Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 21:53, Budyn napisał:

Kolejny, który nie doczytał, tylko rzekł- " Aha! Xbox rysuje płyty w pionie! Won Won!
Na Stos". Gdy podczas czytania płyyty przez konsolę przestawisz jej położenie to istnieje
możliwość porysowania jej.


A ja wiem jak zrobił Falconer? Napisał tylko, że po prostu X360 gdy stał pionowo porysował mu płytkę.
Nie wiem, czy podczas wczytywania ją przestawił - sam wiem, że ja tak bym nie zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rysowania płyt przez Xboxa 360, tak jak Budyn powiedział, występuje to GŁÓWNIE (czyli może wystąpić też w innych przypadkach) gdy zmienia się pozycję konsoli.
Kolega zauważył, że takie rysowanie następuje tylko w przypadku... dwuwarstwowych płyt DVD. Kiedy miał włożoną nagraną w swej nagrywarce płytę DVD jednowarstwową, zrobił test i zaczął obracać konsolą. Efekt? Nieprzerwana i gładka praca napędu. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:51, master matrox napisał:

Syriusz, a mam takie do Ciebie pytanie - czy Twoja konsola, gdy jest ustawiona pionowo
to nie rysuje płyt?


GTA IV mam porysowane (dwie ryski lekkie) tylko dlatego, że przesunąłem konsolę podczas gdy płytka kręciła się w napędzie i była postawiona poziomo... Długa historia, ciapa ze mnie i prawie glebę zaliczyłem we własnym pokoju :p... A tak wracając do tematu to moja 360 ma napęd Samsunga (dla informacji: to ten zły co rysuje wszystkim, wszystko) - nie mam ani jednej gry porysowanej oprócz tych małych rysek na GTA IV i na PGR 3, które kupiłem już w "porysowanym stanie", gościu uprzedzał na aukcji, no ale czego się spodziewać za 30 zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmiana tematu :P
Może mi jakiś miły pan powiedzieć, skąd się bierze te darmowe 48h kody na xbl? ;)

ps. ww3 i syriusz, wyślę do waj jutro zaproszenia do przyjaciół na xbl, zgodzicie się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:05, Rumcajs52 napisał:

> :*
Aaaa! xD A możecie mi cos powiedzieć z tymi kodami? Chyba że to tylko dla wtajemniczonych
xD

Lepiej sobie kup od razu 13- miesięczny, bo skąpiec WorldWar3PL już nie daje, a stronka, dzięki której można było sobie trochę nazdobywać już nie egzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:07, Budyn napisał:


Troszkę mi na razie monet szkoda :/ Może WW3 da sie namówić, na kilka kodów dla chłopaka który wybrał x360, a nie to (blee) ps3 x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 22:00, syriusz.b napisał:


GTA IV mam porysowane (dwie ryski lekkie) tylko dlatego, że przesunąłem konsolę podczas
gdy płytka kręciła się w napędzie i była postawiona poziomo... Długa historia, ciapa
ze mnie i prawie glebę zaliczyłem we własnym pokoju :p... A tak wracając do tematu to
moja 360 ma napęd Samsunga (dla informacji: to ten zły co rysuje wszystkim, wszystko)
- nie mam ani jednej gry porysowanej oprócz tych małych rysek na GTA IV i na PGR 3, które
kupiłem już w "porysowanym stanie", gościu uprzedzał na aukcji, no ale czego się spodziewać
za 30 zł ^^


Ja mam porysowane PGR 3 poniewaz siostra obróciła konsole podczas gry. Działają trzy trasy :-) potem wywala że płyta jest brudna. Ale lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , Playstation 3 posiadam od niedawna i chce się zapytać co robić jak konsola się zawiesi . Dziś sobie grałem w obliviona , aż tu nagle zawiecha , no dobra w końcu sie zdarza , ale jak próbowałem zresetować konsole po prostu nic się nie działo , kiedyś miałem zawieche w GTA 4 i normalnie się zresetowała konsola , a z tym oblivionem to musiałem kombinować , pierwsze co zrobiłem to wyjąłem płytę ( chyba tak nie można , ale konsola działa dalej czyli wszystko jest w porządku ^^ ) , no dobra wyjąłem płytę ale dalej nic się nie dało zrobić , jeszcze raz spróbowałem zresetować , ale to nic nie dało , zaczekałem około 2 minuty i konsola się wyłączyła . Wszystko z grą i konsolą jest w porządku , ale wole na przyszłość tego unikać więc proszę powiedzieć co w takiej sytuacji robić . Z góry dziękuję za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:11, rob300i napisał:

Ja mam porysowane PGR 3 poniewaz siostra obróciła konsole podczas gry. Działają trzy
trasy :-) potem wywala że płyta jest brudna. Ale lol.


hehe - dlatego nie pozwalam nikomu, a w szczególności mojej siostrze dotykać czegokolwiek w moim pokoju... Nawet pada do ręki nie daje, może tylko oglądać jak ja gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:59, syriusz.b napisał:

> Ja mam porysowane PGR 3 poniewaz siostra obróciła konsole podczas gry. Działają
trzy
> trasy :-) potem wywala że płyta jest brudna. Ale lol.

hehe - dlatego nie pozwalam nikomu, a w szczególności mojej siostrze dotykać czegokolwiek
w moim pokoju... Nawet pada do ręki nie daje, może tylko oglądać jak ja gram :D

łeee, sknera z Ciebie mój brat lat 4 gra ze mną w GTA IV i God of War (nawet niezły jest), inna sprawa że od tego czasu kontrolery podpinają się tylko przez kabelek (tylko przy rozruchu, później już mają sygnał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 21:48, syriusz.b napisał:

No to widać ma konsole źle postawioną - tak to jest jak się instrukcji nie czyta... Mój
X jest pionowo (stara wersja) i gorące jest tylko powietrze, które wywala na zewnątrz
(czyli tak jak ma być...)


No to widzisz. Zależy od egzemplarza. Znajomy ma konsolę postawioną w pionie, leży na półce telewizorowej i cyrkulację powietrza ma zapewnioną. Mam również dwóch znajomych którym padła konsola. Dwa RROD''y. Jeden się poddał i sprzedał konsolę jako uszkodzoną, a drugi gra dalej już po drugiej awarii.

Dnia 29.06.2008 o 21:48, syriusz.b napisał:

no dawaj chociaż jedną firmę, na której badaniach się opierasz i nie chodzi mi o link
do newsa, tylko o "raport" tejże firmy, który przecież skądś musiałeś wziąć


Wybacz, ale nie będę teraz na pniu szukał statystyk bo muszę Ci coś udowodnić.

Dnia 29.06.2008 o 21:48, syriusz.b napisał:

lol... Budyniowi radzisz by poczytał o montażu dysku do PS3, a sam piszesz jakieś bzdety
nt. klawiatury podłączonej do pada i wystających kabli - omg... Poza tym do X360 można
podłączyć też klawe na USB


Budyn napisał, że klawiaturę można podłączyć poprzez pada, zrozumiałem, że chodziło o jakiś mega tajemniczy port USB w padzie lub coś w ten deseń.

Dnia 29.06.2008 o 21:48, syriusz.b napisał:

fajnie, tylko że to jest temat "Konsole Wii, PS3, Xbox360" - eee nie widzę PC???


Fajnie tyle, że mówiliśmy o tytułach ekskluzywnych czyli TYTUŁACH NA WYŁĄCZNOŚĆ tejże platformy, a nie konsol.

>Witam , Playstation 3 posiadam od niedawna i chce się zapytać co robić jak konsola się zawiesi . Dziś sobie >grałem w obliviona , aż tu nagle zawiecha , no dobra w końcu sie zdarza , ale jak próbowałem zresetować >konsole po prostu nic się nie działo , kiedyś miałem zawieche w GTA 4 i normalnie się zresetowała konsola , a z >tym oblivionem to musiałem kombinować , pierwsze co zrobiłem to wyjąłem płytę ( chyba tak nie można , ale >konsola działa dalej czyli wszystko jest w porządku ^^ ) , no dobra wyjąłem płytę ale dalej nic się nie dało >zrobić , jeszcze raz spróbowałem zresetować , ale to nic nie dało , zaczekałem około 2 minuty i konsola się >wyłączyła . Wszystko z grą i konsolą jest w porządku , ale wole na przyszłość tego unikać więc proszę >powiedzieć co w takiej sytuacji robić . Z góry dziękuję za pomoc .

Jeszcze takiej sytuacji nie widziałem. Firmware 2.36 zainstalowany, były jakieś patche do Obliviona do ściągnięcia? Rozumiem, że konsola zawiesiła się na amen? Wtedy radzę zrobić tak jak zrobiłeś. Zaczekałeś. Konsola sama się wyłączyła. Gdybyś odciął zasilanie coś mogłoby stać się danym przechowywanym na dysku. Nie wiem skąd zawieszanie się. No ale cóż. Trafiło na Ciebie, może trafi na mnie następnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do rejestracji Xboxa 360. Wiem, że Xbox Live nie jest dostępna w Polsce. Właśnie zamówiłem konsole i gdy ją dostane, od razu zamierzam podlączyć ją do sieci. Co wtedy z rejestracją? Czy jak podam polski adres nie bede mogl grac przez sies? Jesli podam adres wujka z Berlina wszystko bedzie dobrze? Jak wy (posiadacze 360-tek) to zrobiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 00:19, evilADM napisał:

Mam pytanie co do rejestracji Xboxa 360. Wiem, że Xbox Live nie jest dostępna w Polsce.
Właśnie zamówiłem konsole i gdy ją dostane, od razu zamierzam podlączyć ją do sieci.
Co wtedy z rejestracją? Czy jak podam polski adres nie bede mogl grac przez sies? Jesli
podam adres wujka z Berlina wszystko bedzie dobrze? Jak wy (posiadacze 360-tek) to zrobiliscie?


Polskiego adresu podawać nie próbowałem, Live! dostępny w Polsce nie jest, więc na prawdziwym adresie w Polsce nie pograsz. Ja od razu wpisałem swój stary adres z Wielkiej Brytanii. Podanie w Twoim przypadku miejsca zamieszkania wujka z Berlina, również rozwiąże sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:41, Miluś napisał:

Wybacz, ale nie będę teraz na pniu szukał statystyk bo muszę Ci coś udowodnić.


no oczywiście... To samo co już w tym temacie było (tylko z innym userem): jak już podajesz takie "poważne" hasła, które dyskredytują X360 to przynajmniej miej coś co udowadnia twoje hasło, bo po takiej wymówce to sorry, ale twoje słowa o tej ogromnej ilości statystyk, które widziałeś są jedną wielką bujdą...

Dnia 29.06.2008 o 23:41, Miluś napisał:

Budyn napisał, że klawiaturę można podłączyć poprzez pada, zrozumiałem, że chodziło o
jakiś mega tajemniczy port USB w padzie lub coś w ten deseń.


Budyn napisał tak jak jest - masz klawiaturę i wpinasz ją od dołu pada, jest ona dopasowana idealnie do kształtu kontrolera, więc po połączeniu tworzą można by rzec "jedną całość"...

No ale lepiej innym radzić, żeby najpierw poczytali, a potem pisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się