Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 19:13, reset12 napisał:

Oby DC wyszło jeszcze w tym miesiącu bo niechce mi sie czekać kolejnego miecha


stawiam sto zeta że gra wyjdzie w obiegu miecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:12, Adamido napisał:

A ja myślę że z Necronami to na początku ostra IMBA będzie xD

oj, dajcie spokój z tym imba......jeszcze gra nie wyszła a już tu takie texty lecą, najlepiej nawet o tym nie myślcie to wtedy będzie zbalansowana ;] , ale możemy się spodziewać potopu graczy używających Necronów w sieci po premierze DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:16, Skwarek pl napisał:

> A ja myślę że z Necronami to na początku ostra IMBA będzie xD
oj, dajcie spokój z tym imba......jeszcze gra nie wyszła a już tu takie texty lecą, najlepiej
nawet o tym nie myślcie to wtedy będzie zbalansowana ;] , ale możemy się spodziewać potopu
graczy używających Necronów w sieci po premierze DC

To znaczy.Spójrz na umiejętności Głównego Leadera Necronów.Sytuacja w środku gry.Nieprawdopodna jakta.Pełno trupów.A ten co??Rachu ciachu i ma przy sobie armię którą robi taki spam że SM wymiękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:23, reset12 napisał:

TAk oczywiście najlepiej nie myśleć że gra wyjdzie. Tylko taki mały problemik nieda sie

.....napisałem nie myśleć o imba a nie o grze........ -_-"
>To znaczy.Spójrz na umiejętności Głównego Leadera Necronów.Sytuacja w środku gry.Nieprawdopodna >jakta.Pełno trupów.A ten co??Rachu ciachu i ma przy sobie armię którą robi taki spam że SM wymiękają.
No wiem, widziałem ich filmik z tym powstaniem.....ale przecież Necroni nie mają samych plusów.....chociażby ich prędkość przemieszczania się pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieje, że Relic wie co robi, i nie dadzą Necronom czogoś, czego nie będzie można skontrować inną rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 17:28, Mroku21 napisał:

SM - Brother-Captain Davian Thule
IG - Governor-Militant Lukas Alexander
CMS - Eliphas the Inheritor


Tak swoją drogą... Jak myślicie? Czy Gwardia z Marines będzie walczyć? Mi się ten pomysł wydaje trochę dziwny, powinniśmy mieć raczej sojusznika grając Gwardią lub Marines. Na forum Relica z tego co widziałem, to rozpętała się dość obszerna dyskusja na ten temat (poza tym jeszcze dyskutowano czy ten Kais z DC to TEN Kais z Fire Warriora :P) czy będą jako wróg czy sojusznik. Ponoć Krwawe Kruki nie są na Kronusie z ramienia misji Imperium, lecz szukają informacji na temat pochodzenia swojego zakonu. I stąd (ponoć) ma być ten konflikt między IG a SM. Ale przecież zabijanie "swoich" to w Imperium najgorsze co może być, herezja. Jestem ciekaw co o tym wszystkim myślicie i czy ma to sens waszym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropos przegięcia nekronów to chciałem napisać że na nich pewno dobre będą speedery...ale jak przeczytałem co napisał Czedwik to aż mnie!! Toż to jest idiotyzm! Nie będe walczył z imperialną armią! No tak, autorzy pewno wcisnęli bajeczkę że krwawe kruki przyleciały sobie ot tak żeby zatuszować to że zapomnieli sprzymierzyć gwardii i marines! Jeśli będą walczyć to nie kupuje dark crusade''a...trudno. Zaraz po zakupie gry miałem rozpocząć kampanię w takiej kolejności (pewno was to zdziwi, że nie testuje "nowych" ras...) marines---->gwardia----> zastanowie się :P . Ale widzę że autorzy jak zwykle musieli ukryć jakiegoś buraka :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Była już Gwardia "opanowana" przez Chaos. Wystarczy naklecić historyjkę o poszukiwaniach jakiegoś artefaktu przez generała Gwardii i będzie dobrze. Zresztą i tak Necroni ich zmiażdżą, hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to tak ci się wydaje tylko :] wyobraź sobie że moja gwardia przeważająca liczebnie gwiazdy we wszechświecie miażdży twoich śmiesznych, blaszanych frajerów co dali się wrobić w historyjkę o nieśmiertelności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 16:23, Arclight napisał:

Czemu? Była już Gwardia "opanowana" przez Chaos.

Taa...to teraz nasuwa sie kolejna sprzecznośc:)

Skoro jest opanowana przez Chaos,to nie powinna z nim walczyc,prawda? Tymczasem jest powiedziane,że trzeba będzie pokonac wszystkie pozostałe 6 ras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że teraz też muszą być przez Chaos opanowani. Ale mogą działać pod dowództwem szaleńca, który chce coś tam zdobyć i w związku z tym sprzeciwia się woli Imperatora. Czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować