Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 00:25, Jaracz napisał:

SS > DC. :P


QFT

I nie widzę tu nic "sad", Teo. To chyba dobrze, że kolejny dodatek jest, pomimo wad, lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2009 o 18:02, Lord_Avatar napisał:

I nie widzę tu nic "sad", Teo. To chyba dobrze, że kolejny dodatek jest, pomimo wad,
lepszy od poprzedniego.


tylko czemu nikt nie miał takiego zdania jak Soulstorm wyszedł a ja jarałem się jacy fajni są DE
(bo Chaosem nie dało się już grać) khe ??? za rok DOW II też będzie super ??? gdzie konsekwencja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:32, Teokrata napisał:

tylko czemu nikt nie miał takiego zdania jak Soulstorm wyszedł a ja jarałem się jacy
fajni są DE (bo Chaosem nie dało się już grać)


Bo jesteś nubem. :P

>khe ??? za rok DOW II też będzie super ??? gdzie konsekwencja ???

W przypadku gier rerica mamy konsekwencje wsteczną - gra może być naprawdę zła, ale i tak zostanie pod tym względem przebita przez swojego następce. I dlatego ludzie wolą SS od DoW2. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:32, Teokrata napisał:

tylko czemu nikt nie miał takiego zdania jak Soulstorm wyszedł a ja jarałem się jacy
fajni są DE
(bo Chaosem nie dało się już grać) khe ??? za rok DOW II też będzie super ??? gdzie konsekwencja
???


Bo DE są ch*jowi, SoB niewiele lepsze. Gdyby nie te dwie śmieszne rasy, to gra byłaby na plus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 00:01, Jaracz napisał:

Bo DE są ch*jowi, SoB niewiele lepsze. Gdyby nie te dwie śmieszne rasy, to gra byłaby
na plus. :P


jest jakiś sens tej rozmowy skoro wiecie wszystko lepiej ? ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 07:10, Teokrata napisał:


> Bo DE są ch*jowi, SoB niewiele lepsze. Gdyby nie te dwie śmieszne rasy, to gra byłaby

> na plus. :P

jest jakiś sens tej rozmowy skoro wiecie wszystko lepiej ? ;-PPP

To znaczy się mamy Ci przytaknąć, że dfuj jest fuckin so cool? Acha, już widzę, że nie jest? Ale duf 3 będzie na pewno mega uber fuckin so cool? Bo już się gubię.

Podpisuję się pod tym co napisał Jaracz wyżej dodając jeszcze, że wysłałbym w niebyt także latadła.

Podpisuję się pod tym co napisał Host Samurai - nawet przypalone danie staje się przepyszne gdy dostajemy coś zgnitego do papania;p

Dnia 18.07.2009 o 07:10, Teokrata napisał:

(bo Chaosem nie dało się już grać)

Często i gęsto zastanawiam się czy Ty w ogóle grasz w DoWy? Aż mi się nie chce tego komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:32, Teokrata napisał:

tylko czemu nikt nie miał takiego zdania jak Soulstorm wyszedł a ja jarałem się jacy
fajni są DE
(bo Chaosem nie dało się już grać) khe ??? za rok DOW II też będzie super ??? gdzie konsekwencja
???


Ja nie należałem do grona osób, które rwały włosy z głowy. Epickim failem były i są nadal "fruwacze", a i balans był w 1.0 miejscami sado-maso, ale reszta była ok. Po patchu SS bije DC i to jest tru, bynajmniej nie sad. U siebie braku konsekwencji nie stwierdzam.

Chaosem nie dało się grać? Eeee... AAAA! Twoje tezy Hellioni vs Rapty i inne takie, lulz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 00:01, Jaracz napisał:

Bo DE są ch*jowi, SoB niewiele lepsze. Gdyby nie te dwie śmieszne rasy, to gra byłaby
na plus. :P


E tam, DE są zjadliwi - SoB to porażka. Ratują je chyba tylko cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 12:01, Lord_Avatar napisał:

> Bo DE są ch*jowi, SoB niewiele lepsze. Gdyby nie te dwie śmieszne rasy, to gra byłaby

> na plus. :P

E tam, DE są zjadliwi - SoB to porażka. Ratują je chyba tylko cycki.


Ja za to czytałem jakąś recenzję Soulstorma i było tam napisane, że nowe rasy z dodatku są odwzorowane z niezwykłą dokładnością i zgodne z wersją figurkową. Chodź na bitewniaku się nie znam to zastanawiam się (jeśli recenzent pisał prawdę) w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 15:58, GerBeer napisał:

Ja za to czytałem jakąś recenzję Soulstorma i było tam napisane, że nowe rasy z dodatku
są odwzorowane z niezwykłą dokładnością i zgodne z wersją figurkową. Chodź na bitewniaku
się nie znam to zastanawiam się (jeśli recenzent pisał prawdę) w czym problem?


Chyba z wyglądu, bo z bitewniaka to tam nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że głównym faktem niezgodności jest to że w tt nie istnieje taka armia jak Siostry Bitwy (owszem, zasady z Chapter Approved 2004 pozwalały sobie coś takiego zmajstrować ale nadal nie była to pełna, oficjalna armia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 12:01, Lord_Avatar napisał:

E tam, DE są zjadliwi - SoB to porażka. Ratują je chyba tylko cycki.


w końcu coś z czym nawet ja stary Troll mogę się zgodzić ]:->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 19:12, Nagaroth napisał:

Myślę że głównym faktem niezgodności jest to że w tt nie istnieje taka armia jak Siostry
Bitwy (owszem, zasady z Chapter Approved 2004 pozwalały sobie coś takiego zmajstrować
ale nadal nie była to pełna, oficjalna armia).


Niby nie, ale w ramach Ordo Hereticus można było wystawić armię złożoną z samych SoB, bez jednego faceta na stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to jednak pomimo wszystko wydaje się, że na silniku DoWa1 dałoby radę zrobić tyranidów (spójrzmy np. na takich przerażaczy z chaosu). Nie wiem mogę się mylić ale to, że ta tym silniku tego po prostu "nie da się zrobić" jakoś do mnie nie przemawia. Gdyby ostatni dodatek był z tyranidami zakończenie serii było by 100% lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się zrobić a nie da się porządnie zrobić, a to duża różnica.

Co by ludzie nie gadali o lenistwie Relica, olewaniu itp. to jednak na programowaniu się znają i myślę że dużo lepiej od ciebie wiedzą co się da a czego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 14:12, Nagaroth napisał:

Nie, nie da się zrobić a nie da się porządnie zrobić, a to duża różnica.


Nie, nie da się porządnie zrobić, a nie da się zrobić tak, jak umyślił to Relic, a to duża różnica. :D

Oczywiście DoW należy do nich, więc mogą działać jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Tylko zastanawiam się czy gracze woleli by mieć w ostatnim dodatku tyranidów, może nie tak dobrze zrobionych jak w dwójce ale jednak. Czy SoB na które narzeka chyba każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować