Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 11:19, Black Monday napisał:

Taak tylko że mam obawę . A nawet jeżeli mnie stać na dwie konsole to wtedy będę "niedzielnym
użytkownikiem" każdej z nich :/ .


Mi chodziło raczej o to jak xbox juz sie znudzi i zapragniemy czegos nowego. Wtedy mozna ixa sprzedac i bawic sie na ps3. Zawsze mozna mic w sujei dwie konsole. Ja jestem niedzielnym uzytkownikiem i musze ci pwoiedzec ze wcale mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:57, Ceteris Paribus napisał:

> Taak tylko że mam obawę . A nawet jeżeli mnie stać na dwie konsole to wtedy będę
"niedzielnym
> użytkownikiem" każdej z nich :/ .

Mi chodziło raczej o to jak xbox juz sie znudzi i zapragniemy czegos nowego. Wtedy mozna
ixa sprzedac i bawic sie na ps3. Zawsze mozna mic w sujei dwie konsole. Ja jestem niedzielnym
uzytkownikiem i musze ci pwoiedzec ze wcale mi to nie przeszkadza.

Ale zawsze będzie poczucie tęsknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ,czy wiadomo coś o bundlach z GTA IV ? Czy będą to specjalnie kolorowane konsole np.XBox 360 ,gdzie po Internecie krążyły takie zdjęcia konsol w stylistyce gry R* ? Choć wydaję mi się ,że to raczej był żart Prima-aprilisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:42, jackass napisał:

Hej ,czy wiadomo coś o bundlach z GTA IV ? Czy będą to specjalnie kolorowane konsole
np.XBox 360 ,gdzie po Internecie krążyły takie zdjęcia konsol w stylistyce gry R* ? Choć
wydaję mi się ,że to raczej był żart Prima-aprilisowy.


Są już edycje limitowane z kolorystyką GTAIV. Niektóre redakcje dostały takie Bundle limitowane. A czy wejdą takie do sprzedaży tego już nie jestem w stanie powiedzieć.

20080426120518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:42, jackass napisał:

Hej ,czy wiadomo coś o bundlach z GTA IV ? Czy będą to specjalnie kolorowane konsole
np.XBox 360 ,gdzie po Internecie krążyły takie zdjęcia konsol w stylistyce gry R* ? Choć
wydaję mi się ,że to raczej był żart Prima-aprilisowy.

Nie. Te konsole istnieją naprawdę. Szkopuł w tym, że R* wyprodukował ich tylko 400 i rozesłał je do wybranych osób - gwiazd muzyki, filmów itp. :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 12:05, Samurai Nobuke napisał:

Są już edycje limitowane z kolorystyką GTAIV. Niektóre redakcje dostały takie Bundle
limitowane. A czy wejdą takie do sprzedaży tego już nie jestem w stanie powiedzieć.

Oj ile bym dał za taką konsolę w takim pięknym designie (no może nie aż tyle ile będzie warte na e-bayu).Jakby były w sklepie to pre-ordera już miałbym zamówionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:06, michu96 napisał:

Patrzcie co wygrzebałem z strarych newsów
internecie : http://ps3.ign.com/articles/793/793775p3.html

Tak się zastanawiam czy jak sobie kupie PS3 i GOW2 to czy bedzie mi działać na konsolce
?
Czy też bedę musiał zaktualizować PS3 ? :)


Nie wiem za bardzo o co chodzi a o ile mi wiadomo nie ma w planach Gow''a 2 na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:06, michu96 napisał:

Patrzcie co wygrzebałem z strarych newsów
internecie : http://ps3.ign.com/articles/793/793775p3.html

Tak się zastanawiam czy jak sobie kupie PS3 i GOW2 to czy bedzie mi działać na konsolce
?
Czy też bedę musiał zaktualizować PS3 ? :)


god of war 2 nie bedzie dzialac, obojetnie co sobie zaktualizujesz. Sony usunelo funkcjonalnosc wstecznej kompatybilnosci ze wszystkich sprzedawanych obecnie modeli PlayStation 3, zeby obciac koszta produkcji (tak, wiem, zenujace)... zeby grac w tytuly z ps2 musisz zakupic ps2, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHH GOD OF WAR 2 :P sorry, tak mi sie podoba gow, że wszędzie widze Gow, Gow,, GOW ;p.. No tak jak ciastuś mówi PS3 usuneło tą możliwość:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB, słyszałem że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli też pójdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:40, Ghoster7 napisał:

Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB, słyszałem
że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli też pójdzie??

To forum nie jest dla piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:40, Ghoster7 napisał:

Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB, słyszałem
że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli też pójdzie??

Robisz kopie bezpieczeństwa czy kopiujesz dla siebie od kumpla?
Ja np nie mam kłopotu z nagrywaniem płyt z grami na konsole bo jak kupuje gre to płytke mam gotową w opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:49, Tomek1120 napisał:

> Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB,
słyszałem
> że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli też
pójdzie??
To forum nie jest dla piratów.


o.O To co, mam takie założyć?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:52, AQ22 napisał:

> Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB,
słyszałem
> że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli też
pójdzie??
Robisz kopie bezpieczeństwa czy kopiujesz dla siebie od kumpla?
Ja np nie mam kłopotu z nagrywaniem płyt z grami na konsole bo jak kupuje gre to płytke
mam gotową w opakowaniu.


Mam zamiar ściągnąć torrentem i zgrać z kompa na płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:53, Ghoster7 napisał:

> > Zgrywać gry na X360 trzeba jakoś specjalnie?? Mam już płytkę DVD-R 9,4 GB,

> słyszałem
> > że najlepiej Alcocholem 120% czy jak to się nazywa :/ Bez przerabiania konsoli
też
> pójdzie??
> To forum nie jest dla piratów.

o.O To co, mam takie założyć?? :/

Człowieku ściągając nielegalnie gry to jestes złodziejem rozumiesz to,nie wiem jaki de*** pisze na forum gram.pl o piractwie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:55, Ghoster7 napisał:

Mam zamiar ściągnąć torrentem i zgrać z kompa na płytę

Niestety gry mają taki bajer że jak chce sie w nie grać trzeba za nie zapłacić. Ominiesz to tylko piractwem, ale ten sposób mocno odradzam. Nie dość że łamiesz prawo to jeszcze eliminujesz dostęp do paru stronek, między innymi gram.pl :|
CS LOW, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się