Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 00:28, Ginaw napisał:

Hej, mam problem. Kupiłem Wh40k dawn of war, wersja PL, kinowa. Wszystko pięknie, ładnie, tylko
czemu WSZYSTKO jest po slowacku?.. Szukałem, patrzyłem, i nigdzie za cholerę nie mogę znaleźć
sposobu jak to zmienić na polskie.

Za pomoc z góry dzieki.

Hmmm...pierwszy raz o czymś tkim słysze...możliwe że coś instalke masz zrąbaną... masz wiec dwa wyjścia:
1.w folderze z grą poszukaj folderu o nazwie Enegine, potem locale, a następnie zkopjuj sobie języki, a konkretnie to pliki(są foldery podpisane).
2.Puść maila do CD Projektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:24, Mroku21 napisał:

Chodzą słuchy, że w nowym dodatku maja pojawić się jednostki latające. Oby to była tylko plotka,
nie chce w DoW''ie żadnych latadełek, zresztą nie bardzo pasują mi one do skali w jakiej rozgrywają
się bitwy.

Gra bazuje pod względem jednostek na bitewniaku, więc raczej ich nie dodadzą. Jednostkom latającym jest poświęcony Battlefleet Gothic, a DoW korzysta tylko ze zwykłego bitewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:24, Mroku21 napisał:

Chodzą słuchy, że w nowym dodatku...


OMG!Będzie nowy dodatek?Chyba za rzadko tu wpadam.Ech-co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To potwierdzone info? Ktoś wysyłał formularz z prośbą o zmianę nazwy wątku, ale stwierdziłem, że nowy dodatek jest mało prawdopodobny... i czy wiadomo już jak się będzie nazywać i jakie doda rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To genialnie-jeśli nie trzeba będzie mieć shaderów,to sobie kupię.Co będzie?Dark Eldars?Hmmm...może być,ale wolałbym Tyranidów,których nie można dodać bo"silnik graficzny blablabla...".Ale co dalej?IG może dostanie Weteranów?A SM motory?Będzie walka na wodzie?W powietrzu?A może Space Battle?I jeszcze może(Kilometry możliwości,których nie chce mi się rozpisywać)

Ciekawe,po co ten dodatek-Relic chce pokazać,że nie jest całkowicie "zkompaniofhirosowany" i że wciąż kocha DoW i da nowy dodatek zamiast patcha 1.3?Nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:47, Budo napisał:

Zdaje się, że nie Relic go robi, więc może być tragedia ;]


Albo wręcz na odwrót, może to co Relic spaprał w DC naprawi nowy twórca. Ja liczę na spowolnienie techu, bo teraz co się dzieje to jest masakra :|, ale z drugije strony to w DC po raz pierwszy zacząłem używać t3 i t4. W DoW''ie mi się to nie zdarzyło ani razu, zazwyczaj gra kończyła się w t1- t2 :P

Dzięki, że w końcu wysłuchałeś moją prośbę o zmianę nazwy tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:18, Mroku21 napisał:

Jeszcze niepotwierdzone info z dow.rox.pl planowany termin wydania marzec - kwiecień 2008.
To sobie poczekamy :|


Ale nie za długo :D To tylko pół roku :P Ja już nie moge się doczekać dodatku do DoW''a :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:06, szweider napisał:

IG może dostanie Weteranów?

IG ma jeszcze nie dodane 3/4 ich kolumny pancernej ;] Więc jest z czego wybierać. Hydry, StormBlade, ShadowSword, warianty Lemana... Pełno tego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:30, PolishWerewolf napisał:

IG ma jeszcze nie dodane 3/4 ich kolumny pancernej ;] Więc jest z czego wybierać. Hydry, StormBlade,
ShadowSword, warianty Lemana... Pełno tego :>


Ja bym wolał, żeby dodali jakąś piechotę CC, bo teraz jest bida w tej kwestii, ale można sobie dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze byłoby dodanie czegokolwiek co nie ginie od pierdnięcia. A upieranie się na CC dla IG w t1/t2 nie jest imo dobrym pomysłem. Nie zapominajmy, że w Gwardii służą zwykli ludzie, często nie z własnej woli, a wy na siłę chcecie dawać im bagnety w dłoń i wysyłać na 3 metrowych modyfikowanych genetycznie morderców. Tak szczerze to przydałoby się małe urozmaicenie piechoty. Oddział weteranów to dobry pomysł, ale niech nie będą jednostką CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gwardia za wiele do pokazania w CC to nie ma, nawet według codexów. A nie sądzę, żeby zwykli GMi zasuwali z mieczami motorowymi na Zerków ;]

Przede wszystkim IG brakuje CC Walkera jakiegoś. Lub jakiejkolwiek jednostki AV, która jest w stanie coś zrobić... Sentinel ma za mało życia, a HWT to IMO porażka jeśli chodzi o AV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:40, PolishWerewolf napisał:

Przede wszystkim IG brakuje CC Walkera jakiegoś. Lub jakiejkolwiek jednostki AV, która jest
w stanie coś zrobić... Sentinel ma za mało życia, a HWT to IMO porażka jeśli chodzi o AV.


IG nie ma walkerów CC. A Sentinel jest b. dobry, boli tylko, że jest jedyną jednostką AV i jest pojazdem. Czyli jak wróg ma piechotę AV to Sentinel sobie długo nie pobiega. A naprawdę, Sentinel jest w stanie roznieść inne walkery. Gorzej np. z takim Predatorem Chaosu (lol, niszczy on Sentinela w bezpośredniej walce), ale 2 Sentinele już sobie dobrze radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram że powinien być jakiś walker CC dla IG. Wiadomo jak wspomniał Grond że ludzie nie mają szans z modyfikowanymi zabójcami. W sumie to każda nacja ma walkera CC oprócz IG. A co dla innych ras ?? W sumie co mogli by dodać SMom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:49, Kerigun napisał:

Popieram że powinien być jakiś walker CC dla IG. Wiadomo jak wspomniał Grond że ludzie nie
mają szans z modyfikowanymi zabójcami. W sumie to każda nacja ma walkera CC oprócz IG. A co
dla innych ras ?? W sumie co mogli by dodać SMom ??


SM? Oddział weteranów, Czempion, Vindicator, motory, Devestatorzy, albo i nawet jednostkę specjalną jakiegoś zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:46, Grond napisał:

IG nie ma walkerów CC.

To, że nie ma, to wiem doskonale. Niestety nie ma.

Dnia 23.09.2007 o 12:46, Grond napisał:

A Sentinel jest b. dobry,

Szkoda również, że 3 strzały rakietnicą i go nie ma.

Dnia 23.09.2007 o 12:46, Grond napisał:

A naprawdę, Sentinel jest w stanie roznieść inne walkery.

Niestety nie chodzą one samotnie...

Dnia 23.09.2007 o 12:46, Grond napisał:

2 Sentinele już sobie dobrze radzą.

Jak mam wybór, to preferuję 2 HH i rajd po bazie wroga, niż zniszczenie jednego Walkera.

Kerigun-> Do SMów można dorzucić sporo jednostek. Motory, Weteranów 1 kompanii, inne jednostki Ordo Mallus, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:38, Grond napisał:

Nie zapominajmy, że w Gwardii służą zwykli ludzie,
często nie z własnej woli, a wy na siłę chcecie dawać im bagnety w dłoń i wysyłać na 3 metrowych
modyfikowanych genetycznie morderców.


W sumie racja ;p, to może dodać Gwardzistą specjalną umiejętność, gdzie po stracie morale mogli by rzucić się do szalonego samobójczego, bardzo silnego ataku CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować