HumanGhost

Książki - temat ogólny

10253 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 20:12, Robek 009 napisał:

A ja mam do was pytanie: Czy warto jest przeczytać Brudną Robotę Christophera Moore''a i czy jest ona jakoś powiązana z Najgłupszym Aniołem?


Wart, warto i jeszcze raz warto. Brudna robota jest świetna, co chwila wybucham śmiechem. Zacząłem czytać w weekend i mogę powiedzieć w połowie ksiażki, ze jest bardzo dobra. Moore ma chyba nie pokolei pod sufitem, nikt normalny na takie pomysły by nie wpadł. Warto przeczytać.
Najglupszego Anioła tez warto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:26, aneCzkaa napisał:

A poleci mi ktoś jakieś dobre horryry? :)


Ja polecam "Zew Cthulhu" H.P. Lovecraft, "Demon Zimna" Graham Masterton
Ale jest więcej ciekawych i dobrych horrorów które czytałem, ale niepamiętam tych wszystkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:26, aneCzkaa napisał:

A poleci mi ktoś jakieś dobre horryry? :)


W sumie to jest wiele dobrych horrorów. Aż nie sposób wymienić ;) a ja sie ostatnio zabrałam za Sapkowskiego ("Wiedźmin"). Wcześniej czegoś takiego nie czytałam i powiem szczerze, że bardzo mi się podoba chociaż pomału mi idzie to czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:40, makli napisał:

Czy czytał ktoś może Wiedzmina? Bo mam zamiar go czytać tylko niewiem czy warto.


Warto, warto i jeszcze raz warto. :D
Moim zdaniem najlepsza, obok Władcy Pierścieni, saga fantasy wszech czasów. :) Do tego napisana przez Polaka. Dużo akcji, dużo humoru i ciekawa fabuła. Na moim gsie, w ostatnim wpisie coś w stylu recenzji Wiedźmina. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:40, makli napisał:

Czy czytał ktoś może Wiedzmina? Bo mam zamiar go czytać tylko niewiem czy warto.


Nic nie stracisz czytajac. Nie sugeruj się filmem, bo to zupełnie inna bajka, że tak powiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ksiązkę Chrostophera Moora pt. "Brudna robota". Co mogę powiedzieć? Cud, miód i maliny - tak to ujmę. Ostatnim razem uśmiałem się tak czytajac "Njagłupszego anioła" równiez tego autora. Moore naprawdę ma świetne pomysły i potrafi człowieka rozśmieszyć. Momentami ksiazka zawiera takie pokłady aktrakcji, że trzeba co jakiś czas robić przerwy żeby się nie zsikać ze śmiechu. Poważnie. Oczywiście kazdy ma inne poczucie humoru, ale jestem pewnym, że 90% społeczeństwa przynajmniej pare razy szczerze sie roześmieje przy tej lekturze.
Polecam kazdemu. Jeśli zastanawiasz się co jest "po drugiej stronie", jak odbywa się przejscie na tamten świat i co oznacza wędrówka dusz w wydaniu humorystycznym a przy okazji lubisz ksiązki z dużą dawką pozytywnej energii i uczuć to musisz ja przeczytać. Gwarantuje, że wydanie 30zł na Brudną robotę nie będzie stracone.

Moja ocena 5/5 + znaczek jakości dla nekromantów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:54, HumanGhost napisał:

> Czy czytał ktoś może Wiedzmina? Bo mam zamiar go czytać tylko niewiem czy warto.

Nic nie stracisz czytajac. Nie sugeruj się filmem, bo to zupełnie inna bajka, że tak powiem.
:-)

Filmu nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:01, makli napisał:

> > Czy czytał ktoś może Wiedzmina? Bo mam zamiar go czytać tylko niewiem czy warto.

>
> Nic nie stracisz czytajac. Nie sugeruj się filmem, bo to zupełnie inna bajka, że tak powiem.

> :-)
Filmu nie oglądałem.

Na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja kończe "Czarodzicielstwo" Pratchetta. Ten koleśto geniusz po prostu :) Ksiażka jest świetna i smieszna.
Od dwóch meisięcy już czytam świat dysku i to jest świetna seria. Mam już 12 książek i zamierzam kupić teraz "eryka" by poznać dalsze losy Rincewinda, potem zajmę się czytaniem "ciekawych czasów", potem chyba przeczytam "Pomniejsze bóstwa". Nic tylko czytać, jechać do Mpika i kupić, znowu czytać i znowu kupić :)

Szkoda że trochędrogie te książki ale jak najbardziej sie oplaca ten zakup. Jest tu ktoś jeszcze kto przeczytał lub jest w trakcie czytanie świata dysku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 21:49, Outlander-pro napisał:

Szkoda że trochędrogie te książki ale jak najbardziej sie oplaca ten zakup. Jest tu ktoś jeszcze
kto przeczytał lub jest w trakcie czytanie świata dysku ? :D


ba, pytanie :]
IMO Ciekawe Czasy rządzą. jedna z lepszych książek Pratchetta. Eryka nie czytałem - krótkie to strasznie, a kasy nie mam na tyle, żeby 22 złote wydawać na książkę, którą pochłonę w jeden wieczór... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się