Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Siemka!
Mam problem z Warhammer40k Dark Crusade, otóż mam wszystkie (oprócz soulstorma) wgrane części, i na początku jak włącza się główne menu dark crusade''a jest do wpisania cd-key z jedynki, aby w multiplayeru grać wszystkimi rasami z podstawki.
Teorytycznie ten błąd już był, lecz ja mam Dawn of War antologia z serii topseller...
Kiedy wpisuję cd-key z jedynki, wyskakuje komunikat żebym sprawdził kod bo jest źle wpisany.
Wpisuję cały dobrze, bo w końcu instalowałem podstawkę i wpisałem to samo, i sprawdzam po kilka razy czy jest dobrze.
Macie na to rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daję jako w sumie ciekawostkę

Ekipa z RTSSanctuary (gdy DoW jeszcze żył strona była znana jako DoW Sanctuary) planuje wydać community patch. Dobre jest to, że przynajmniej ktoś próbuje. Problem jest jednak taki, że wszyscy nawzajem oblewają siebie moczem. Znalezienie dobrego changeloga jest trudne, bo zdecydowana większość ludzi jest zbyt stronnicza- niejaki Horde chce buffować Neca, Ruscy chcą IG samograja itd.

http://rts-sanctuary.com/index.php?portal=DOW&showtopic=201024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w DoW''em. Otóż, jeżeli uruchamiam grę w trybie 32 bitowym, wszelakie teksty i czcionki są kompletnie nieczytelne - za równo w menu jak i dalej w grze. Widać tylko pojedyncze fragmenty i urywki liter. Jednak po przełączeniu na tryb 16-bitowy wszystko śmiga aż miło. Niestety nie ma znaczenia rozdziałka - nawet w 800x600:32bit teksty są nieczytelne. Cóż mogę dodać, jakiś czas temu gra brykała bez problemów na tym samym sprzęcie i tych samych sterach (AMD Athlon 2x 2,02GHz, ATI Radeon 256MB, 1GB RAM, XP Pro), dlatego nie wiem co się stałko. Czy ktoś miał taki problem? Reinstalka nie pomaga, najnowsze stery nie pomagają, directX nie pomaga. Jeśli ktoś wie, co jest tego przyczyną, proszę o pomoc. Pozdrawiam.

PS. Zamieszczam screen przedstawiający problem.

20110520194915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, nareperowałem. Dla zaciekawionych - odpowiedź znalazłem tutaj: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=349&p=385 . Problem tkwił w ustawieniach anty-aliasingu na karcie ATI Radeon. Właśnie sobie przypomniałem, że grzebałem tam jakiś czas temu. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych w sterowniku karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem , mianowicie zainstalowałem Dawn Of Wara - Dark Crusade i gdy próbujęzagrać przez internet (grałem już wiele razy ale na innych systemach operacyjnych a aktualnie posiadam windows7) jak zawszę wyskakuję ikonka po logowaniu do konta o pobranie patchy do gry w necie i problem polega na tym że gdy akceptuję pobieranie patcha pokazuję się tylko 2/2 i nie pobiera nic więcej . (powtarzam że mam windows 7 i na innych systemach operacyjnych liczby te sięgają kilku milionów) myślę że problem leży w systemie operacyjnym . jak sądzicie ? Jestem bardzo wdzięczny nawet za najmniejszą pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:58, Juba196 napisał:

Witam . Mam problem , mianowicie zainstalowałem Dawn Of Wara - Dark Crusade i gdy próbujęzagrać
przez internet (grałem już wiele razy ale na innych systemach operacyjnych a aktualnie
posiadam windows7) jak zawszę wyskakuję ikonka po logowaniu do konta o pobranie patchy
do gry w necie i problem polega na tym że gdy akceptuję pobieranie patcha pokazuję się
tylko 2/2 i nie pobiera nic więcej . (powtarzam że mam windows 7 i na innych systemach
operacyjnych liczby te sięgają kilku milionów) myślę że problem leży w systemie operacyjnym
. jak sądzicie ? Jestem bardzo wdzięczny nawet za najmniejszą pomoc :D


Najlepiej zassaj patche z neta i zaktualizuj ręcznie nie korzystając z wbudowanego downloadera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak kolega wyżej, jednak z ta różnica ,ze gdy instaluje ręcznie patch mam cały czas komunikat ,,Trwa aktualizowanie...''''. Wszystko było by fajnie gdyby nie to, iż ten komunikat widnieje cały czas. Czekałem z pol godziny, odinstalowałem antywirusa, instalka przez system awaryjny...I NIC!!! Proszę o pomoc. Kończą mi się już pomysły. Tez mam Win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić DoWa z dodatkami i zastanawiam się, czy są jakieś mody poprawiającę grafikę. Modele, tekstury itd. widziałem dużo modów zmieniających rozgrywkę chociaż ona jest wg mnie wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokombinować z ENB , jest to mała modyfikacja dodająca różne efekty ( np. lepsze oświetlenie). Posiada plik tekstowy pozwalający wyłączać i modyfikować dostępne efekty. Ostrzegam tylko że niektóre zmiany mogą mocno podkopać płynność gry na wolniejszych kartach graficznych.

Teraz ja mam pytanie do innych.
Czy istnienie jakiś mod do Soulstorma który rozbudowywał by kampanię dla pojedynczego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka Jeśli by ktoś chciał pograć w DoW DC 1.2 to napiszcie na GG 2612547, początkujący jestesm ale chętnie pogram z kimś na żywo :) najlepiej przez HAmachi. Dogadamy się na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z połączeniem przez lan, gdy wybieram tę opcję to łączy mnie przez internet (akademik sieć te sprawy) a nie widzi kabelka. Po odłączeniu neta gra widzi założoną grę ale nie mogę się połączyć, w zaporze Dark Crusade jest ustawiony aby zezwalał na połączenie. O czym jeszcze zapomniałem a co może blokować połączenie?
Z góry dzięki za wszelkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy da sie jeszcze gdzies zaopatrzyć w oryginalną wersję DC?? Bo chętnie bym sobie pograł, a na piracie nie da się przez sieć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 18:18, Kenny94 napisał:

Wie ktoś czy da sie jeszcze gdzies zaopatrzyć w oryginalną wersję DC?? Bo chętnie bym
sobie pograł, a na piracie nie da się przez sieć ;/


Sorry, za drugiego posta, ale w tym pakiecie masz jeszcze więcej i to za mniejsze pieniądze:
http://www.gram.pl/sk0_8AreHey0_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_Uniwersum.html#s/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 23:14, meryphillia napisał:

A ktoś z posiadaczy owego Uniwersum z Kolekcji Klasyki może powiedzieć, czy do grania
w Soulstorm wymagana jest płyta w napędzie?


Najprawdopodobniej tak. Ja mam DoWa Universum jeszcze ze złotej kolekcji, ale z tego co wiem (dużo się za tym naszukałem) od tamtego czasu nie wyszedł żaden nowy patch/mod/etc. który by to naprawił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować