Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

na pozcatku ustawilem na najjwyrzsze i pierwsza bitwa(skirmisch) ladnie dzialala nastepnie właczylem sobie druga i juz podczas filmiku gra sie zaciela alt+ctrl+del. dow nieodpowiada.....potem właczylem na najnizszych doszlem do konca filmiku.....na srednich(zalecane) pogralem 2 minuty i znowu zawias...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:13, Mroku21 napisał:

Zarzucę jeszcze screenami, bo nie wszyscy pewnie wejdą w ten link,
a po prostu trzeba je zobaczyć :D


Niestety, ale chyba spełniło się po części moje własne proroctwo i Relic poszedł przy SS w stronę brzydkich oszczędności :( Podobnie jak w DC poszli na łatwiznę np. dając Alexandrowi trochę odmłodzoną (usunęli część zmarszczek i dodali włosów) gębę Strunna naciągniętą na nowy model głowy... z tego co widzę na screenach i co zauważył Wilk, teraz podobny zabieg wykonali z Thule''m i Pogrobowcem (tylko lekko stuningowali textury), zresztą jak się dobrze przyjrzeć to nowy Generał dalej opiera się na texturze Strunna... ale na pierwszy rzut oka tego nie widać i w sumie jest ok. Pewnie kiedy będę miał SS nie będę mógł oprzeć się wrażeniu, że dalej gram Thule''m... a może fabuła ma ujawnić, że to jakiś jego klon? :D Skoro wcześniej mogli zrobić zupełnie nowe twarze/głowy (np. Angelos/Thule) to dlaczego nie można było i teraz? Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Alexandra w menu w DC to pomyślałem ''Młody Strunn? Jakaś retrospekcja? Czy może to jego młodszy brat? Nie... to chyba on... poznaję po gębie... tylko dlaczego ma inną głowę?''. Teraz patrząc na ''nowego'' dowódcę SM można mieć podobne wrażenie tylko, że tu jest ''Ooo... stary Thule''. Akurat w ten aspekt mogliby włożyć więcej pracy, bo jakby nie było te gęby ogląda się cały czas w menu i są głównymi bohaterami kampanii :( :( :(

Thorn123 - Różnią się pewnie tym, że Antologię masz upatchowaną do najnowszych wersji (DC 1.2 i nie potrzebuje fixa) i tym, że DoW i WA są na jednej płycie (i ew. mają połączoną instrukcję).

PS. Mój brat oglądał wczoraj jakiś film z Eddie Murphy''m i Robertem de Niro (byli chyba policjantami). Kątem oka widziałem tam jakichś gangsterów strzelających z... bolterów! :D Widziałem tylko moment, ale wyglądało to jak boltery :D i nawet strzelało wybuchowymi pociskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta z filefronta. Musze cos dodawać?

Do You Think Aerial Units Will Be Balanced?
33.1% 539 - Yes
30.7% 500 - No, They''ll Be Overpowered
23.4% 382 - I Duno...
12.7% 207 - No, They''ll Be Underpowered

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:34, Budo napisał:

Btw jaki jest wg Was najlepszy, najbardziej efektywny commander (commander armour)? Imo mega
armoured nobz i seer council, jadą wszystkich innych dowódców, a po upach to w ogóle jest wesoło.
Na początek też fc i cl oraz farseer dają radę.


Jak dla mnie to TC bo bez niego nie wyobrażam sobie efektywnej gry tau. Sidła + jumppack i ta umiejętność zadająca z 300 dmg-u bez względu na armor a potem bonusy do damagu - choć trzeba przyznać że w t3 zdecydowanie traci na przydatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pójdzie,to Tau poradzą sobie i bez konduktora,a niemal każdy hero traci znaczenie.

Dla mnie CS-Gwardia MUSI użyć tego Geja(czy kolejny w SS też nim będzie?Zależy od głosu) z małym wsparciem,żeby osłabić przeciwnika.Samymi GM nie da rady i tylko żre nam recki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ten skill zadaje chyba 200dmg- fakt Tau commander jest niezły, często ratuje Tau na początku gry sidłami, albo można zrushować... ale ceny jego upów są wysokie, a on sam miękki.

szweider---> nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że nie potrafisz sobie radzić bez cs- ja gram bez nich, to pożeracz zasobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:39, szweider napisał:

Jeśli dobrze pójdzie,to Tau poradzą sobie i bez konduktora,a niemal każdy hero traci znaczenie.

Dla mnie CS-Gwardia MUSI użyć tego Geja(czy kolejny w SS też nim będzie?Zależy od głosu) z
małym wsparciem,żeby osłabić przeciwnika.Samymi GM nie da rady i tylko żre nam recki.


Ja bym uważał na stwierdzenia takie jak każdy , wszyscy bo u orka to mad doc i warboss są ważnymi elementami wspierania gitzów w late game nieprawdaż ;) a poza tym mamy jeszcze ethereal''a

Jeśli dobrze pójdzie to każdy poradzi sobie z każdym bez jakiegokolwiek herosa ;)
choć zgoda że bez CS to IG ma szczególnie prze****ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:46, Budo napisał:

Ten skill zadaje chyba 200dmg- fakt Tau commander jest niezły, często ratuje Tau na początku

Tak 200.

Dnia 13.01.2008 o 22:46, Budo napisał:

szweider---> nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że nie potrafisz sobie radzić bez cs- ja gram
bez nich, to pożeracz zasobów...

CS musi być, nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:54, Mroku21 napisał:

CS musi być, nie ma innej opcji.


Przeważnie robię go późno, dopiero w t2 i to tylko dla detectora w bazie- cs mocno opóźnia tech, przeważnie ig daje radę bez niego (mówię o teamówkach, w 1v1 to pewnie mus -_-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:46, Budo napisał:

szweider---> nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że nie potrafisz sobie radzić bez cs- ja gram
bez nich, to pożeracz zasobów...


LOL WUT!? Jak możesz grać bez CSa? On przydaje się w każdym tierze. Zawsze. Ja sobie nie wyobrażam gry bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak w drugiej minucie robisz t2, a potem hellhoundy i chimerki to cs traci na znaczeniu- piechotę ładujesz do chimer, w międzyczasie robisz komucha i jazda. Przynajmniej ja tak gram i gra mi się dobrze. W dodatku szybciej wbijasz do t3 z taką taktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:34, gtx69 napisał:

PS. Mój brat oglądał wczoraj jakiś film z Eddie Murphy''m i Robertem de Niro (byli chyba policjantami).
Kątem oka widziałem tam jakichś gangsterów strzelających z... bolterów! :D Widziałem tylko
moment, ale wyglądało to jak boltery :D i nawet strzelało wybuchowymi pociskami :D


Showtime :). To nie były bolce, tylko karabiny z amunicją 20mm chyba, akurat bzdura jak na ręczną broń na dzisiejsze warunki imo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 23:00, Grond napisał:

LOL WUT!? Jak możesz grać bez CSa? On przydaje się w każdym tierze. Zawsze. Ja sobie nie wyobrażam
gry bez niego.


On techuje na pałe w timówkach Cerber, więc się nie dziw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:11, Xantor napisał:

w t3 zdecydowanie traci na przydatności.


Imo właśnie w T3 TCek po FCku jest najprzydatniejszym hero, bo ma bronie zadające ogromny dmg i do tego jumppacka i sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 23:37, Budo napisał:

/.../

Noooo, grałem chałosem, to teraz próbuje go go tech w innych rasach :]


Tau, DC 1.11, ahh to były dla mnie złote czasy techowania, Ci co to pamiętają, to pewnie nadal na to przeklinają, jak grali przeciw mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować