Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 14:44, Van Waterflew napisał:

Wii nadrobi to grywalnością.

Wiem że piszę yo dosyć póżno ale się z tobą nie zgodze. Głowną atrakcją Wii będzie o ile wiem możliwość machania kontrolerem. Mnie to nie zachwyca bo macha mieczem to się fajnie drewnianym z kolegami. A tak będie się to robiło samemu i nie będzie obrażeń a jak wiadomo im większe obrażenia tym większy fun. Karabiny, to samo paintball dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mała errata do poprzedniego postu: język można bez problemu zmienić w zakładce system blade. Narodowość nie ma na to żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak,a ja mam pytanko. Jak się zarejestrować jako Amerykanin na Xbox Live?nNo bo za bardzo nie wiem o co za bardzo chodzi w tych sprawach, nie jest w tym za wielkim "ekspertem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:39, Kurammi napisał:

No tak,a ja mam pytanko. Jak się zarejestrować jako Amerykanin na Xbox Live?nNo bo za bardzo
nie wiem o co za bardzo chodzi w tych sprawach, nie jest w tym za wielkim "ekspertem".


Czytałem że trzeba użyć triku aby sie zarejestrować jako Amerykanin {bo jaki Polak na razie jeszcze nie można}. Trzeba wziąść po prostu jakiś {byle jaki} adres z USA i to wszystko z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas tworzenia gamertaga jesteś proszony o podanie kraju w którym mieszkasz i kodu pocztowego. Tam właśnie wybierasz sobie U.S.A. i kod jakiegoś dowolnego amerykańskiego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 16:52, shinian napisał:

Podczas tworzenia gamertaga jesteś proszony o podanie kraju w którym mieszkasz i kodu pocztowego.
Tam właśnie wybierasz sobie U.S.A. i kod jakiegoś dowolnego amerykańskiego miasta.


Ok, dzięki. Spróbuje może to załatwi mój problem z IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze mam pytanko (takie z lenistwa, xboxa nie chce mi się uruchamiać). Czy mogę zmienić te ustawienia na Amerykanina czy muszę tworzyć nowego gamertaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, równo o godzinie 12.00 ruszy oficjalna strona i sprzedasz w Polsce Xbox''a. Jestem bardzo ciekawy, co nam zaoferują (nie chodzi o Xbox''a, tylko o strone). Mam nadzieje że tym razem potraktują Polskie na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w moim mieście nie ma MM ani Empik. Czy moglibyście udzielić informacji, jakie oferty przedstawiają te sklepy? Z góry dzięki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszystkim którzy mają problemy z X360 polecam tą książkę.{Pamiętam jak w USA byłem i ją zobaczyłem na półce niemal się popłakałem...}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 07:39, Kurammi napisał:

WoW, równo o godzinie 12.00 ruszy oficjalna strona i sprzedasz w Polsce Xbox''a. Jestem bardzo
ciekawy, co nam zaoferują (nie chodzi o Xbox''a, tylko o strone).


Strona narazie nie chodzi, mimo że licznik już dawno wybił zero. Ciut dziwne:P Druga sprawa: mogliby wreszcie poprawić niektóre błędy w tej prezentacji. Gry bezprzewodowe to lekkie nadużycie semantyczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:19, shinian napisał:

Strona narazie nie chodzi, mimo że licznik już dawno wybił zero.

>Ciut dziwne:P

Też zauważyłem (bystry jestem :P)

>Druga sprawa:

Dnia 03.11.2006 o 16:19, shinian napisał:

mogliby wreszcie poprawić niektóre błędy w tej prezentacji. Gry bezprzewodowe to lekkie nadużycie
semantyczne:P


No tak ten zwrot troche śmieszy, ale dumne: "Gry bezprzewodowe". Może niedługo będzie: "Gry bezplikowe" :P.

A wracając do mojej sprawy weszłem w te ustawienia. I chciałem zmienić na tego Amerykanina i niestety znalazłem tylko zmiane na United States, a wpisania kodu pocztowego nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Zarejestrowałem się (przez xbox.com) jako obywatel USA, gamertag jest gotowy. Tylko zacząłem się teraz obawiać, jak będzie z rozmaitymi demkami? Bo ostatnio wyszło demko (tudzież film interaktywny) Viva Pinata po polsku, czy będzie ono dostępne również dla mnie? Bo zaczynam mieć teraz obawy, czy zrobiłem dobrze...

Poza tym, przeprowadziłem rekonesans nt. cen w Empiku i MM. Empik: cena 1649zł, jeżeli posiadamy pre-order pack mamy możliwość zakupu w ratach 0% 20x83zł (Xbox360 + gra Kameo). MM: cena konsoli premium + gra PGR3 1399zł (możliwość wzięcia w 10 ratach 0%). Ceny całkiem niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah!!! Działa mi Xbox-Live, ściągam najnowsze demo Fear. Bardzo ciekawy jest gdy ściągam nawet internet mi się zwalnia. Jeszcze raz Yeah!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian, polecanie rejestracji na USA nie jest zbyt rozsądne. Jeśli ktoś ma zamiar kupować Microsoft Points używając zdrapek, to będzie je musiał sprowadzać ze Stanów. Na zdrapki z MSP są regiony, dlatego lepiej wybrać UK, bo zapewne wszystkie tanie krążące na allegro są z Europy. Poza tym rejestrowanie na USA ze względu na opłaty też już się nie opłaca, Golda można taniej wyrwać na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:28, wrog x360 napisał:

shinian, polecanie rejestracji na USA nie jest zbyt rozsądne. Jeśli ktoś ma zamiar kupować
Microsoft Points używając zdrapek, to będzie je musiał sprowadzać ze Stanów. Na zdrapki z MSP
są regiony, dlatego lepiej wybrać UK, bo zapewne wszystkie tanie krążące na allegro są z Europy.
Poza tym rejestrowanie na USA ze względu na opłaty też już się nie opłaca, Golda można taniej
wyrwać na aukcjach.


Mam pytanko, przed chwilą zamówiłem na aukcji Xbox Live Gold i jestem zarejestrowna na USA. Czy muszę odłować aukcję. Jak muszę to pewnie będę importował z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A wracając do mojej sprawy weszłem w te ustawienia. I chciałem zmienić na tego Amerykanina i niestety znalazłem >tylko zmiane na United States, a wpisania kodu pocztowego nie było widać.

Nie można zmienić kraju rejestracji.

>Mam jeszcze jedno pytanko. Zarejestrowałem się (przez xbox.com) jako obywatel USA, gamertag jest gotowy. >Tylko zacząłem się teraz obawiać, jak będzie z rozmaitymi demkami? Bo ostatnio wyszło demko (tudzież film >interaktywny) Viva Pinata po polsku, czy będzie ono dostępne również dla mnie? Bo zaczynam mieć teraz obawy, >czy zrobiłem dobrze...

Z demami bywa różnie, czasem jakieś pojawi się szybciej w USA, czasem w EU - częściej jednak pierwszy wariant. Dlatego dobrze jest sobie zrobić dwa Gamertagi, jeden na jakiś kraj europejski i drugi na USA. Co do Viva Pinata to będziesz miał po polsku, wybierasz sobie język po odpaleniu filmiku. Nie ma naszego Marketplace jak na razie, więc na pewno nic nie stracisz. Ważniejszym argumentem przy wyborze kraju rejestracji jest korzystanie z Microsoft Points, ale wspomniałem już o tym we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:36, Kurammi napisał:

Mam pytanko, przed chwilą zamówiłem na aukcji Xbox Live Gold i jestem zarejestrowna na USA.
Czy muszę odłować aukcję. Jak muszę to pewnie będę importował z USA.

Na zdrapki z abonamentem Live''a nie ma regionalizacji. Poza tym ten koleś co tak tanio je sprzedaje chyba i tak je z USA bierze. :) Możesz spokojnie czekać na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak mi ulżyło na sercu. Wpisałem Cię na liste friendów, do jasnej **olery skąd wy Shinian''em macie tyle punktów. Ja stworzyłem gamertaga i punkty zrobiły mi się od zera. Czy mogę jakoś importować punkty z użytkownika na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:46, Kurammi napisał:

Ach, jak mi ulżyło na sercu. Wpisałem Cię na liste friendów, do jasnej **olery skąd wy Shinian''em
macie tyle punktów. Ja stworzyłem gamertaga i punkty zrobiły mi się od zera. Czy mogę jakoś
importować punkty z użytkownika na X360.


Niestety, tylko te zrobione na Twoim Gamertagu będą widoczne, zaczynasz od 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się