Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

WorldWar3 11:52:05
Gry, które zostały zużyte lub/i zniszczone przez użytkownika nie podlegają wymianie na nowe egzemplarze.

WorldWar3 11:44:27
Zasilacze, które zostały uszkodzone z winy użytkownika nie podlegają gwarancji i nie będą wymieniane na nowe bądź też naprawiane.

WorldWar311:56:51
Więcej informacji na temat gwarancji znajdziesz w dokumentacji, dostarczonej razem z konsolą przez Microsoft.

O tych zapomniałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gdyby nie super mario galaxy, super smash, zelda i metroid"

Z naprawdę świetnych gier jest jeszcze Super Paper Mario, No More Heroes oraz Zack & Wiki... Polemizowałbym też z nazywaniem niektórych gier średniakami jeżeli nie miało się z nimi żadnego kontaktu, dla mnie Sonic and the Secret Rings pomimo średnich recenzji jest naprawdę świetną grą, tak samo jak SSX Blur, czy Excite Truck. Na X360 jest wiele hitów, ale głównie dla fanów FPS czy wyścigów, reszta graczy będzie się z tą konsolą po prostu nudzić tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:33, pitors89 napisał:

Czym się różni Xbox360 Premium od wersji Elite? Kolorem tylko?

Dyskiem twardym (120GB do 20GB) i kolorem, tak naprawdę tylko tym. Kiedyś tylko w elite były HDMI, teraz są także w Falconach Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a takze bardzo solidnym (i drogim gdy jest kupowany oddzielnie) kablem HDMI w zestawie, z optycznym wyjsciem dzwieku. W Polsce gdzie nie ma mozliwosci korzystania z dobrodziejstw Video Marketplace i Xbox Originals to nie dysk, a wlasnie ten kabel jest najwieksza zaleta tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:36, lukase napisał:

mam pytanie czy xbox 360 arcde zawiera damrowy dostep do xbox live silver ?

We wszystkich wersjach jest już dostęp do live silver.(tak przynajmniej na ultimie jest napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie wczoraj konsole :) z GTA4 ale zaczeła mi sie zacinać podczas gry oraz w momencie ładowania gry co mam zrobić ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:30, ktos napisał:

kupiłem sobie wczoraj konsole :) z GTA4 ale zaczeła mi sie zacinać podczas gry oraz w
momencie ładowania gry co mam zrobić ??:/


Jeśli masz PS3 musisz skasowac zapisane stany gry a jezeli bląd będzie sie powtarzać to przeinstalowac GTA albo czekac na jakąś łatke która kiedys tam bedzie i grać dalej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:40, pitors89 napisał:

> mam pytanie czy xbox 360 arcde zawiera damrowy dostep do xbox live silver ?
We wszystkich wersjach jest już dostęp do live silver.(tak przynajmniej na ultimie jest
napisane ;)

Masz miesiąc Golda, a później Silver. Możesz założyć na konsoli 3 konta i będą miały Golda. Jak założysz czwarte, to już tylko Silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:14, Reizel napisał:

> kupiłem sobie wczoraj konsole :) z GTA4 ale zaczeła mi sie zacinać podczas gry oraz
w
> momencie ładowania gry co mam zrobić ??:/

Jeśli masz PS3 musisz skasowac zapisane stany gry a jezeli bląd będzie sie powtarzać
to przeinstalowac GTA albo czekac na jakąś łatke która kiedys tam bedzie i grać dalej.
:-)


Podziałało jak odłączyłem internet od konsoli .Dzięki za podpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz 3 raz zmianilem zdanie. Najpier byłem za Xboxem 360 pozniej za PS3 a teraz znów za Xboxem:)
I pytanie:) Czy w Xbox 360 Premium Falcon naprawde jest taka róznica i lepsza wydajnośc niż w zwykłym x. preimum? A jeszcze Xbox 360 Core czym różno sie od tych bez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:45, Adikarius napisał:

Juz 3 raz zmianilem zdanie. Najpier byłem za Xboxem 360 pozniej za PS3 a teraz znów za
Xboxem:)
I pytanie:) Czy w Xbox 360 Premium Falcon naprawde jest taka róznica i lepsza
wydajnośc niż w zwykłym x. preimum?

Falcon jest ulepszoną wersją płyty głównej, która się nie przegrzewa. W sumie ja mam Core i jakoś też się nie przegrzewa, nawet po baaaaardzo długiej sesyjce ;)

Dnia 03.05.2008 o 17:45, Adikarius napisał:

A jeszcze Xbox 360 Core czym różno sie od tych bez?:)

Nie rozumiem twojego pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:24, bojanzaw napisał:

Nie rozumiem twojego pytania...

ups sory. troche bez sensu:)
Czym rózni sie Core o tych xboxow bez core:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:58, Adikarius napisał:

> Nie rozumiem twojego pytania...
ups sory. troche bez sensu:)
Czym rózni sie Core o tych xboxow bez core:)


Kurde, jeszcze większy rebus mam xD Core jest najuboższą wersją, która nie jest już produkowana. W zestawie masz tylko konsolę, kable, instrukcje i pada. Bez żadnego dysku, czy karty pamięci. Niby też jest bardzo awaryjna, ale po mojej tego nie widać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... pada przewodowego z bardzo oldskoolowym kablem i bez gier XBLA dodawanych obecnie do wersji Arcade.

Brak wejscia HDMI.

Ja tam bym zdecydowanie nie polecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:06, Kraven napisał:

... pada przewodowego z bardzo oldskoolowym kablem i bez gier XBLA dodawanych obecnie
do wersji Arcade.

Brak wejscia HDMI.

Ja tam bym zdecydowanie nie polecal.


Kabel jest długi i dobry. Odpowiada mi to bardziej od wireless, bo wiem, że baterie się szybko wyczerpują kiedy się gra i rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:02, ktos napisał:

wie ktoś ile prądu zużywa PS3 ??


Pobór mocy to ok. 380 W, ale nie wiem jak te nowsze wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, po zakosztowaniu bezprzewodowej wolnosci ciezko jest zrobic krok w tyl - przynajmniej mnie.

Ano baterie rzeczywiscie wyczerpuja sie, ale od czego jest play & charge kit? ;) W stanie wyzszej koniecznosci growej mozna wtedy przetrzymac czas ladowania na kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się