Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

co do nowego dodatku to... :> jeżeli kampania to TYLKO zaczerpnięta z którejś z książek ;-p bo jak będzie coś w stylu DC, to normalnie żal ;-D chociaż niektórym się podobała... ;-) ale nie mi ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm połączenie kampani Dc i DoW to by było fajne :D misje robimy kiedy i jak chcemy :D
w końcu ktoś coś więcej napisał niz ja czy dyzio xD no i trzeba będzie zrobić miejsce na półce obok DoW,WA i DC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 20:06, Mroku21 napisał:

No niestety pewnie tak, ale cieszę się, że Reric jednak nie zapomniał o DoW''ie ^^

BTW: Znowu trzeba będzie zmienić nazwę tematu, tym razem na: Warhammer 40k DoW, Winter Assault,
Dark Crusade i Soulstorm
:P


wiedzialem ze Mroczni Bogowie nie dadza Relicowi spac po nocach doczasu az dark eldarzy zaczna przelewac krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... No super ALE to dopiero maleńki news który oficjalnie znajdzie się w prasie za dwa tygodnie... A od newsa do instalacji na kompie dodatku droga długa jest;p Chociaż z drugiej strony o Relicu mam pozytywne zdanie wyrobione więc może faktycznie coś z tego będzie... Wydadzą dodatek do CoHa i mogą robić dodatek do DoWa, (a potem do CoHa i znowu do DoWa, a potem...;p) Wiem jedno - teraz gadu-gadu o imbach zostanie wyparte (częsciowo, bo na przezywanie imb i balansu jesteśmy skazani do końca świata) przez spekulacje o nowych jednostach i rasach:) Tak czy siak 3mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym DOW2 na silniku Essence z COH, jakos odkąd pierwszy raz zagrałem w COH nie czerpie żadnej przyjemności z grania w DOW. Jak na ironię przystało w nowym dodatku do COH dają armie która skupia się na mobilności podobnie jak dark eldarzy.

Osobiście mam mieszane uczucia co do trzeciego już dodatku. Jak nie będzie miał tyranidów, obsługi Relic Online (zamiast gamespy) lub wystarczającego balansu to nie wiem czy kupię. Dark Eldarzy raczej mi sie nie podobają chociaż z drugiej strony porządna zaimplementowanie tej rasy w DOW może to zmienić.

Z drugiej strony dodatek oznacza nowe jednostki dla starych ras plus jakieś zdolności lub upgrade''y.

Osobiście z chęcią zobaczyłbym Noise Marine''ów dla CSM, Stormtrooper''ów dla IG, tych no striking scorpion''ów dla eldarów, Kommandos dla orków. Co do reszty to nie wiem, necroni mają już wszystkie jednostki poza deceiverem, dla tau coś by sie jeszcze znalazło chyba, dla SM chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już tu nie pisałem, ale informacja o trzecim dodatku skłoniła mnie do wyrażenia swojej opinii. Z jednej strony dobrze, że nie zapominają o fanach, ale z drugiej gra ma już z 3 lata, więc moim zdaniem to trochę późno na robienie kolejnego dodatku. Zwłaszcza, że niedługo wychodzi dodatek (i pewnie nie ostatni) do Company of Heroes, który może nieco przyćmić wydanie dodatku do DoW. Pewnie i tak kupię ten dodatek, myślę, że mogą zrobić tak jak w przypadku DC - w multi będzie można pograć tylko Dark Eldarami, jeśli się nie ma podstawki i poprzednich dodatków. Chciałbym jednak, aby tym razem nie było konieczności instalacji poprzednich, a jedynie wpisywanie cd keya (bo może tak jak DC zawierać wszystkie potrzebne pliki).

Odnośnie kampanii to jestem takiego zdania - zrobić kampanię w stylu tej z podstawki DoW, ale dłuższą i z ciekawszą fabułą, w której prócz dark eldarów w międzyczasie pokierujemy innymi rasami. Tak, aby dawało to spójność fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych zapowiedziach Dark Crusade chyba też nie było wzmianki na temat dwóch nowych ras, więc może teraz będzie tak samo? ;) Moim zdaniem Tyranidzi bardziej ożywiliby Dawn of War niż Dark Eldarzy, pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 07:56, Advance Adamus napisał:

W pierwszych zapowiedziach Dark Crusade chyba też nie było wzmianki na temat dwóch nowych ras,
więc może teraz będzie tak samo? ;) Moim zdaniem Tyranidzi bardziej ożywiliby Dawn of War niż
Dark Eldarzy, pozostaje czekać.


nie bedzie Tyranidow bo ten engine nie jest na nich podobno gotowy, poza tym Relic musi sobie cos zostawic na potrzeby DOW 2 - ja nie bede plakal bo Dark Eldars to moja ulubiona rasa z bitewniaka - ilez mozna grac Chaosem ?

poza tym pozostale 7 ras dostanie nowe jednostki & ulepszenia/zdolnosci i na pewno poprawi sie balans ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Niestety nie będzie Tyranidów. Dawno temu była, na forum, o tym mowa. Silnik graficzy Dawn of Wara nie jest w stanie "wygenerować" ładnych modeli Tyranidów, czy coś w tym stylu. Jednak mam nadzieję, że Relic zadba o to, żeby pojawili się w DoW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 07:56, Advance Adamus napisał:

W pierwszych zapowiedziach Dark Crusade chyba też nie było wzmianki na temat dwóch nowych ras,
więc może teraz będzie tak samo? ;) Moim zdaniem Tyranidzi bardziej ożywiliby Dawn of War niż
Dark Eldarzy, pozostaje czekać.

Od początku zapowiedziano dwie rasy, Tau jako pierwszych, a Nekroni czekali trochę na ujawnienie. Skoro zapowiedziano tylko jedną tym razem, to nie zanosi się na to, aby Tyranidzi mieli wejść do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak piękna debata dot. nowego dodatku, ale co się kurde dzieje z oficjalną polską stroną?!

Ostatni news był w grudniu ubiegłego roku! Co się stało z redakcją? Nawet małego newsa nie było, że prace są zaniechane. Czy oni nie widzą, że DoW ciągle żyje i ma się dobrze? Dlaczego nikt się tym nie przejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:26, Big Moon napisał:

Tak piękna debata dot. nowego dodatku, ale co się kurde dzieje z oficjalną polską stroną?!
(ciach)


Jak to co się dzieje? Nie żyje;p Polska scena DoWa skupiona jest wokół dow.roxa i... tyle. Chcesz dowiedzieć się czegokolwiek o grze pytasz tutaj albo czytasz tam, szukasz plików to wchodzisz na dow.files i więcej chyba nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:52, Big Moon napisał:

Ależ to pocieszające. Inne pytanie. Jak wyłączyć interface w grze?

Klikając czachę którą wskazuje strzałka;p Ew. jak się przyjrzysz screenowi to znajdziesz jeszcze skrót jak to zrobić;p A jeżeli chodzi Ci o całkowite zniknięcie interfejsu, a nie jego minimalizacje to jeśli mnie pamięć nie myli jest taka komenda w konsoli.... Ale jaka to już albo ktoś inny podpowie albo google...

20070919142915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 09:59, Teokrata napisał:


poza tym pozostale 7 ras dostanie nowe jednostki & ulepszenia/zdolnosci i na pewno poprawi
sie balans ;-)))


Żart? Raczej nowa rasa i nowe jednostki jeszcze bardziej utrudnią balans, bo trzeba przetestować więcej kombinacji.
Poza tym Dark Eldarzy na pewno będą przypakowani, bo nowej rasie nie wypada być chłopcem do bicia :P -zresztą chyba pamiętacie Tau i Nec w DC. 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować