Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 22:12, Mekus napisał:

może masz vistę?


Nie, Win XP. Z poprzednimi grami Warhammera problemów nie było, dopiero mi Soulstorm zaczął coś odwalać... ;/
Przeinstalowanie Directa też oczywiście nic nie dało.
Wychodzi na to, że sobie poczekam... Do nowego kompa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:10, Budo napisał:

Co do jednostek- to im totalnie nie wyszło... wyglada jak kupa.



Nom nie wyszło,ale i tak się zmieni w desing w pełniaku:D Różowi DE...no comment...

O-900 wybiła ^^

Kto teraz rządzi?

20080113110734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania :
1. Po zainstalowaniu podstawowej wersji gry mam napisane, że gdy wpiszę klucz to będę mógł grać Chaosem, Kosmicznymi Marines, Orkami i kimś tam jeszcze... Więc nie muszę instalować Winter Assault, żeby pograć sobie Chaosem przez sieć ?
2. Chcę pokonać Nekronów w Dark Crusade. Podkładam bombę i wyświetla mi się napis, że za 8 min nastąpi wybuch. Uciekam i chowam się w tych katakumbach, lecz po wybuchu mam napisane, że przegrałem... Jest na to jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:22, Skarmory napisał:

Mam 2 pytania :
1. Czy jak zainstaluję podstawkę Warhammer''a to będę mógł grać Chaosem na Multi ???

Punkt pierwszy i drugi FAQ, przypiętego na górze strony.
DC Unlocker - http://www.dow.rysiu.eu/forum/download.php?id=1233

Dnia 13.01.2008 o 12:22, Skarmory napisał:

2. Chcę pokonać Nekronów w Dark Crusade. Podkładam bombę i wyświetla mi się napis, że za 8
min nastąpi wybuch. Uciekam i chowam się w tych katakumbach, lecz po wybuchu mam napisane,
że przegrałem... Jest na to jakiś sposób ?

Musisz uciec na kraniec mapy, obok twojej bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia z dema
intro:
ehh do du..... jakies takie pseudo animowane niby kreskówka ale o co chodzi?!?!?!?! że niby IG dostaje od TAU i że co?? ze SOB wpada i robi porządek?? nie kminie?!? albo za głupi jestem:(:(:(
DE:
Spoko nacja znów coś innego szybkie jednostki fajny klimat sado-macho
może trochę za dobre te jednostki ale to może być tylko w demo Tau w demie też byli za dobrzy miejmy nadzieje ze w pełnej wersji bedzie to poprawione:) fajny motyw ze zbieraniem dusz
duża liczba upów może być celowa żeby spowolnić tech :):)
latadła:
pierwsze wrażenie nie jest złe:)
jednostka reliktowa:
zaje$!$ wygląda:):) także pojazdy (odpowiednik lemanów) fajne są spoko ze dopiero po upach są nati infantry:)
ogólnie :
może być :) lekki powiew świeżości nowa rasa (inna niż reszta na pewno nie powielona wymagająca całkiem innego stylu gry :) taka dobra 4:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak se czytam te wasze uwagi o SS i chyba dochodzę do wniosku ze zakupię to jak będzie w XKN

I czy to nie jest bug żeby podczas jednej misji było dwóch bohaterów SM?

Jeden koło wieży przywołania a drugi przy heroesie Nekronów.
Dodam ze to misja w kampanii.

20080113124403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:45, Xsaw napisał:

I czy to nie jest bug żeby podczas jednej misji było dwóch bohaterów SM?

To nie bug, to... kampania po prostu :P. Zauważ, że jeden jest "zwykły", a drugi ma symbol gwardii honorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:45, Xsaw napisał:

I czy to nie jest bug żeby podczas jednej misji było dwóch bohaterów SM?


Zauważ, że często w czasie kampanii na mapie są 2 komputery. Każdy posiada swojego bohatera i swoją bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:27, Mroku21 napisał:

> Mam 2 pytania :
> 1. Czy jak zainstaluję podstawkę Warhammer''a to będę mógł grać Chaosem na Multi ???
Punkt pierwszy i drugi FAQ, przypiętego na górze strony.
DC Unlocker - http://www.dow.rysiu.eu/forum/download.php?id=1233
> 2. Chcę pokonać Nekronów w Dark Crusade. Podkładam bombę i wyświetla mi się napis, że
za 8
> min nastąpi wybuch. Uciekam i chowam się w tych katakumbach, lecz po wybuchu mam napisane,

> że przegrałem... Jest na to jakiś sposób ?
Musisz uciec na kraniec mapy, obok twojej bazy.

Przepraszam, ale net mi coś szwankował i nie mogłem przeczytać FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:49, Mroku21 napisał:

> I czy to nie jest bug żeby podczas jednej misji było dwóch bohaterów SM?
To nie bug, to... kampania po prostu :P. Zauważ, że jeden jest "zwykły", a drugi ma symbol
gwardii honorowej.


ten koło herosa też miał dopóki żył tylko akurat zrobiłem screena gdy Nekron wyrzucił go w powietrze i zadał zabójczy cios.

Grond

thx za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania wali skryptami aby zatuszować durne SI (btw nie tylko tutaj ale w każdym RTSie), więc aby gracz się trochę napocił to komp dostaje prezenty tego typu (dwóch bohów tu, cztery predy tam, itd....). Poniekąd ściąganie limitów jest potrzebne - no bo co to za zdobywanie TWIERDZY gdzie mamy dwa czołgi i kilka oddziałów piechoty? Ale mimo wszystko wolałbym aby fabuła jednak była bardziej dopracowana, a nie była tylko pretekstem do zalewania kolejnymi falami spamu..... A ta misja z kampanii w demie ssie, że zasnąć można.... I oczywiście jak się nie wie co dać na koniec to się robi tak, że główny (no jeden z głównych) bohater wygłasza patetyczną przemowę i umiera (a ten Boreal umiera podwójnie głupio bo do patetycznej przemowy przed, mamy jeszcze patetyczne samobójstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ma ponad 1 Gb i mam problem. Jak pobieram tak duże pliki to to trwa. Czasem rozłącza mi neta i na nowo muszę wszystko pobierać. Czy jest demo w paczkach po 100 MB albo coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:03, Kerigun napisał:

Czy jest demo w paczkach po 100 MB albo coś w tym stylu

Najlepiej to sobie zainstaluj jakiś program wspomagający ściąganie, ja osobiście proponuje FlashGeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:06, Hubi Koshi napisał:

> Czy jest demo w paczkach po 100 MB albo coś w tym stylu
Najlepiej to sobie zainstaluj jakiś program wspomagający ściąganie, ja osobiście proponuje
FlashGeta.

Bzdura, konsolowy Wget lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:03, Kerigun napisał:

Demo ma ponad 1 Gb i mam problem. Jak pobieram tak duże pliki to to trwa. Czasem rozłącza mi
neta i na nowo muszę wszystko pobierać. Czy jest demo w paczkach po 100 MB albo coś w tym stylu
??


Ze swojej strony polecam użyć Free Download Menager - idealny do ściągania większych plików. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:06, szweider napisał:

Trochę się śmiałem,gdy rozwaliłem w końcu Twierdzę SM-a,a tu Boro-Boro coś mówi,macha mieczykiem
i nagle DEAD.WTF?

Nie WTF tylko pavulon zażył;p Ach jakiż smutek odczuwam po tym dramatycznym czynie.... chlip ;''( taki bohater.... chlip...... chyba będę to puszczał babci zamiast wenezuelskich seriali;p

-> Kerigun - Opera ma coś takiego, że możesz przerwać pobieranie i wrócić do niego kiedy Ci się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:21, ChrisBgnr napisał:

-> Kerigun - Opera ma coś takiego, że możesz przerwać pobieranie i wrócić do niego kiedy
Ci się spodoba...


FF też to ma ale jak się brutalnie rozłączy to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować