Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 18:21, Renchar napisał:

Far Cry 2 ma wo gule coś z dalszą fabułą do jedynki czy tylko na licencyjnej nazwie pierwszej
części ta gra bazuje i niczym po za tym . Ja na razie nic z pierwszym farcry jej nie
powiązałem i nie wiem czemu taki tytuł jak to wo gule jakaś inna gra.

Ta nazwa została nadana tylko dla prestiżu i nic poza tym. Dzięki temu FC2 lepiej się sprzedał (chyba dzięki temu).

PS Dzięki zadymek za objaśnienie. Choć i tak polowe zrozumiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nazwa "Far Cry" i inne tego typu rzeczy zawsze należały do Ubisoftu, ale kiedy Crytek został zwerbowany przez EA, Ubi musiał radzić sobie sam... A ponieważ oni pierwszą część tylko wydawali (oprócz konsolowych FCków) nie było sensu by kontynuować i tak już skończoną historię. Sukces "jedynki" sprawił jednak, że Far Cry to chwytliwy tytuł, więc ciężko zmarnować tak dobrą okazję by trochę zarobić, nie?
Poza tym, programiści z Ubisoftu to ambitne bestie, chcieli coś sobie i innym udowodnić... Przynajmniej tak czytałem w jednym z wywiadów z producentem FC2.

PS. Pisze się "w ogóle". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:42, Sebat1 napisał:

Widzieliście to http://pl.youtube.com/watch?v=Mi7P-NWQ8JI&feature=related ? ;] Nie każdemu
może podpasywać taki humor , ale teksty są niezłe. :D

na easy to można sobie tak komentować na luzie, ale ja gram na Hard i nic tylko ku*wy lecą, ewentualnie ziewam przeciągle:)
tzn tak było zanim rzcułem grę w kąt, nuudna jest i chyba prędko(tak z tydzień na Clear Sky, 4 dni na Dead Space, jest szansa, że w końcu zmuszę się do Assassin''s Creed-tytuł bliźniaczy do FC2, ze 3 dni zużyję i na koniec tydzień w Earth 2160) do niej nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten koleś chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam do jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce leży coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:46, Ecko09 napisał:

No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten koleś
chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam do
jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce leży
coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!


Ja takich bugów nie miałem, a patcha zainstalowałeś najnowszego. On eliminuje trochę błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:49, Kraju92 napisał:

> No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten
koleś
> chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam
do
> jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce
leży
> coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!


Ja takich bugów nie miałem, a patcha zainstalowałeś najnowszego. On eliminuje trochę
błędów.


Tak, instalowałem tego patcha 1.01

EDIT: Rozumiem ,ze nie ma na to rady i moge już sie pożegnać z grą? To sie kurde nagrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:51, Ecko09 napisał:

Tak, instalowałem tego patcha 1.01
EDIT: Rozumiem ,ze nie ma na to rady i moge już sie pożegnać z grą? To sie kurde nagrałem...


Hmm to nie mam pojęcia, może przeinstaluj grę i zacznij od początku. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:46, Ecko09 napisał:

No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten koleś
chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam do
jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce leży
coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!

Musisz manewrować graczem, tak aby samo "E" pokazało się na środku ekranu. Akurat z tym podnoszeniem papierów to dość trudna sprawa, trzeba się tego nauczyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:59, Cmq napisał:

> No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten
koleś
> chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam
do
> jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce
leży
> coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!

Musisz manewrować graczem, tak aby samo "E" pokazało się na środku ekranu. Akurat z tym
podnoszeniem papierów to dość trudna sprawa, trzeba się tego nauczyć. :P


Nie da sie tak zrobić...żadne e sie nie pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:09, Ecko09 napisał:

Nie da sie tak zrobić...żadne e sie nie pokazuje...

Na ekranie nie pokazuje się dokładnie E, tylko żółta rączka - wtedy można dopiero coś zrobić. Ewentualnie spróbuj kliknąć na postaci, może ma jeszcze coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:10, Cmq napisał:

> Nie da sie tak zrobić...żadne e sie nie pokazuje...
Na ekranie nie pokazuje się dokładnie E, tylko żółta rączka - wtedy można dopiero coś
zrobić. Ewentualnie spróbuj kliknąć na postaci, może ma jeszcze coś do powiedzenia.


Żółta rączka też sie nie pokazuje...klikanie na tym gościu też nic nie daje. Wszystkiego próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:11, Ecko09 napisał:

> > Nie da sie tak zrobić...żadne e sie nie pokazuje...
> Na ekranie nie pokazuje się dokładnie E, tylko żółta rączka - wtedy można dopiero
coś
> zrobić. Ewentualnie spróbuj kliknąć na postaci, może ma jeszcze coś do powiedzenia.


Żółta rączka też sie nie pokazuje...klikanie na tym gościu też nic nie daje. Wszystkiego
próbowałem.


Kucać i skakać też sie nie da. Wygląda na to, że trafił mi się bug, dzięki któremu kasa została wyrzucona w błoto. BRAWO UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:46, Ecko09 napisał:

No kurde lol. Ledwo grać zacząłem, a już kilka bugów...jak leże na początku to ten koleś
chyba powinien coś gadać. Tyle, że nie ma ani głosu ani napisów...później trafiam do
jakiegoś pomieszczenia. Przy drzwiach stoi koleś i wyjść z niego nie moge. Na półce leży
coś takie co miga, podchodzę, naciskam e i nic sie nie dzieje. Co ja mam tu zrobić?!


Tak w tym momencie miałeś się uleczyć przyciskiem "H".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już sobie poradziłem. Przeinstalowałem grę 2 razy i bugów nie ma. Jak na razie gra mi się podoba. Szczególnie grafika jest fantastyczna (jak to dobrze, że wczoraj nowa karte graficzną kupiłem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 00:54, zadymek napisał:

na easy to można sobie tak komentować na luzie, ale ja gram na Hard i nic tylko ku*wy
lecą, ewentualnie ziewam przeciągle:)

No normalnie jakbym widział siebie samego grającego w pierwszą część Far Cry na najwyższym poziomie trudności. ;P

Dnia 07.12.2008 o 00:54, zadymek napisał:

tzn tak było zanim rzcułem grę w kąt, nuudna jest i chyba prędko(tak z tydzień na Clear
Sky, 4 dni na Dead Space, jest szansa, że w końcu zmuszę się do Assassin''s Creed-tytuł
bliźniaczy do FC2, ze 3 dni zużyję i na koniec tydzień w Earth 2160) do niej nie wrócę.

To Ty sobie tak rozplanowujesz wszystko , tyle dni grasz w tą grę , a tyle w tamtą ? ;] Ja bym tak tego nie mógł planować , bo nigdy nie wiem po ilu dniach dana gra może mi się znudzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy będę mógł kupić te miejsca, żeby w kryjówce przechowywać broń?
2. Czemu jak rzucę koktail Mołotowa albo wysadzę skrzynkę wybuchowa ogień po chwili znika? Na filmikach itd. wszystko pięknie długo się paliło. Mam ustawione wszystko na Bardzo Wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:00, Ecko09 napisał:

1. Kiedy będę mógł kupić te miejsca, żeby w kryjówce przechowywać broń?
2. Czemu jak rzucę koktail Mołotowa albo wysadzę skrzynkę wybuchowa ogień po chwili znika?
Na filmikach itd. wszystko pięknie długo się paliło. Mam ustawione wszystko na Bardzo
Wysokie.


1. Będziesz je mógł kupić w sklepie z bronią, praktycznie możesz je kupić od samego początku tylko musisz mieć kasę.
2. Ogień się rozprzestrzenia a po jakiejś minucie znika. A że u Ciebie nie ma to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować