Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Płyta Dead By Sunrise prawdopodobnie we wrześniu! Tak stwierdził sam Chester podczas rozmowy na czacie:

I_am_Lizz says to (16:38):So, Chester any idea when Dead by Sunrise''s album will be out? Everything I have heard from it has been amazing so I can''t wait! (L) Also greetings from Buffalo, NY, and I hope 2009 is a great year for you, your family and Linkin Park

chesterbennington says to (16:39):i am lizz- thank you! We''re probably looking in realistic terms for Sept for Dead by Sunrise, it will be ready before then but it will make most sense to probably put it out that time

Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać. Chat ten również przyniósł kilka innych, ważnych informacji. Link dla zainteresowanych:

http://forums.linkinpark.com/showthread.php?t=10754

Na polskich stronach zespołu można znaleźć przetłumaczone najciekawsze fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:20, mati285 napisał:

Płyta Dead By Sunrise prawdopodobnie we wrześniu! Tak stwierdził sam Chester podczas
rozmowy na czacie:

I_am_Lizz says to (16:38):So, Chester any idea when Dead by Sunrise''s album
will be out? Everything I have heard from it has been amazing so I can''t wait! (L) Also
greetings from Buffalo, NY, and I hope 2009 is a great year for you, your family and
Linkin Park


chesterbennington says to (16:39):i am lizz- thank you! We''re probably looking
in realistic terms for Sept for Dead by Sunrise, it will be ready before then
but it will make most sense to probably put it out that time


Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać. Chat ten również przyniósł
kilka innych, ważnych informacji. Link dla zainteresowanych:

http://forums.linkinpark.com/showthread.php?t=10754

Na polskich stronach zespołu można znaleźć przetłumaczone najciekawsze fragmenty.


Mnie ten jego projetk solowy nigdy specjalnie nie jara. SŁyszałem kilka jego solowych piosenek i jakoś mi nie przypadły do gustu. Sam jestem, też sceptycznie nastawiony do tego . Solowe projekty członków zespołów, nie zawsze dobrze sie kończą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:08, Izrafel92 napisał:

Kiedys sluchalem, nie zebym ich wielbil, bo przy Rammstein, czy Hansie Zimmerze sa mierni
i tyle (xD), ale sluchalem, az do ich ostatniej plyty.


No cóż ja za to nie potrafię słuchać muzyki Rammsteina ( może dlatego że jest niemiecka... no cóż mniejsza) a co do Zimmera... nie moje rytmy xd. A ostatnia płyta LP nie jest zła , powiem szczerze że oni z każdą płytą tak jakby dorastali i nagrywali coraz to "dojrzalsze" piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:50, marcinshinoda napisał:

Mnie ten jego projetk solowy nigdy specjalnie nie jara. SŁyszałem kilka jego solowych
piosenek i jakoś mi nie przypadły do gustu. Sam jestem, też sceptycznie nastawiony do
tego .

Zobaczymy. Na pewno DBS bedzie miał inny styl niż LP, bo stricte rockowy, bez rapu. Ale to wcale nie znaczy,że gorszy. Mi osobiście dotychczasowe kompozycje Chestera i chłopaków z Julien-K się podobały.
>Solowe projekty członków zespołów, nie zawsze dobrze sie kończą:P
To prawda,ale Mike''owi i Fort Minor się udało,więc czemu z Chesterem miałoby być inaczej ? :D Ja tam jestem ciekaw co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to dziwię się, że powstał taki temat. Przecież Linkin Park to niepowtarzalny i obłędny zespół.
Po drugie sam jestem jego zagorzałym fanem i pozdrawiam wszystkich którzy słuchają LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:56, sabek20 napisał:

Po pierwsze to dziwię się, że powstał taki temat. Przecież Linkin Park to niepowtarzalny
i obłędny zespół.
Po drugie sam jestem jego zagorzałym fanem i pozdrawiam wszystkich którzy słuchają LP.


Ta, LP zawsze będzie miał mase fanów :[ Wypadałoby zmienić nazwe tematu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:54, Ecko09 napisał:

> Po pierwsze to dziwię się, że powstał taki temat. Przecież Linkin Park to niepowtarzalny

> i obłędny zespół.
> Po drugie sam jestem jego zagorzałym fanem i pozdrawiam wszystkich którzy słuchają
LP.

Ta, LP zawsze będzie miał mase fanów :[ Wypadałoby zmienić nazwe tematu :]


Ta właśnie widać ja cy to fani, co nawet o zespole nie potrafią nic napisać, oprócz tego "no ja też ich słucham, bardzo ich lubie, super zespół". Dyskusje na poziomie "prawdziwych fanów'' prowadzi tutaj raptem kilka osób.


Dobra, żeby nawiązać jakąs konkratną rozmowe, mały news,

"Mike opublikował na swoim blogu kilka zjdęć przedstawiających Brada, Roba i jego samego pracujących nad nowym albumem. Oprócz fotek Shinoda zdradził nam, że w każdy poniedziałek chłopaki dyskutują o utworach, które stworzyli na nowy album i oceniają je w skali A-F. Jak twierdzi Mike, zespół stworzył już około 15 kawałków, którym przydzielono najwyższą możliwą notę - A. Shinoda zaznaczył jednak, że nawet A to czasami za mało..."

Ta 15..... Na nowych albumach LP nigdy nie miało więcej niż 13 piosenek, a sama płyta trwała zazwyczaj troche ponad 30 min. Patrząc jak niewiele piosenek dają wrzucają na płyre, żeby być pewniakiem piosenka ma oznaczenie SA(super A), albo coś wtym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że możemy oficjalnie zapowiedzieć pierwsze występy Linkin Park w 2009 roku. Znamy już bowiem więcej szczegółów odnośnie festiwalu Sonisphere, którego największymi gwiazdami będą Metallica i właśnie chłopaki z LP. Impreza przybierze formę trasy koncertowej, której przystankami będą: Anglia, Hiszpania, Finlandia, Niemcy, Holandia oraz Szwecja. Należy jednak wspomnieć, iż w każdym kraju skład będzie inny. Na tę chwilę wiemy tylko tyle, że Linkin Park 25 lipca wystąpi w Finlandii oraz 1 sierpnia w Anglii. Aktualna obsada w poszczególnych krajach wygląda następująco:

Holandia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Niemcy: Metallica, Die Totsen Hosen, In Extremo, Lamb Of God, Mastodon
Hiszpania: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Katalonia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Szwecja: Metallica
Finlandia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon
Anglia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Credits to lptimes.com and lplive.net

Wygląda na to, że z koncertu w Szczecinie nici:P Szkoda, bo na 80% bym pojechał. No chyba, że bilety za 300 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:21, marcinshinoda napisał:

Wygląda na to, że możemy oficjalnie zapowiedzieć pierwsze występy Linkin Park w 2009
roku.[...]

No cóż wielka szkoda osobiście bardzo liczyłem na przyjazd LP do Polski ;(. No cóż pewno kasy nie starczyło na "wynajęcie" zespołu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:21, marcinshinoda napisał:


Holandia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Niemcy: Metallica, Die Totsen Hosen, In Extremo, Lamb Of God, Mastodon
Hiszpania: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Katalonia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
Szwecja: Metallica
Finlandia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon
Anglia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon


Ehh :P Naszego LP mało będzie widać w tej trasie... tylko 2 występy na trasę 7 krajową ;(?
Co do występu w Polsce... kiedyś do nas wrócą...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:52, garrick napisał:

>
> Holandia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
> Niemcy: Metallica, Die Totsen Hosen, In Extremo, Lamb Of God, Mastodon
> Hiszpania: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
> Katalonia: Metallica, Slipknot, Lamb Of God, Mastodon
> Szwecja: Metallica
> Finlandia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon
> Anglia: Metallica, Linkin Park, Lamb Of God, Mastodon

Ehh :P Naszego LP mało będzie widać w tej trasie... tylko 2 występy na trasę 7 krajową
;(?
Co do występu w Polsce... kiedyś do nas wrócą...!


nie sądze, żeby to była cała plan koncertów na rok 2009. Na pewno wystąpią jeszcze na festiwalach typu Rock in Rio, Rock am Ring, Download festiwal itd. hmm szkoda, że nie grają w Norwegii^^ bo w wakacje bede tam jechał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania zadanego w temacie. TAK! TAK! I jeszcze raz tak!
Moja zajawka na LP zaczęła się gdzieś tak na przełomie 6 klasy podstawowej a 1 klasy gimnazjum. Kiedy doszedłem do 3 levelu gimnazjalisty jakoś tak przestałem słuchać, aż do teraz kiedy jestem w 3 klasie szkoły ponadgimnazjalnej. Co widzę w LP? Poza genialną i rewelacyjną skalą głosu Chestera są to teksty (m.in. In The End) czy koncerty... w sumie nie widziałem ich wiele, nie byłem na żadnym z nich ale samo Live in Texas pokazuje na co stać paczkę Chestera. Power, power i jeszcze raz power, że tak dla przykładu podam mój ulubiony numer z LiT "A place for my head" (myślę, że każdy wie o co chodzi, a jak nie to łapać link proszę http://www.youtube.com/watch?v=jdff17oxRDE&feature=channel_page). Emocje jakie uwalnia ten kawałek są niesamowite (parę razy złapałem się na tym, że sam skakałem po mieszkaniu niczym Chester). Za najlepszą płytkę uważam oczywiście Hybrid Thoery (EP`ki tutaj nie liczę, choć sam kawałek Carousele wymiata) potem Meteore a na samym końcu MtM. Co do płytki "pomniejszej" jak zwykłem ją nazywać czyli Reanimation uważam, że jest bardzo, bardzo dobra, szczególnie jeśli chodzi o kawałek Krwling czy A Place 4mie Head (czy jak to się tam pisze). Pozdrawiam wszystkich fanów LP!

PS. Jeszcze tutaj wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

Co do pytania zadanego w temacie. TAK! TAK! I jeszcze raz tak!
Moja zajawka na LP zaczęła się gdzieś tak na przełomie 6 klasy podstawowej a 1 klasy
gimnazjum. Kiedy doszedłem do 3 levelu gimnazjalisty jakoś tak przestałem słuchać, aż
do teraz kiedy jestem w 3 klasie szkoły ponadgimnazjalnej. Co widzę w LP? Poza genialną
i rewelacyjną skalą głosu Chestera są to teksty (m.in. In The End)


hehe tekst In the End wzbudza sporo kontrowersji. Jeden nastolatek popełnił samobójstwo zainspirowany tekstem tej piosenki. Teksty mają wyjątkowo sensowne. Nie ma śpiewania o miłości, bla bla jak cie kocham:P. Mi najbardziej podoba sie tekst "Breaking the habit", czy Numb(o za dużych wymaganiach stawianych przez życie, skąd ja to znam:P)

Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

czy koncerty... w
sumie nie widziałem ich wiele, nie byłem na żadnym z nich ale samo Live in Texas pokazuje
na co stać paczkę Chestera. Power, power i jeszcze raz power, że tak dla przykładu podam
mój ulubiony numer z LiT "A place for my head" (myślę, że każdy wie o co chodzi, a jak
nie to łapać link proszę http://www.youtube.com/watch?v=jdff17oxRDE&feature=channel_page).


Lepsze wg mnie wykonanie "A place for my head" było w RaR 2004( http://www.youtube.com/watch?v=poz4QRb7Ap0). Szczególnie zaproszenie kolegi na scene;] Ciekawe co on tam im powiedział(nie znam niemieckiego) xD Ja bym sie sikał ze szczęście jakby mnie na scene zaprosili

Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

Emocje jakie uwalnia ten kawałek są niesamowite (parę razy złapałem się na tym, że sam
skakałem po mieszkaniu niczym Chester)

Najlepsze wykonanie koncertowe LP ever! Refren śpiewany przez 300 000 widownie robi wrażenie
http://www.youtube.com/watch?v=g0YTa_15R3U&feature=related

>Za najlepszą płytkę uważam oczywiście Hybrid

Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

Thoery (EP`ki tutaj nie liczę, choć sam kawałek Carousele wymiata) potem Meteore a na
samym końcu MtM.


Z piosenek które nie znalazły sie w HT i tak dalej, to warto jeszcze zaznaczyć High Voltage, albo And One. Z nowszych to QWERTY. Ostatnia piosenka w stylu "starego LP"

Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

Co do płytki "pomniejszej" jak zwykłem ją nazywać czyli Reanimation
uważam, że jest bardzo, bardzo dobra, szczególnie jeśli chodzi o kawałek Krwling czy
A Place 4mie Head (czy jak to się tam pisze). Pozdrawiam wszystkich fanów LP!


Niektóre piosenki na Reanimation są lepsze od oryginałów. Remixy By myself, czy My December są rewalacyjne. Szkoda tylko, że tak trudno napisać ich nazwy.

Dnia 16.02.2009 o 18:10, PAPISHON napisał:

PS. Jeszcze tutaj wrócę :D


Mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo się w końcu pogubiłem, czy album Road to Revolution jest już w sprzedaży?? Szukałem po sklepach ale kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze jest.
I w Empiku i w media markt, po prostu szukaj na płytach nie na koncertach ^^

Ej to jak w końcu jest z tym youtube, przecież skasowali wszystkie nagrania z LP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ej to jak w końcu jest z tym youtube, przecież skasowali wszystkie nagrania z LP?
>

Wszystkie to nie, ale sporo na pewno. Wytwórnie mają obsesje na punkcie piractwa, i teraz za youtube sie wzięli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować