Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 16:31, marcinshinoda napisał:

Dziękuje w imieniu zespołu Linkin Park^^ Zostaje czekać tylko na nową płyte i liczyć
na przyjazd LP do Szczecina, na ESKA ROCK FESTIVAL!!!


Co? LP w Polsce? O matko i ja o tym nie wiedziałem... A tak dokładniej to kiedy to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:01, trutututu napisał:


> Dziękuje w imieniu zespołu Linkin Park^^ Zostaje czekać tylko na nową płyte i liczyć

> na przyjazd LP do Szczecina, na ESKA ROCK FESTIVAL!!!

Co? LP w Polsce? O matko i ja o tym nie wiedziałem... A tak dokładniej to kiedy to będzie.


LP jest na liście kandydatÓw na ESKA ROCK FESTIVAL. Nie wiem czy to plotka, ale w necie sporo o tym było. Lista uczestnikow nie została jeszcze podana. Data też nie, ale pewnie okolice wakacji, sierpień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 16:57, marcinshinoda napisał:

LP jest na liście kandydatÓw na ESKA ROCK FESTIVAL. Nie wiem czy to plotka, ale w necie
sporo o tym było. Lista uczestnikow nie została jeszcze podana. Data też nie, ale pewnie
okolice wakacji, sierpień?


jakby dobrze poszło to może bym, pojechał na Linkinów w sierpniu ale inaczej nie da rady... Też zobaczymy jak to będzie z bilety czy to będzie wstęp wolny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>jjakby dobrze poszło to może bym, pojechał na Linkinów w sierpniu ale inaczej nie da rady...

Dnia 01.01.2009 o 17:17, Carnage13 napisał:

Też zobaczymy jak to będzie z bilety czy to będzie wstęp wolny....


Raczej na bilety i to nie tanie, jak na Heinekken w sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 17:19, marcinshinoda napisał:

Raczej na bilety i to nie tanie, jak na Heinekken w sopocie.

Jak tanie będą bilety to jeszcze kwestia przekonania ojca żeby mnie tam zawiózł i kumpla ;D. A teraz z innej beczki przesłuchałem płytę LPU 8.0 piosenki nie są takie złe , chociaż niektóre to są straszne nie wypały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:23, Carnage13 napisał:


> Raczej na bilety i to nie tanie, jak na Heinekken w sopocie.
Jak tanie będą bilety to jeszcze kwestia przekonania ojca żeby mnie tam zawiózł i kumpla
;D. A teraz z innej beczki przesłuchałem płytę LPU 8.0 piosenki nie są takie złe , chociaż
niektóre to są straszne nie wypały


LPU 8.0 to ta najnowsza, ktÓrą była tym żartem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:24, marcinshinoda napisał:

>
> > Raczej na bilety i to nie tanie, jak na Heinekken w sopocie.
> Jak tanie będą bilety to jeszcze kwestia przekonania ojca żeby mnie tam zawiózł
i kumpla
> ;D. A teraz z innej beczki przesłuchałem płytę LPU 8.0 piosenki nie są takie złe
, chociaż
> niektóre to są straszne nie wypały
>

LPU 8.0 to ta najnowsza, ktÓrą była tym żartem?


Ta, to ta najnowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:54, Ecko09 napisał:

O ile mnie pamięć nie myli to LP wydało jakąś płyte nagraną wspólnie z Jay- Z?

Dawno temu, chyba 2002 czy 04 - Collision Course. Bodajże 7 piosenek - beznadziejnych moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:54, Ecko09 napisał:

O ile mnie pamięć nie myli to LP wydało jakąś płyte nagraną wspólnie z Jay- Z?


Tak, kilka lat temu, w 2004 roku bodajże. Fajne było połączenie Numb z Encore, ale to tylko jedyny mix który im się udało fajny zrobić, reszta to nie wypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 07:56, razormw napisał:

I jeszcze Dirt Off your shoulder / Lying from you. ;) Zajebisty był moment, w którym
Jay zaczyna rapować.


Nie pamiętam tego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:54, Ecko09 napisał:

O ile mnie pamięć nie myli to LP wydało jakąś płyte nagraną wspólnie z Jay- Z?


OprÓcz Numb/Encore, nie ma tam nic ciekawego:P Niby jakieś dodatki DVD, chyba koncert, ale płyta nadal kosztuje 60 zł, a za 6 piosenek to drogo. Nawet zawartość jest słaba, a Izzo/In the End to już kompletna porażka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 16:08, marcinshinoda napisał:

OprÓcz Numb/Encore, nie ma tam nic ciekawego:P Niby jakieś dodatki DVD, chyba koncert,
ale płyta nadal kosztuje 60 zł, a za 6 piosenek to drogo. Nawet zawartość jest słaba,
a Izzo/In the End to już kompletna porażka:P

Dokładnie- jednak wole piosenki LP bez Jay-Z. Jedyny wyjątek to Numb-Encore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn "Teraz Rock" opublikował w ostatnim numerze ciekawy artykuł zatytułowany "Linkin Park - Lot Pterodaktyla". Dzięki jednemu z użytkowników lpzion.org, poznaliśmy treść najciekawszego fragmentu tekstu. Zapraszam do lektury i dzielenia się przemyśleniami.

"W promocyjnym wywiadzie udzielonym pod koniec listopada, rąbka tajemnicy na temat zupełnie nowego przedsięwzięcia uchylił Joe Hahn: "Zaczęliśmy pracować między trasami nad nowym projektem. W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia by to skończyć. Żeby nie zdradzić za dużo: to nowe doświadczenie audiowizualne. Staramy się wykorzystać nową technologię, być czołowym graczem w tym, czym stanie się muzyczny biznes. Szykujcie się na interaktywny projekt audiowizualny. Będzie to kulminacja wszystkiego, co robiliśmy z wideoklipami i tak dalej. Będzie się to rozgrywać w czymś w rodzaju świata fantasy." Nie wiadomo, czy projekt multimedialny jest tożsamy z concept albumem zespołu, zapowiedzianym przez Chestera Benningtona. Wiadomo, że wokalista szykuje na rok 2009 płytę solową - powstaje pod producencką opieką Howarda Bensona."

Credits to lpzion.org

O jak myslicie o co może chodzić? Może tym razem Joe bardziej zaangażuje sie w nową płyte, albo bedą piosenki w stylu reanimation? No ja jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 17:59, marcinshinoda napisał:

O jak myslicie o co może chodzić? Może tym razem Joe bardziej zaangażuje sie w nową płyte,
albo bedą piosenki w stylu reanimation? No ja jestem ciekawy


No cóż wolałbym aby to jednak nie były piosenki w stylu Reanimation , nie bardzo mi odpowiada takie jakby to powiedzieć elektroniczne brzmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W necie pojawiły sie remixy piosenek LP, pod nazwa "LPResurrection Mixtape 3". Sam zestawik wyszedł całkiem fajnie, szczególnie What I''ve done. Link do albumu znajduje sie na Lpzion.org, zapraszam do przesłuchania, bo naprawde ciekawy mix^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem LP , teraz już rzadziej, mam Hybrid Theory naprawdę fajna płyta.Polecam także Minutes to Midnight chociaż sam jej nie posiadam to jest na niej wiele fajnych kawałków, chyba najlepsza płyta bardzo melodyjne i raczej spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to śmierdzi tworzeniem gry komputerowej... świat fantazy? Projekt audiowizualny ;]... ehh wiem gra od Linkin Park nie jest raczej możliwa, ale na prawdę ;) pierwsze skojarzenie... gra xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować