Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 17:11, LuQeMaStEr napisał:

Ten zasilacz z Chin nie został zamówiony.

PS. Gdzie można dostać taki adaptor


Przykro niestety tu ci nie pomogę bo mojego dostałem wraz z GBA. Ale myślę że jakiś elektroniczny sklep powinien mieć coś takiego {Spróbuj w Media Markecie lub Saturnie}. Może to nie wyglądać super okazale ale swego GBA z USA ładuje już od 2 lat i nadal jest cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:16, fRgy napisał:

Mam takie male pytanie odnosnie x-box360, otoz czy mozna, poprzez tego calego live''a, przegladac
strony internetowe?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:53, shinian napisał:

> Mam takie male pytanie odnosnie x-box360, otoz czy mozna, poprzez tego calego live''a,
przegladac
> strony internetowe?

Nie.

... ale może jak wejdzie w końcu ps3 i wii, które mają możliwość przeglądania sieci, to ms udostępni w końcu IE na swojej konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:03, penny napisał:

> Nie.
... ale może jak wejdzie w końcu ps3 i wii, które mają możliwość przeglądania sieci, to ms
udostępni w końcu IE na swojej konsolce.


Może. Wystarczyłby sam update dasha. Tylko czy jest sens? Od surfowania po internecie to ja mam PC. Konsola powinna służyć wyłącznie do rozrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z XBOX LIVE! a ponieważ widzę, że znasz się na tym, może mógłbyś mi pomóc? Sprawa wygląda tak: kupuję X''a, rejestruję się na XBL jako mieszkaniec UK. Czy jest jakiś sposób na proste wyszukiwanie Polaków i ustawianie gier z rodakami? Czy po wprowadzeniu polskiego XBL będziemy mogli przenieść się ''do Polski''? Jak można rozwiąząć ten problem? Z góry dzięki za pomoc! W razie czego podam numer GG: 3441952.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:16, shinian napisał:

> > Nie.
> ... ale może jak wejdzie w końcu ps3 i wii, które mają możliwość przeglądania sieci, to
ms
> udostępni w końcu IE na swojej konsolce.

Może. Wystarczyłby sam update dasha. Tylko czy jest sens? Od surfowania po internecie to ja
mam PC. Konsola powinna służyć wyłącznie do rozrywki:)

surfowanie po sieci to też może być rozrywka :)
w zasadzie to ja bym nie miał nic przeciwko - ot choćby, żeby sprawdzić program tv, wystarczyłoby zajrzeć do dasha zamiast latać do kompa w drugim pokoju. takich drobiazgów można by wymienić jeszcze kilka, choć wydaje mi się, że tak czy inaczej w tej materii PS3 sprawdziłoby się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie Wii. Virtual Console ma umozliwiac sciagania starych gier z SNES, N64 itd. Gdzie bedzie zapisywana gra po jej kupieniu? Bo Wii chyba nie ma twardego dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:20, au_rel napisał:

Mam pytanie związane z XBOX LIVE! a ponieważ widzę, że znasz się na tym, może mógłbyś mi pomóc?


Jasne.

Dnia 31.10.2006 o 16:20, au_rel napisał:

Sprawa wygląda tak: kupuję X''a,


Gratuluję wyboru platformy^^

Dnia 31.10.2006 o 16:20, au_rel napisał:

rejestruję się na XBL jako mieszkaniec UK. Czy jest jakiś
sposób na proste wyszukiwanie Polaków i ustawianie gier z rodakami? Czy po wprowadzeniu polskiego
XBL będziemy mogli przenieść się ''do Polski''? Jak można rozwiąząć ten problem? Z góry dzięki
za pomoc! W razie czego podam numer GG: 3441952.


Po pierwsze odradzam rejestrowanie się jako Brytyjczyk. Ceny poszczególnych gier wydawanych na marketplace, dodatków są ustalane dla większości krajów oddzielnie. Brytyjczycy płacą za poszczególne e-produkty najdrożej na świecie. Oczywiście MicrosoftPoints (taka e-waluta) możesz również kupować za pomocą zdrapki. Wtedy nie ma żadnych przeciwskazań. Co do wyszukiwania: sprawa nie jest taka prosta:P Wyszukiwarka wrzuca nas do danej rozgrywki używając następujących kryteriów: kraj, strefa (wybierasz ją przy tworzeniu gamertaga dostępne to: rekreacja, rodzina, podziemie, zawodostwo). Oczywiście istnieje jeszcze coś takiego jak friends. Cały czas masz podgląd, co robią Twoi znajomi. Jeżeli grają na jakimś serwerze to i ty możesz do nich bez problemu dołączyć. Narazie właśnie polacy na x-live tak się wyszukują. Nie ma żadnych kłopotów:) Co do e-migracji. Microsoft zapowiedział, że nie będzie można przenosić gamertaga z kraju a do kraju b. Wystarczy jednak stworzyć nowego gamertaga. Na jednej konsoli jednocześnie mogą istnieć 3 gamertagi więc zbytniego problemu nie ma. Jeżeli nie jesteś przywiązany do GamerScore to nie będziesz miał żadnych kłopotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:28, shinian napisał:

> Na jednej konsoli jednocześnie mogą
istnieć 3 gamertagi więc zbytniego problemu nie ma. Jeżeli nie jesteś przywiązany do GamerScore
to nie będziesz miał żadnych kłopotów:)


8, nie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:55, LuQeMaStEr napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś posiada amerykańską wersję X360?


Ja posiadam, musisz zakupić specjalny jak to powiem.. "przetwarzacz prądu", który zmienia z 120V na 240V. Tylko pamiętaj nie jest to taka mała kosteczka, tylko duże i cieższke pudło. Posiadam takie cudo i ma ok. 10 lat. Nie dawno miałem 2 nowe Thomsona, ale się spaliły po ok. 2 miesiącach (stare zawsze jare). Wszystkie były zakupione w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:21, Konrad512 napisał:

Mam pytanko odnosnie Wii. Virtual Console ma umozliwiac sciagania starych gier z SNES, N64
itd. Gdzie bedzie zapisywana gra po jej kupieniu? Bo Wii chyba nie ma twardego dysku :P


O ile mnie pamięć nie myli to standartowo Wii będzie mieć 512MB pamięci Flash. Jak na klasyki to aż nadto miejsca. Ah Golden Eye od Rare i Banjo to będą piękne chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:52, LuQeMaStEr napisał:

Nie przepadam za Linuxem już wolę Macinthosha:-)

Powiadasz, że będzie mozna zainstalować MacOS X na PS3? Bardzo ciekawa teza. Bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:28, shinian napisał:

Po pierwsze odradzam rejestrowanie się jako Brytyjczyk. Ceny poszczególnych gier wydawanych
na marketplace, dodatków są ustalane dla większości krajów oddzielnie. Brytyjczycy płacą za
poszczególne e-produkty najdrożej na świecie.


Więc jako kto powinienem się zarejestrować? I czy mam możliwość wyboru j. angielskiego w dashu pomimo zarejestrowania się jako np. Francuz?

>Oczywiście MicrosoftPoints (taka e-waluta) możesz również kupować za pomocą zdrapki. Wtedy nie ma żadnych przeciwskazań.

A ile kosztują Microsoft Points przy płaceniu kartą kredytową? Bo na allegro 2100pts kosztuje 119zł.

Dnia 31.10.2006 o 17:28, shinian napisał:

Co do e-migracji. Microsoft zapowiedział, że nie będzie można przenosić gamertaga z kraju a
do kraju b. Wystarczy jednak stworzyć nowego gamertaga. Na jednej konsoli jednocześnie mogą
istnieć 3 gamertagi więc zbytniego problemu nie ma. Jeżeli nie jesteś przywiązany do GamerScore
to nie będziesz miał żadnych kłopotów:)


A z czym, oprócz GamerScore, jest związany gamertag? Czy jest to jakaś realna strata? Czy np. gry Arcade, dema, motywy, dodatki są związane bezpośrednio z gamertagiem i przy zakładaniu nowego utracę je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:09, au_rel napisał:

Więc jako kto powinienem się zarejestrować? I czy mam możliwość wyboru j. angielskiego w dashu
pomimo zarejestrowania się jako np. Francuz?


Z tego co się orientuje, to większość Polaków na X-live jest zarejestrowana jako mieszkańcy U.S.A. Wychodzi najtaniej. Nie wiem jak jest z językiem dasha, nie kombinowałem z tym nic. Zaloguj się jako amerykanin i nie będzie problemu.

Dnia 01.11.2006 o 10:09, au_rel napisał:

A ile kosztują Microsoft Points przy płaceniu kartą kredytową? Bo na allegro 2100pts kosztuje
119zł.


Wiesz co, jeszcze nie wiem. Nie kupowałem tych Microsoft Points. Ale zapostuje na drugim forum i się dowiem. Może wcześniej wpadnie Wrog, on napewno będzie wiedział. W każdym bądź razie narazie najlepiej rejestrować się jako amerykanin.

Dnia 01.11.2006 o 10:09, au_rel napisał:

A z czym, oprócz GamerScore, jest związany gamertag? Czy jest to jakaś realna strata? Czy np.
gry Arcade, dema, motywy, dodatki są związane bezpośrednio z gamertagiem i przy zakładaniu
nowego utracę je?


Do Gamertaga jest właśnie przywiązane wszystko to, za co płacisz na marketplace. Czyli np. jeżeli przesiadasz się na drugi dysk, to odtwarzasz gamertaga z X-Live i możesz ponownie wszystko (tym razem za darmo) ściągnąć. Ja po wprowadzeniu polskiego X-Live nie będę zmieniał gamertaga. Zysk jest zbyt mały. Jedyne co osiągasz, to że istnieje większe prawdopodobieństwo spotkania polaków podczas rozgrywek. A jeżeli chcesz już spotkać jakiegoś swojego znajomego to i tak będziesz musiał użyć friends. A ta opcja nie zwraca żadnej uwagi na narodowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się