:

Wszyscy polecacie BF2 tylko cholercia jedno multi(CoD4) mi już raczej starczy.


Już zdecydowałeś i gra gitara, ale fakt faktem, że multi BF2 różni się od CoD4 mniej więcej tak, jak plantacja pomidorów od stada pędzących pomarańczy. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:54, Merovingian napisał:

Już zdecydowałeś i gra gitara, ale fakt faktem, że multi BF2 różni się od CoD4 mniej
więcej tak, jak plantacja pomidorów od stada pędzących pomarańczy. : P

Ano zdecydowałem tylko że strzelanina to strzelanina, CoD4 mi wystarczy. O BF2 pomyśle podczas następnych zakupów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:30, Jan3d napisał:

polecacie mi Sins of solar ? za 40zl

Nie. Nie polecamy. Nie polecamy również czekać na CDA.
Mała moja rada na przyszłość: Jeśli chcesz kupić przez internet najtaniej grę, a allegro odpada, to sprawdź kto jest oficjalnym polskim dystrybutorem tej gry, a następnie "wejdź" w sklep, który jest partnerem danego dystrybutora, bądź sklep należący do dystrybutora.
Tak więc:
Sins of aSolar Empire - Nicolas Games ---> www.nicolasgames.pl ---> http://www.fantastyczne-zakupy.pl

I tak dochodzimy do gry Sins of a Solar Empire w polskiej kinowej (napisy) wersji językowej za marne 9,99zł.
http://www.fantastyczne-zakupy.pl/pc-strategiczne/sins-of-a-solar-empire.html?cPage=0

PS. Jeśli nie zależy Ci na Polskiej wersji tej gry, to możesz poczekać na najnowsze CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Kopiłem rok temu i jeszcze nie zagrałem...

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Średniak, nie starczy na długo.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Nie kupuj. Skandalicznie krótka, fabularne dno, ale grafika przednia.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Bierz to! Genialny RPG, który zapewni ci ponad 100h wspanialej rozgrywki. Piękny świat, muzyka, bohaterowie, naprawdę nietuzinkowe questy - aż do dziś pamiętam wiele z nich.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Nigdy bym tego nie kupił... podobnie jak gier sportowych.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Z 5h zabawy.

Dnia 30.08.2009 o 15:42, Shage napisał:

Nigdy nie miałem żadnego battlefield, ale to nie problem. Drakensang jest lepszy.
Poza tymi grami opłaca się ocyzwiście kupić Half-Life 2: The Orange Box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:48, Merovingian napisał:

Pamiętam, że jeszcze rok temu Colin 4 miał całkiem dużą społeczność, a już wtedy gra
była co tu dużo mówić - czerstwa (początek 2004). Nawet jeśli obecnie wszystko się posypało,
to nadal można fantastycznie się bawić przy genialnej ścigałce, zwłaszcza że jest tania
jak barszcz.


A taka Trackmania United to czy nie wiesz czy fajna przypadkiem nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:53, Markush napisał:

> Pamiętam, że jeszcze rok temu Colin 4 miał całkiem dużą społeczność, a już wtedy
gra
> była co tu dużo mówić - czerstwa (początek 2004). Nawet jeśli obecnie wszystko się
posypało,
> to nadal można fantastycznie się bawić przy genialnej ścigałce, zwłaszcza że jest
tania
> jak barszcz.
>

A taka Trackmania United to czy nie wiesz czy fajna przypadkiem nie jest?


Na Steamie jest darmowa wersja Nations Forever bodajże. Ładna grafika, bardzo wielu graczy i fajne plansze. Jeżeli chcesz mieć za free - lepszych wyścigów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2009 o 19:54, Lord-Tyrranoos napisał:

Na Steamie jest darmowa wersja Nations Forever bodajże. Ładna grafika, bardzo wielu graczy
i fajne plansze. Jeżeli chcesz mieć za free - lepszych wyścigów nie ma.


To Nations Forever wiem, ze fajne, ale mi chodzi o tą płatną wersję United, czym to się różni od tej darmowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić Street Fightera 4 na PC. Czy warto? I kiedy jest w końcu premiera.
Ps. Jakby co pada mam, nawet niezłego
Ps2. Bijatyki lubię - nie jestem jakimś fanem ale lubię pograć w Tekena czy MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 21:02, darth_16 napisał:

Chcę sobie kupić Street Fightera 4 na PC. Czy warto? I kiedy jest w końcu premiera.
Ps. Jakby co pada mam, nawet niezłego
Ps2. Bijatyki lubię - nie jestem jakimś fanem ale lubię pograć w Tekena czy MK.


Warto, zdecydowanie tak. Sam nastawiam się na kupno, bo to najlepsza bijatyka na PC w historii. Nie ma co się martwić o wymagania sprzętowe czy optymalizację, tylko brać i grać. A jeżeli chcesz sprawdzić, jak na Twoim pececie będzie działał, ściągnij benchmarka Street Fightera IV.
Premiera? Początek września, chyba 3.09, ale pewny nie jestem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wymagania to jestem spokojny - mój PC jeszcze długo pociągnie :)
Ok - to kasa już odłożona i czekam na SF4. Może zmniejszy ból związany ze szkołą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:25, Merovingian napisał:

> Oo tak, gra głównie do sieci, ale jaka! Mam na xfire ze 40 godzin(=stosunkowo długo(...)

Oj chłopie, opuściłeś jedno zero albo mamy co innego na myśli pisząc ''stosunkowo długo''.
: )

Nie powiedziałem, że grałem długo, stosunkowo, czyli dla mnie całkiem sporo gdyż nie wyciskam z gier tyle co inni - siedzę kilka razy dłużej w TF2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać Drakensang za 30 złotych (plus koszty wysyłki :))?
W sklepie Techlandu jest promocja i zastanawiam się nad tą grą.
Na ile godzin starcza gra, przy wykonywaniu większości questów pobocznych?
Z góry dziękuje za odpowiedź, kogoś w miarę obeznanego z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 09:49, milten6 napisał:

Opłaca się brać Drakensang za 30 złotych (plus koszty wysyłki :))?
W sklepie Techlandu jest promocja i zastanawiam się nad tą grą.
Na ile godzin starcza gra, przy wykonywaniu większości questów pobocznych?
Z góry dziękuje za odpowiedź, kogoś w miarę obeznanego z grą.


W pełną nie grałem, ale samo demo zajęło mi dobre trzy godziny, więc chyba się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się