Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 16:47, Qbli napisał:

W EMPiKu mi powiedzieli, że czekają do 31.10. Indiany Jonesa też nie było :/ Spróbuję
jutro w Szczecinie.


Eee, to kiepawo, myślałem, że jednak dziś będzie, a tak trzeba jeszcze poczekać :(
I co ja mam przez weekend robić ? xD Żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 16:19, Damianuss1 napisał:

W grze zacinają się bronie i to ponoć dość często. Szczególnie np AK 47 co jest dla mnie
trochę dziwne ponieważ ten karabinek znany jest z tego, że rzadko kiedy się psuje czy
zacina.


Zależy komu znany - mi się zacinał (w realu oczywiście) po wystrzeleniu 3 magazynków (90 naboi), po prostu rura gazowa zasyfiała się prochem i tłok nie chciał chodzić (ale łatwo się czyściło, na szczęście). Jak tak ma być w FC2 to gratulacje dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 16:15, Dann napisał:

Jak nie wiedzą, to nie wiedzą. ;-)

Może wiedzieli , a nie powiedzieli. ;]

Dnia 24.10.2008 o 16:15, Dann napisał:

Tak na dobrą sprawę na stronie gram.pl cały czas widnieje data premiery PL - 30.X.2008.
J.W., przeżyjemy jakoś te kilka dni dłużej.

No i znowu się zaczyna jedni piszą , że premiera 30 października , a drudzy , że 31 października... xD

Dnia 24.10.2008 o 16:15, Dann napisał:

Pozdrawiam i życzę miłego oczekiwania. ;-P

Dzięki , dzięki. Na pewno przyda mi się kilka miłych chwil w oczekiwaniu na GTA IV (bo tylko na ten tytuł teraz czekam ;P). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:15, Dann napisał:

Tak na dobrą sprawę na stronie gram.pl cały czas widnieje data premiery PL - 30.X.2008.


30.X.2008 to planowana wysyłka a nie premiera. A to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak Far Cry 2 może chodzi na konfiguracji X2 4600+, 3GB Ram i 9600GT 512MB oraz WinXP. Wiem, że takie pytania padają co chwilę ale jeżeli już mam grać to wolę grać na full no może poza DX10 póki nie zainstaluje Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:19, Sebat1 napisał:

Może wiedzieli , a nie powiedzieli. ;]


A to banda skończonych drani. ;-)

Dnia 24.10.2008 o 17:19, Sebat1 napisał:

No i znowu się zaczyna jedni piszą , że premiera 30 października , a drudzy , że 31 października...
xD


Czasami jeden dzień więcej faktycznie może człowieka zbawić ... ale na pewno nie w tym przypadku. ;-P

Dnia 24.10.2008 o 17:19, Sebat1 napisał:

Dzięki , dzięki. Na pewno przyda mi się kilka miłych chwil w oczekiwaniu na GTA IV (bo
tylko na ten tytuł teraz czekam ;P). xD


Tak właśnie zacząłem się zastanawiać, po co my w ogóle tak namiętnie rozmawiamy i rozprawiamy nad premierą gry, która nas obu w ogóle nie interesuje ? ;-P


@ krl.krl

Ok, możliwe że masz rację. W takim układzie mój błąd, przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:23, Pafun napisał:

Wieść gminna niesie, że data premiery Far Cry 2 w Polsce to... 7 listopada niestety
:-(

Gdzie to wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 18:35, Dann napisał:

Tak właśnie zacząłem się zastanawiać, po co my w ogóle tak namiętnie rozmawiamy i rozprawiamy
nad premierą gry, która nas obu w ogóle nie interesuje ? ;-P

Bez przesady , jakby ta gra w ogóle mnie nie interesowała , to po prostu by mnie tu nie było. ;) I śmiem podejrzewać , że Ciebie to też dotyczy. ;]

@Pafun
Można spytać skąd to info i czy jest to oficjalnie potwierdzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Far Cry 2 ma być u nas dopiero 7 listopada to jest tylko plotka, nie jest to oficjalnie potwierdzona wiadomość. Taki jeden gość twierdzi, że kontaktował się z UbiSoft i podali ma datę premiery 7 listopada. Można w to wierzyć, można i nie wierzyć, ja tam nie wiem jak na prawdę będzie. Dziwi mnie jednak fakt, że do tej pory Cenega nie podała oficjalnego terminu wydanie Far Cry 2 w Polsce.Widać więc, że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:33, Sebat1 napisał:

Bez przesady , jakby ta gra w ogóle mnie nie interesowała , to po prostu by mnie
tu nie było. ;) I śmiem podejrzewać , że Ciebie to też dotyczy. ;]


Wiesz, pytanie nasuwa się jedno: jak bardzo chcesz zagrać w tą grę ? ;-)
Jeśli myślisz o tym w kategoriach: będzie to się zagra, to w takim układzie rozprawianie na temat tego czy premiera będzie dziś czy jutro uznaję za wybitnie bezzasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jeden z komentarzy pod tym newsem:

" [...] w porownaniu z inna plotka w ktora mozecie wierzyc lub nie. Polska premiera prawdopodobnie przesunie sie na grudzien, lub poczatek stycznia 2009. Skad taka plotka? Od pracownika cenegi, ktory raczej w blad by mnie nie wprowadzal. Jak powiedzialem - wierzcie, lub nie. "

... już mam dość,każdy mówi co innego - Empik do końca miał nadzieję,że gra im dzisiaj przyjdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 ukazał się na Steamie także dla Europy ,w cenie 55 dolarów (+ tak z 15% VATu) co przy dzisiejszym kursie da około 180 zł.

" [...] w porownaniu z inna plotka w ktora mozecie wierzyc lub nie. Polska premiera prawdopodobnie przesunie sie na grudzien, lub poczatek stycznia 2009. Skad taka plotka? Od pracownika cenegi, ktory racze w blad by mnie nie wprowadzal. Jak powiedzialem - wierzcie, lub nie. "

Dranie, prawa materii wymknęły się im z rąk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 19:58, Dann napisał:

Wiesz, pytanie nasuwa się jedno: jak bardzo chcesz zagrać w tą grę ? ;-)

W sumie to zbyt nieprecyzyjne pytanie , żeby udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. ;) A więc , czekam na tą grę nie bardziej , niż na GTA IV , a nie mniej , niż na chociażby Quantum of Solace. ;]

Dnia 24.10.2008 o 19:58, Dann napisał:

Jeśli myślisz o tym w kategoriach: będzie to się zagra, to w takim układzie rozprawianie
na temat tego czy premiera będzie dziś czy jutro uznaję za wybitnie bezzasadne.

A czy data premiery jest ważna , czy nie ? Bo jeśli tak , to co niby jest bezsensu w rozprawianiu o rzeczach ważnych , tudzież istotnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*****! Poszalali z tym FC2. To teraz na 7 listopada przełożyli?? Tak się nie robi, i po cholerę robili ten oddział Ubi w Polsce, tylko przeszkadzają... Kurde, przemyślę sprawę, może odwołam zamówienie, bo tak się klienta nie traktuje. Może nawet nie samo przesuwanie premiery, co zamęt wprowadzony. CDP chociaż jak przesuwa premiere to daje info i end of story. A tu 50 mln wersji i która prawdziwa? Do tego sama cenga siedzi cicho. Jak w empiku się pytałem o premiere FC2 to koleś zawiechę złapał i sam guzik wiedział, bo wszędzie coś innego pisze. Ludzie, czy to pierwszy taki przypadek w branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:53, Mac Cry napisał:

...


Ja pamiętam zapowiedzi, że Gothic II: Noc Kruka wyjdzie w Polsce tego samego dnia co w reszcie świata, a ostatecznie wyszedł chyba rok później.
Ale wracając do tematu, to jak byłem dzisiaj w empiku to jeden pracownik twierdził, że dostawa z FC2 będzie dzisiaj wieczorem, i żeby przyjść jutro koło 14. Jednak jak się okazało był niedoinformowany i dopiero jego kolega po fachu stwierdził, że premiera będzie za tydzień, i oby to był już ostateczny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować