Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 09:48, Klimos napisał:

Premium z HDMI.

A ile mniej więcej taka wersja kosztuje? Bo zamierzam sprzedać PS2 + gry, i nie wiem ile mi z tego kasy przyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 09:51, NuGGet napisał:

A ile mniej więcej taka wersja kosztuje? Bo zamierzam sprzedać PS2 + gry, i nie wiem
ile mi z tego kasy przyjdzie ;]


Zalecana cena Microsoftu do 999 złotych. Dużo taniej raczej nie dostaniesz. Co najwyżej, jak trafisz gdzieś na promocję, to w tej cenie otrzymasz grę gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:53, jackass napisał:


> > 3. Do Premium dają pada przewodowego?
> Zgadza się. Nawet baterie daja :)
Nieprawda .W Premium pad jest bez -przewodowy

O Boże, byłem święcie przekonany, że napisał Bezprzewodowy. Przepraszam, ale gdy pisałem posta miałem lekka gorączkę i różne zwidy mogły mi przed oczami latać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze ktoś się "zainteresował" moim pytaniem ze strony 511 które jak do tej pory zostało bez odpowiedzi nie ma to jak odpowiadanie na proste pytania innych użytkowników :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na marketplace żadnych ''kodeków'' nie poznajdujesz. Jak czegoś konsola otworzyć nie może, to z tym zrobić nic dalej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. gdy w konsoli PS3 pali sie czerwone światełko to bedzie mi sie pobierało np demo z playstacion store czy musi być zielone ??
2.Czy w konsoli ps3 można wchodzić na różne strony np onet.pl, wp.pl bez wgrywania Linuxa czy trzeba wgrać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 18:05, pompa69 napisał:

1. gdy w konsoli PS3 pali sie czerwone światełko to bedzie mi sie pobierało np demo
z playstacion store czy musi być zielone ??


Przecież czerwone światełko pali się, gdy konsola jest wyłączona, ale ma włączony zasilacz. Jak chodzi dioda świeci się na zielono.

Dnia 02.05.2008 o 18:05, pompa69 napisał:

2.Czy w konsoli ps3 można wchodzić na różne strony np onet.pl, wp.pl bez wgrywania Linuxa
czy trzeba wgrać ??


PS3 ma wbudowaną przeglądarkę internetową z flashem. Nie potrzebujesz Linuxa do przeglądania stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 18:14, pompa69 napisał:

A gdzie sie wchodzi by wpisywać adres strony bo szukałem i niewidze ??


Jak włączysz przeglądarkę wciskasz przycisk "Start" i jeszcze chyba można przez menu (trójkąt), bo jest tam zakładka "Adress entry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:43, pitors89 napisał:

Do Xbox360 Arcade można włożyć dysk twardy?


Oczywiście.
Ale tylko taki, wypuszczony przez Microsoft. Nie to co w Sony, że seryjny HDD można podmienić dowolnym laptopowym 2,5"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba lepiej, ze mozna podmienic dysk na jaki sie chce...
zreszta nie jest on dowolny musi miec odpowiednie dane techniczne (cos tam SATA)....
a i chyba jest taniej chyba, ze mam stare informacje (120gb=700zl), jesli tak to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:55, xXx-man napisał:

no to chyba lepiej, ze mozna podmienic dysk na jaki sie chce...

A nie wynika to z mojej wupowiedzi? ;)

Dnia 02.05.2008 o 22:55, xXx-man napisał:

zreszta nie jest on dowolny musi miec odpowiednie dane techniczne (cos tam SATA)....

Interfejs SATA a nie IDE. Z resztą tych drugich już prawie nie produkują. A jak są w sklepach, to są znacznie droższe, bo mniej popularne.

Dnia 02.05.2008 o 22:55, xXx-man napisał:

a i chyba jest taniej chyba, ze mam stare informacje (120gb=700zl), jesli tak to przepraszam...

Nie wiem jaka jest oficjalna cena, zalecana przez Microsoft w Polsce. Nie mniej jednak, nawet na Allegro będzie to sporo więcej, niż gdyby kupować zwykły HDD do PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ustawienia najlepiej ustawić w Settingsach w Menu PS3, żeby gra wyglądała najlepiej? Bo widziałem kiedyś test AC PS3 vs. XO i po pewnym przestawieniu ustawień na PS3 AC wyglądał tak samo albo i trochę lepiej.
Bodajże w menu Display dokładnie, ale nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 23:47, jackass napisał:

Czy przyjmą mi gwarancje w Polsce na Xboxa /PS3 kupioną w Irlandii ?


Stuprocentwej pewności nie mam, ale daje tak z 99%, że na cały ogólnie pojęty sprzęt elektroniczny gwarancja jest międzynarodowa, ogólnoeuropejska, honorowana przynajmniej w całej UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się