Gram.pl

Andrzej Sapkowski: twórca Wiedźmina i lewicowy propagandzista

161 postów w tym temacie

,,

Alez wrecz przeciwnie. Ten komenarz ma sens i cel nawet. Celem bylo zniechecenie Cie do dalszego medrkowania w tym temacie,,

 

W takim razie, nie wyszło. Imo widac jedynie jakim jesteś spamerem nie mającym nic mądrego do powiedzenia xd. 

 

,,

Co mi sie chyba udalo. Chociaz to sie w sumie okaze,,

 

Ad rem. 

 

,,Kazdy cwiercinteligent to rozumie powiadasz? Pewnie dlatego sam to tak idealnie rozumiesz,,

 

Hipoteza nietrafiona, znowu ad persona zamiast pisania na temat, kolejny błąd logiczny xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaracz napisał:
7 minut temu, TigerXP napisał:

Naprawde wszyscy sie cieszymy ze potrafisz ulozyc swoje palce w takie niesamowite kombinacje jak ctrlc i ctrlv.

Przestalem sie zastanawiac co piszesz w momencie w ktorym zaczales rzucac hasla które ostatnio slyszalem ponad 15 lat temu w szkole sredniej, od co mniej ogarnietych egzemplarzy tam uczeszczajacych. W tym momencie nawet nie chce mi sie czytac co tam kopiujesz z neta. Takze nie mecz klawiatury, przyda Ci sie za rok do wygooglowania testów gimnazjalnych.

Ja bym jeszcze zaproponował temu Starkcośtam (widać, że nieudolny troll, więc szkoda przywiązywać uwagę do nazwy) używania więcej emotek "xd", aby zyskać poważanie i wiarygodność wśród gimbusiarskiej braci, ale chłopak jeszcze dowie się w liceum, że to niekoniecznie działa w ten sposób.

W sumie zabawne byłoby podrzucenie Sapkowskiemu tego artykułu, aby dowiedział się, że jest lewicowym propagandystą, a wiedźmiński miecz służył w rzeczywistości na nacjonalistów, jak to zostało wyżej napisane. Ciekawe, czy redaktor od siedmiu boleści lepiej zna interpretację od samego autora, jak to było choćby w przypadku zagadnień maturalnych w przypadku Szymborskiej.

,,Ja bym jeszcze zaproponował temu Starkcośtam (widać, że nieudolny troll, więc szkoda przywiązywać uwagę do nazwy) używania więcej emotek "xd", aby zyskać poważanie i wiarygodność wśród gimbusiarskiej braci, ale chłopak jeszcze dowie się w liceum, że to niekoniecznie działa w ten sposób.,,

Ach..jakie piękne ad homiem. Kolejny ignorant przyszedł się pochwalić brakiem wiedzy i bezradnością na argumenty. Ot, nie masz nic mądrego do powiedzenia? Wyzwij swojego interlokutora od trolli xd. Super sprawa xd. 

 

Redaktor zna lepieiej interpretacje niż ty to pewne xd. I Sapek od dawna jest lewakiem jak praktycznie każdy artysta czy osoba z mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akilisimm napisał:

Cóż, zarzucanie fragmentami prac innych ludzi jest proste. Też mógłbym się w to bawić, znajdując zaraz dziesiątki 'moich' kontrargumentów. Jednak co to da? Wolę wyrazić swoje zdanie, niż przytaczać zdanie kogoś innego, nieważne jak mądrego i oczytanego. I nie, homoseksualizm nie jest naturalny. Aczkolwiek samo słowo 'naturalny' nie jest ściśle określony przez definicję, także zakładam że każdy z nas może używać go w swoim kontekście wypowiedzi i mieć rację. Więc napiszę inaczej: Homoseksualizm nie jest zgodny z naturą. Jest wbrew niej. I tutaj wystarczy bardzo prosty, chłopski rozum. Tuszę, że nikogo tutaj nie trzeba uczyć tego, jak rodzą się dzieci. Mówimy o tym naturalnym sposobie, nie sztucznym.  Nie ma ani jednego narodzonego dziecka w związku homo, które poczęłoby się w sposób naturalny. Dlatego właśnie homoseksualizm jest wbre naturze. Bo żaden gatunek nie przetrwa w oparciu o związki homo. W końcu wyginie. To, że jednostki homoseksualne występują, nie znaczy że są zgodne z naturą. Zgodne z naturą są tylko i wyłącznie związki hetero, bo to one pozwalają przetrwać gatunkowi. Tyle odnośnie naturalności homoseksualistów. 

Jest zgodny z naturą i jest normalny xd. Nie zależnie od tego co piszesz twoja opinia jest bez znaczenia xd. Jesteś nikim kto mógłby tutaj jakkolwiek wpływać na stan faktyczny xd. Przedstaw kontr argumenty bo jak dotąd jedynie zaprezentowałeś że nie potrafisz czytać z zrozumieniem i nie masz nic wspólnego z nauką. I homoseksualizm jest ewolucyjnnie potrzebny, ja pierdziele, ty nic nie wiesz o biologii i ewolucji, piszesz jakieś głupoty, które powodują co najwyżej uśmiech politowania xd. 

 

Przekonaliśmy się już na przykładzie szympansów bonobo czy muszek owocowych, że to nieprawda i że jest wręcz przeciwnie. Istnieje hipoteza, według której homoseksualizm u ludzi utrwalił się dlatego, że heteroseksualni mężczyźni ufali tym homoseksualnym, co ci wykorzystywali do zapładniania ich kobiet, pod ich nieobecność. Wyjaśnienie ewolucyjne jest jednak wciąż niepewne, bo może być tak, że homoseksualizm powstaje podczas wczesnego rozwoju zarodkowego de novo lub jedynie zależnie od stopnia metylacji określonych genów, jak wspomniany gen receptora dla androgenów.

 

Ale hej...ty i tak wiesz lepiej dane pochodzące z du*y to twój ulubiony rodzaj informacji w tej dyskusji xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Also sugerowanie ze rodzenie dzieic decyduje o normalności i naturalnosci. Typowy szur i pseudo czlowiek próbujący wykreślić innych ludzi z ewolucji tylko dlatego bo sam nie rozumie tego zjawiska. Slabo. xd 

Jesli by tak było to single również byliby nie normalni, a tak nie jest. Podobnie jak z czymkolwiek albo kimkolwiek kto nie decyduje sie na potomstwo. Imo kazdy gej moze miec dziecko o ile zapłodni kobietę i tyle. Jakby nie było gejów z dziecmi własnymi z poprzednich zwiazków xd. 

Ja pierdziele co za głupoty, poziom nizszy niz na gry online normalnie, a myslałem ze nie da sie tego osiągnąć. xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sttark-san napisał:

Ja pierdziele co za głupoty, poziom nizszy niz na gry online normalnie, a myslałem ze nie da sie tego osiągnąć. xd. 

Spoko, patrzac na Twoje wypowiedzi osiagniesz jeszcze nizszy poziom i to niedlugo. 

Tak wiem znowu ad persona. Ty nawet nie potrafisz zrozumiec kiedy ktos Cie olewa. W sumie obserwujac Twoja kariere w tym temacie to jedyna umiejetnosc jaka zaprezentowales to kopiowanie gotowych tekstów i powtarzanie ciagle tych samych hasel w stylu "brak argumentów", "ad persona" i dodawanie takich słitaśnych słówek na poczatku wypowiedzi jak "Also"(w myslach czytajcie to tak po hamerykansu, niczym pani krupa, bedzie śmieszniejszy efekt).

9 minut temu, Sttark-san napisał:

I homoseksualizm jest ewolucyjnnie potrzebny

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
1 minutę temu, Sttark-san napisał:

Ja pierdziele co za głupoty, poziom nizszy niz na gry online normalnie, a myslałem ze nie da sie tego osiągnąć. xd. 

Spoko, patrzac na Twoje wypowiedzi osiagniesz jeszcze nizszy poziom i to niedlugo. 

Tak wiem znowu ad persona. Ty nawet nie potrafisz zrozumiec kiedy ktos Cie olewa. W sumie obserwujac Twoja kariere w tym temacie to jedyna umiejetnosc jaka zaprezentowales to kopiowanie gotowych tekstów i powtarzanie ciagle tych samych hasel w stylu "brak argumentów", "ad persona" i dodawanie takich słitaśnych słówek na poczatku wypowiedzi jak "Also"(w myslach czytajcie to tak po hamerykansu, niczym pani krupa, bedzie śmieszniejszy efekt).

9 minut temu, Sttark-san napisał:

I homoseksualizm jest ewolucyjnnie potrzebny

 

Czytanie z zrozumiem widzę boli skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostego zdania podrzędnego, ale cóż..nie mój problem, nie ja żyję w bańce ignorancji, lecz ty xd. 

I ad rem człowieku. Do tej pory jedynie spamujesz, stosujesz dygresje na potęgę. Osmieszasz sie za kazdym razem a screeny lecą xd. I jak mnie olewa? Ty mnie nie olewasz przychodzisz tutaj pisac jak posłuszna małpka i tyle xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zgodny z naturą i jest normalny xd.

Również czekam na jakieś Twoje argumenty.

Nie zależnie od tego co piszesz twoja opinia jest bez znaczenia xd. Jesteś nikim kto mógłby tutaj jakkolwiek wpływać na stan faktyczny xd.

Nie wiem, czy to było do mnie, czy napisałeś to do siebie samego? Bo do Ciebie pasuje mi to wręcz idealnie.

 Przedstaw kontr argumenty

Nie oczekuj kontrargumentów skoro nie napisałeś jeszcze żadnego argumentu.

bo jak dotąd jedynie zaprezentowałeś że nie potrafisz czytać z zrozumieniem i nie masz nic wspólnego z nauką.

Rozumiem, że Ty uważasz się za kogoś kto coś wspólnego z nią ma? Chętnie posłucham.

I homoseksualizm jest ewolucyjnnie potrzebny, ja pierdziele, ty nic nie wiesz o biologii i ewolucji, piszesz jakieś głupoty, które powodują co najwyżej uśmiech politowania xd. 

Wyczekuję jakichś argumentów, nie pustych teorii. Pokaż mi że się mylę.

I widzę że uwagę kolegi odnośnie 'xd' wziąłeś sobie do serca ;)

 

Przekonaliśmy się już na przykładzie szympansów bonobo czy muszek owocowych, że to nieprawda i że jest wręcz przeciwnie. Istnieje hipoteza, według której homoseksualizm u ludzi utrwalił się dlatego, że heteroseksualni mężczyźni ufali tym homoseksualnym, co ci wykorzystywali do zapładniania ich kobiet, pod ich nieobecność. Wyjaśnienie ewolucyjne jest jednak wciąż niepewne, bo może być tak, że homoseksualizm powstaje podczas wczesnego rozwoju zarodkowego de novo lub jedynie zależnie od stopnia metylacji określonych genów, jak wspomniany gen receptora dla androgenów.

Istnieje teoria, wyjaśnienie ewolucyjne jest jednak wziąć niepewne. To są Twoje naukowe argumenty? To tylko ogólniki które niczego nie dowodzą. Reszta tej wypowiedzi natomiast traktuje o czymś zupełnie niezwiązanym z moją wypowiedzią. Proszę, nie wypominaj innym braku umiejętności czytania ze zrozumieniem skoro sam gdzieś ją zgubiłeś, lub nawet nigdy nie uzyskałeś.

Ale hej...ty i tak wiesz lepiej dane pochodzące z du*y to twój ulubiony rodzaj informacji w tej dyskusji xd. 

Dane pochodzące z du*y? Powiedz mi w takim razie, ile to się tych dzieci narodziło w związkach homo? xDDDDDD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=VXNKmidjDwU&t=3s

Posłuchaj ludzi madrzejszych od ciebie i doucz się człowieku, ośmieszasz gatunek ludzki taką ignoacnją i głupotą, sugerując ze homoseksualizm nie ma podloża ewolucjynego a istnieje od początku świata xd. 

Przy okazji moze nauczysz sie czym jest zrodło naukowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sttark-san napisał:

Also sugerowanie ze rodzenie dzieic decyduje o normalności i naturalnosci. Typowy szur i pseudo czlowiek próbujący wykreślić innych ludzi z ewolucji tylko dlatego bo sam nie rozumie tego zjawiska. Slabo. xd 

Jesli by tak było to single również byliby nie normalni, a tak nie jest. Podobnie jak z czymkolwiek albo kimkolwiek kto nie decyduje sie na potomstwo. Imo kazdy gej moze miec dziecko o ile zapłodni kobietę i tyle. Jakby nie było gejów z dziecmi własnymi z poprzednich zwiazków xd. 

Ja pierdziele co za głupoty, poziom nizszy niz na gry online normalnie, a myslałem ze nie da sie tego osiągnąć. xd. 

Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem. I ten brak się pogłębia z posta na post. W dodatku psycholog-amator xD Już mnie przejrzałes na wylot, nie ma co xDD Zaczynasz wypowiedzieć nawiązując do czegoś co napisałem, a po chwili ponosi Cię niewiadomo co, i zaczynasz pisać o czymś z czapy. "Imo kazdy gej moze miec dziecko o ile zapłodni kobietę i tyle." A pokaż mi chłopie gdzie ja napisałem że nie może xDD Z początku się śmiałem, zaczyna mi być teraz przykro z Twojego powodu. Jeszcze trochę i zacznę współczuć Twojemu otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,

Również czekam na jakieś Twoje argumenty.,,

 

Przedstawiłem juz je. 

,,

Jeżeli jakieś zjawisko istnieje w przyrodzie to z pewnością ma swoje wyjaśnienie ewolucyjne. Szczególnie jeżeli dotyczy ono prawie 1500 gatunków zwierząt, a tak jest właśnie w przypadku zachowań homo- i biseksualnych. Jeżeli nawet w chwili obecnej nie potrafimy dokładnie określić mechanizmów ewolucyjnych odpowiedzialnych za ich powstanie, to możemy być spokojni, że wcześniej czy później zostaną one odkryte. W tym momencie warto przytoczyć historię zawisaka Xanthopan morganii, motyla nocnego, którego istnienie przewidział Karol Darwin badając budowę storczyka Angraecum sesquipedale z Madagaskaru. Otóż kwiat tego gatunku charakteryzuje się ostrogą o długości prawie 30 cm , na końcu której znajduje się nektar. Darwin stwierdził, że musi istnieć motyl o tak długiej ssawce, wyspecjalizowany w zapylaniu tego storczyka. Motyla tego odkryto prawie 40 lat później, już po śmierci uczonego. W przypadku zachowań homoseksualnych nie musimy czekać aż tak długo, gdyż dowody mamy w zasięgu ręki.,,

 

Niezależnie od swoich poglądów na pochodzenie homoseksualizmu naukowcy są zgodni co do jednego, że jest on zjawiskiem naturalnym. Szczególny wyjątek pod tym względem stanowią osoby zgrupowane w Akademickim Klubie Obywatelskim, o czym pisał całkiem niedawno Andrzej Koraszewski. Co jednak decyduje o rozwoju określonej orientacji seksualnej człowieka — biologia czy wychowanie, natura czy kultura? W chwili obecnej istnieje ogromna liczba danych empirycznych wskazujących na biologiczny charakter zachowań homo- i biseksualnych, pomimo tego, że prace naukowe dotyczące tego zagadnienia nie są wolne od niedociągnięć metodologicznych. Jednak ze względu na delikatną materię, jaką stanowi badanie zachowań ludzkich, to najlepsze czym w tej chwili dysponujemy. Trzeba też pamiętać, że zwolennicy poglądów biologicznych nie wykluczają roli środowiska i wychowania w rozwoju tego rodzaju zachowań. W przeciwieństwie do nich wielu psychologów lub członków różnych grup wyznaniowych wychodzi z założenia, że homoseksualizm jest kwestą osobistego wyboru i biologia w tej sytuacji nic nie wyjaśnia. Takich przekonań nie da się zweryfikować empirycznie, więc trudno jest z nimi polemizować. Skupmy się więc wyłącznie na biologicznych podstawach pochodzenia homoseksualizmu, w szczególności dotyczącego mężczyzn. Dlaczego akurat tej płci a nie obu? Po pierwsze dlatego, że zjawisko homoseksualizmu znacznie częściej dotyczy mężczyzn, po drugie dlatego, że jest znacznie lepiej zbadane w tej grupie ludzi i po trzecie dlatego, że budzi ono znacznie więcej kontrowersji moralnych i religijnych niż związki lesbijski,,

,,Przyjrzyjmy się więc bliżej przykładom z różnych dziedzin biologii, wskazującym na możliwe przyczyny zachowań homoseksualnych. Zacznijmy od obserwacji poczynionych prawie dwie dekady temu, które pokazywały, że posiadanie starszych braci zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia homoseksualizmu o później urodzonych potomków męskich, nawet jeżeli byli oni wychowywani w innych rodzinach. Stworzyło to podstawy do sformułowania hipotezy o wpływie układu immunologicznego matki na rozwój orientacji seksualnej u męskich potomków. Miałoby to odbywać się w ten sposób, iż kiedy podczas pierwszej ciąży komórki płodu zawierające na swej powierzchni molekuły specyficzne dla mężczyzn przedostają się do krwioobiegu matki, stymulują jej układ immunologiczny do produkcji przeciwciał. Te specyficzne przeciwciała, które są w stanie pokonać barierę łożyska, zmieniałyby rozwój układu nerwowego kolejnego potomka męskiego, sprawiając, że pociągać go będą raczej mężczyźni niż kobiety. Kompatybilne z tą koncepcją są dane anatomiczne dotyczące homoseksualnych mężczyzn, u których obserwuje się różnice w wielkości pewnych partii mózgu w porównaniu z mężczyznami heteroseksualnymi oraz specyficzna reakcja funkcjonalna mózgu na bodźce seksualne. O ile wpływ kolejności urodzin braci na rozwój zachowań homoseksualnych został potwierdzony przez liczne badania naukowe, o tyle sama hipoteza nie doczekała się jeszcze żadnego potwierdzenia empirycznego. Jej główną słabością jest też fakt, że ponad połowa homoseksualnych mężczyzn nie posiada w ogóle braci, więc tłumaczy ona tylko część tego zjawiska.,,

 

Jannini E. A., Blanchard R., Camperio Ciani A.S. and Bancroft J. 2010. Male Homosexuality: Nature or Culture? The Journal of Sexual Medicine 7: 3245-3253.,,

 

,,Nie wiem, czy to było do mnie, czy napisałeś to do siebie samego? Bo do Ciebie pasuje mi to wręcz idealnie.,,

 

Do ciebie. Nauka czytania z zrozumieniem nie boli xd. 

,,

Nie oczekuj kontrargumentów skoro nie napisałeś jeszcze żadnego argumentu.,,

 

Napisalem. Ponownie, to ty stawiasz pierwszy teze, ciezar dowodu spoczywa na tobie xd. 

,,

Rozumiem, że Ty uważasz się za kogoś kto coś wspólnego z nią ma? Chętnie posłucham.,,

Raczej przecztasz. 

,,

Wyczekuję jakichś argumentów, nie pustych teorii. Pokaż mi że się mylę.,,

Przedstawiłem i teorie i film z zrodłami naukowymi który to wyjaśnia. Tak, film naukowy, cos takiego istnieje, naprawde, wiem ze ciezko ci w to uwierzyc. 

,,

I widzę że uwagę kolegi odnośnie 'xd' wziąłeś sobie do serca ;),,

 

Nie po prostu lubie to emotke. Wyraza wiecej niz 1000 słów xd. 

 

,,Istnieje teoria, wyjaśnienie ewolucyjne jest jednak wziąć niepewne.,,

 

Teoria naukowa, jedna z wielu, doucz sie co oznacza to pojecia bo mylisz je z hipoteza. 

,,To tylko ogólniki które niczego nie dowodzą,,

 

Dowodza.  To ze tobie sie to nie podoba to mało mnie obchodzi xd.

 

Proszę, nie wypominaj innym braku umiejętności czytania ze zrozumieniem skoro sam gdzieś ją zgubiłeś, lub nawet nigdy nie uzyskałeś..

 

To nie ja nie potrafie przeczytac wiecej niz pare zdan ale ty xd. 

,Dane pochodzące z du*y? Powiedz mi w takim razie, ile to się tych dzieci narodziło w związkach homo? xDDDDDD,,

 

A co to ma do rzeczy? Ot typowy przykład dygresji i uciekania od tematu, nie ilosc ma znaczenia ale to ze sa. Ale rozumiem ze skoro jest ich malo to mozna je negować, typowa krótkowzrocznośc ignoranta xd. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akilisimm napisał:
Sttark-san napisał:

Also sugerowanie ze rodzenie dzieic decyduje o normalności i naturalnosci. Typowy szur i pseudo czlowiek próbujący wykreślić innych ludzi z ewolucji tylko dlatego bo sam nie rozumie tego zjawiska. Slabo. xd 

Jesli by tak było to single również byliby nie normalni, a tak nie jest. Podobnie jak z czymkolwiek albo kimkolwiek kto nie decyduje sie na potomstwo. Imo kazdy gej moze miec dziecko o ile zapłodni kobietę i tyle. Jakby nie było gejów z dziecmi własnymi z poprzednich zwiazków xd. 

Ja pierdziele co za głupoty, poziom nizszy niz na gry online normalnie, a myslałem ze nie da sie tego osiągnąć. xd. 

Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem. I ten brak się pogłębia z posta na post. W dodatku psycholog-amator xD Już mnie przejrzałes na wylot, nie ma co xDD Zaczynasz wypowiedzieć nawiązując do czegoś co napisałem, a po chwili ponosi Cię niewiadomo co, i zaczynasz pisać o czymś z czapy. "Imo kazdy gej moze miec dziecko o ile zapłodni kobietę i tyle." A pokaż mi chłopie gdzie ja napisałem że nie może xDD Z początku się śmiałem, zaczyna mi być teraz przykro z Twojego powodu. Jeszcze trochę i zacznę współczuć Twojemu otoczeniu

Cały post pozbawiony sensu i tematu wspólnego, zwykły spam od gościa któremu wydaje sie za parę uwag to juz bycie psychologiem, spoko masz bardzo malo z nim wspólnego. 

Piszesz malo konkretnie wiecej konkretow człowieku. Mniej głupot. 

Gdzie sugerowałem ze napisałeś ze nie moze??? Nie interesuja mnie twoje urojenia i choroby psychiczne widzisz rzeczy, których nie ma xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały post pozbawiony sensu i tematu wspólnego, zwykły spam od gościa któremu wydaje sie za parę uwag to juz bycie psychologiem, spoko masz bardzo malo z nim wspólnego. 

Piszesz malo konkretnie wiecej konkretow człowieku. Mniej głupot. 

Gdzie sugerowałem ze napisałeś ze nie moze??? Nie interesuja mnie twoje urojenia i choroby psychiczne widzisz rzeczy, których nie ma xd. 

Doceniam miłe słowa. Ja tam uważam że nie mam absolutnie nic wspólnego z psychologiem, ale skoro dostrzegasz u mnie jakiś wspólny mianownik, nic tylko dziękować. Jaki sens ma argument że gej może mieć dziecko z kobietą? Przecież to było kompletnie pozbawione sensu. Nie widzę rzeczy których nie ma. Nie widzę Twoich argumentów. Widzę tylko linki i cytaty. Nie masz swojego zdania? Nie umiesz go przedstawić? Cóż, chyba tak. Wspomniałem o tym wcześniej, jak zacząłeś cyrk z linkami i cytatami. Dalej nie przedstawiłeś swojego zdania, sypałeś tylko wszystkim co znalazłeś w internecie, każdemu zarzucałeś braki, od humanistycznych, przez biologiczne, na umysłowych kończąc. Przykro mi, nie potrafię dyskutować z kimś takim. Wygrałeś. Twoja głupota pokonała moją cierpliwość. Możesz być z siebie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozumiem ze skoro jest ich malo to mozna je negować, typowa krótkowzrocznośc ignoranta xd. 
Cały Twój długi post to stek bzdur. Ale czytając tą końcówkę, prosto ze współczucia Twojemu otoczeniu znowu wpadłem w śmiech xDDD Gratuluję. Oddam Ci ostatnią przysługę. Zamiast uznawać Cię za idiotę, uznam Cię za pierwszorzędnego trolla i na zawsze pozostawię w mojej pamięci. Będziesz pomiędzy PPAP, a Rickiem Astleyem. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akilisimm napisał:

Cały post pozbawiony sensu i tematu wspólnego, zwykły spam od gościa któremu wydaje sie za parę uwag to juz bycie psychologiem, spoko masz bardzo malo z nim wspólnego. 

Piszesz malo konkretnie wiecej konkretow człowieku. Mniej głupot. 

Gdzie sugerowałem ze napisałeś ze nie moze??? Nie interesuja mnie twoje urojenia i choroby psychiczne widzisz rzeczy, których nie ma xd. 

Doceniam miłe słowa. Ja tam uważam że nie mam absolutnie nic wspólnego z psychologiem, ale skoro dostrzegasz u mnie jakiś wspólny mianownik, nic tylko dziękować. Jaki sens ma argument że gej może mieć dziecko z kobietą? Przecież to było kompletnie pozbawione sensu. Nie widzę rzeczy których nie ma. Nie widzę Twoich argumentów. Widzę tylko linki i cytaty. Nie masz swojego zdania? Nie umiesz go przedstawić? Cóż, chyba tak. Wspomniałem o tym wcześniej, jak zacząłeś cyrk z linkami i cytatami. Dalej nie przedstawiłeś swojego zdania, sypałeś tylko wszystkim co znalazłeś w internecie, każdemu zarzucałeś braki, od humanistycznych, przez biologiczne, na umysłowych kończąc. Przykro mi, nie potrafię dyskutować z kimś takim. Wygrałeś. Twoja głupota pokonała moją cierpliwość. Możesz być z siebie dumny.

Typowe uciekanie z podkulonym ogonem xd Najpierw zasugeruj debilizmy a potem nie merytorycznie probuj je obalic bo są oparte na źródłach naukowych xd 

I wiem że wygrałem. Nie pierwszy raz i nie ostatni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIekawość wygrała, niestety zły nawyk. Ale muszę przyznać, że zastałem odpowiedzieć dokładnie taką jakiej się po Tobie spodziewałem. Udowodniłeś, że mentalnie zatrzymałeś się gdzieś w podstawówce, może w okolicach 3 klasy. Jeśli uważasz że zakończenie dyskusji to uciekanie z podkulonym ogonem, to rozumiem że jesteś jednym z tych rozmowców, który po prostu zamęczy drugą stronę. Bo przecież nieważne jakie głupoty będziesz opowiadał. Ważne żeby gadać je na tyle długo aby druga osoba zaczęła być po prostu zmęczona i chciała zakończyć farsę. No, ale skoro jesteś dumny  z tego że jesteś większym idiotą niż moja cierpliwość pozwala mi tolerować. Cóż, życzę szczęścia w życiu. Szkoda, że niektórzy zapomnieli że ich wątpliwa wiedza którą tak się hełpią nie zastąpi im inteligencji taboretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Shu napisał:

Mam nadzieję, że żartujesz i nie myślisz, że homoseksualizm to zaburzenie umysłowe.... 

Tak, to jest zaburzenie umysłowe.

Przypominam, że po wykreśleniu homo z listy chorób umysłowych magicznym sposobem uzdrowiono kilka procent ludzkości (homoseksualiści) i jednocześnie przypisano chorobę kilkudziesięciu procentom (tzw. homofoby).

Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sttark-san napisał:

1. Nie moja wina, że nauka i naukowcy jak i świat nie zgadza się z twoimi urojeniami xd. 
2. I jedynie ty masz budyń z mógzu i kisielw gaciach co najwyżej xd. 

1. To nie nauka i naukowcy wykreślili homosiów z listy chorób umysłowych, tylko głosowanie według własnego widzi-mi-się.
2. Może jeszcze wysypkę na skórze i popiół we włosach? Ewidentnie mam do czynienia z młodzikiem.
Przeproś i wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akilisimm napisał:

CIekawość wygrała, niestety zły nawyk. Ale muszę przyznać, że zastałem odpowiedzieć dokładnie taką jakiej się po Tobie spodziewałem. Udowodniłeś, że mentalnie zatrzymałeś się gdzieś w podstawówce, może w okolicach 3 klasy. Jeśli uważasz że zakończenie dyskusji to uciekanie z podkulonym ogonem, to rozumiem że jesteś jednym z tych rozmowców, który po prostu zamęczy drugą stronę. Bo przecież nieważne jakie głupoty będziesz opowiadał. Ważne żeby gadać je na tyle długo aby druga osoba zaczęła być po prostu zmęczona i chciała zakończyć farsę. No, ale skoro jesteś dumny  z tego że jesteś większym idiotą niż moja cierpliwość pozwala mi tolerować. Cóż, życzę szczęścia w życiu. Szkoda, że niektórzy zapomnieli że ich wątpliwa wiedza którą tak się hełpią nie zastąpi im inteligencji taboretu.

A ja widzę że nie potrafisz dotrzymać swoich własnych obietnic. Co za porażka. Ach..i ta hipokryzja xd. Sam zarzucasz mi bawienie się w psychologa a robisz dokładnie to samo  xd. 

Nawet jak ja jestem w podstawówce to ty już w ogóle reprezentujemy poziom ameby xd. 

I tak. Jestem pewnien że zaraz znowu zamieszanie własne postanowienie i dasz się wciągnąć w dyskusje kolejny raz xdxdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
11 godzin temu, Sttark-san napisał:

1. Nie moja wina, że nauka i naukowcy jak i świat nie zgadza się z twoimi urojeniami xd. 
2. I jedynie ty masz budyń z mógzu i kisielw gaciach co najwyżej xd. 

1. To nie nauka i naukowcy wykreślili homosiów z listy chorób umysłowych, tylko głosowanie według własnego widzi-mi-się.
2. Może jeszcze wysypkę na skórze i popiół we włosach? Ewidentnie mam do czynienia z młodzikiem.
Przeproś i wyjdź.

Oh Cygi Cygi. Biało czerwone profilowe chyba naprawdę charakteryzuje upośledzonych ludzi xd. A teraz tak na poważnie zaprezentuj mi proszę jakimi dowodami naukowymi argumentowano że homoseksualizm to choroba? Czekam. 

Jestem pewien że jakieś naukowe i biologiczne znajdziesz. Aha i nie zapomnij o źródle informacji. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o zachowanie pewnej kultury w dyskusji - po każdej stronie, bez względu na światopogląd. Jeśli nie zostanie ona zachowana, to pojawią się odpowiednie... Nagrody.

W przypadku dotychczasowej twórczości niektórych użytkowników, to również zostanie ona zauważona. O to proszę się nie bać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się