Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 14:03, Oskar 1994 napisał:

A tak zapytam bo się zastanawiam czy lepiej kupić konsolę nową czy używaną. a jak używaną to
czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy PAL i NTSC ??

Dzięki

Inny kabel od zasilania. PS3 nie ma blokady regionalnej więc w każdą grę zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:18, Oskar 1994 napisał:

Opłaca się PS3 nowe 40 GB za 1399 zł ?? Bo biorę chyba :D:D I w dodatku w moim mieście więc
nie płacę za wysyłkę :D Żebym tylko zdążył kupić : P

No pewnie. A we Wrocławiu teraz dużo promocji na konsole tylko nie wiem którą brać. X360 czy PS3. Bo może będę miał na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:18, Oskar 1994 napisał:

Opłaca się PS3 nowe 40 GB za 1399 zł ?? Bo biorę chyba :D:D I w dodatku w moim mieście więc
nie płacę za wysyłkę :D Żebym tylko zdążył kupić : P


Jeżeli już jesteś zdecydowany jaką konsole kupisz, to śmiało bierz Playstation 3. Dostarczy Ci sporo rozrywki, zapewne spędzisz wiele godzin przed telewizorem grając w takie gry jak Resistance, MotorStrom, Warhawk, Uncharted, Ratchet and Clank i inne :) No i do tego dochodzi nowoczesny Blu-Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko... Po gwiazdce liczę, że będe miał 1300 zł i tu nachodzi pytanie czy kupić X0 i dozbierać na Pada i kabel do LCD''ka czy odrazu uzbierać więcej i kupić Ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:06, bartek0700 napisał:

>(...)
> Np. taka - http://www.cablestogo.com/product.asp?cat_id=1701&sku=18962
> W Polsce dostaniesz je w granicach 3-10 zł.
Właśnie chodziło mi o tą przejściówkę, bo nie wyobrażałem sobie jak można podłączyć "kabel
w kabel" :) Dzięki za pomoc

praktycznie większość nowych monitorów ma demontowane wtyczki VGA, więc można w ich miejsce wsadzić ten "zielony" koniec bez konieczności kupowania przejściówki. ;)
moja rada jest taka: jeśli dzielisz monitor między konsolę a komputer, to zamiast tej przejściówki do kabla, kup przełącznik sygnału. to takie małe pudełko do którego wpuszczasz dwa źródła sygnału i podpinasz jeden ekran. za pomocą jednego przełącznika możesz zmienić źródło sygnału bez konieczności włażenia pod stół za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:29, 4exe napisał:

A ja mam takie pytanko... Po gwiazdce liczę, że będe miał 1300 zł i tu nachodzi pytanie czy
kupić X0 i dozbierać na Pada i kabel do LCD''ka czy odrazu uzbierać więcej i kupić Ps3?

porównaj bibliotekę gier dla obu konsol. jeśli gry które cię interesują na obu konsolach są podobne, to porównaj ceny i będziesz miał odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:03, Oskar 1994 napisał:

A tak zapytam bo się zastanawiam czy lepiej kupić konsolę nową czy używaną. a jak używaną to
czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy PAL i NTSC ??

Dzięki

tak jak napisał tomek z tym że jeśli kupisz konsole NTCS to filmy kupione w europie(pal) nie będą ci chodzić...
bierz za 1399zł i nie marudź taniej raczej nie dostaniesz juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:09, Oskar 1994 napisał:

Kupiłem PS3 za 1399 zł, nowa wersja PAL jutro jadę odebrać zobaczycie zdjęcia na moim gramsjacie,
żebyście mi uwierzyli : P

Gdzie to taka promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku Matarnia w Electro World jest promocja - Xbox 360 z grami Viva Pinata i Forza Motosport za 1199 złotych. Niestety jest to chyba wersja bez HDMI.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:43, Dincooo napisał:

W Gdańsku Matarnia w Electro World jest promocja - Xbox 360 z grami Viva Pinata i Forza Motosport
za 1199 złotych. Niestety jest to chyba wersja bez HDMI.


Nie chyba a na pewno. Ceny starszego modelu X360 Premium, bo wszyscy się rzucili na nowszą z HDMI i poprzednie zalegają w magazynach. Trzeba ich się jakoś pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:49, Tomek1120 napisał:

W jednym ze sklepów zostało po pare starych premium i core. sprzedali je za 600zł i 700zł.
Poszły w 15 minut.


Szczerze mówiąc, to jakbym zobaczył w sklepie Premium za 600 czy 700 złotych, to sam bym kupił, mimo że już jedno mam. Coś by się z nim zrobiło: dało na prezent komuś, albo na Allegro puściło. Dorzuciłbym ze 2-3 gry, które i tak już przeszedłem i za 1000 jako nieużywana nówka by poszła spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he u mnie w mieście ktoś jedną sztukę miał i sprzedawał :D A Sony ile lat daje gwarancji na PS3 bo tam pisało, że 2 lata. No myślę, że mnie nie oszukają jutro ide odebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się