Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o przechodzenie kampanii to kolejność

Tau - Necron - SM - Eldar - Chaos - Orc - IG

Nie lubię Gwardii ;] A na początku poznam nowe rasy.
Czekam, czekam, czekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co wy Sie rzucacie " IG będzie walczyć z Sm" nie no wielokrotnie grałem z kolegą on IG a ja SM albo na potyczce też grałem SM przeciw IG i co z tego może gwardia Sie zbuntowała i imperium wprowadziło do SM specjalnie drużynę Grey Knight aby stłumiła bunt IM, albo niewiem możliwości jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necroni mają przewage nad Tau uwaga jaką.............MARKETINGOWĄ mianowicie:
- na okładce śą bodajże Necroni
-większość ludzi woli Necronów bo są super i wogule trupy łał zajafka
-I wogule w praśie komputerowej wiekszy nacisk to Necroni
-Większośc ludzi woli klimaty mroczniejsze

Sprostowanie nie piszę tu by wyśmiać Tau bo każda rasa ma swoje zalety i wadyjest to myśl moja własna szczera wiem że spotkam się pewnie z różnymi odpowiedziam którzy nie zgodzą się moim postem i sie tym nie dziwie
nikogo nie mam zamiaru pobrazić pozdrawiam wszystkich Gramowiczów ach wim że argumenty są troche napisane zbyt luzacko ale mi się nie chce szczera prawda:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darth PeTeR z niestety zgadzam sie z tobą co do tego że necroni mają przwage marketingową nad tau i z tym że większość osób lubi mroczny klimat sam jestem taką osobą necroni co prawda są dla mnie rasą którą nie raz zagram lecz rasa "ludzi" pustyni nie potrzebują reliktu by wybudować najlepsze jednostki, tau opiera sie na sile techniki a necroni na sile ognia. A tak zmieniając temat ma ktoś informacie co do polskiej premiery gry bo już sie niemoge doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:21, Mroku21 napisał:

Co sądzicie o tym Necron Lordzie ;p


... gdyby byl jasniejszy, to taki idealny na oko-wykol... zreszta ktokolwiek dal Necronom taki schemat kolorystyczny musi byc nieco... akhem... niezbyt-zdrowy-na-umysle (czyli... ja napewno dalbym im taki kolor... powiem wiecej, dalbym wlasnie jasniejsze barwy... samo patrzenie na oddzialy sprawialoby bol... :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:21, Mroku21 napisał:

Co sądzicie o tym Necron Lordzie ;p

Nieszczerze bardzo piękne dzieło
Szczere jak można oszpecić tak jaką kolwiek rase nie wiem jak można coś takiego zrobić sory za głos krytyki ale mówie to co myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka :D
Moze tak bedzie ale predzej do łask wroci nieszczesnie za wczesnie wydany Fire Warrior .
teraz ta gra bedzie miała sens ,a mzoe zobaczym kontynuacje tego tytułu jakoas lux wersje z dodatkiem w sobie .
Miałem sen , był to piekny sen...
Uw Warhammer 40,000: Fire Warrior lux edycji z dodatkiem lub nowa kontunaucja razem z DOW Dark Crusade w jednym wpasionymzestawie .
Czy to nie pienkny sen xD
Kto wie moze proroczy ?! O(^__^)0

A tym co nic o tej pozycj niewiedza to załanczam ponizszy tekst .
Fire Warrior to trójwymiarowa gra akcji/FPS zespołu Kuju Ent. (twórcy m.in. Microsoft Train Simulator na PC oraz Lotus Challenge na konsolę Xbox), z fabułą osadzoną w realiach świata Warhammer 40,000. Warhammer 40,000 to popularny na zachodzie system gier fabularnych, osadzony w realiach science fiction. Został on wymyślony w roku 1987, a od roku 1996 sprzedaż produktów, gier, figurek, komiksów, itp. związanych z tym światem/systemem przekroczyła kwotę 500 milionów dolarów. Rzecz toczy się w 41 millennium, w podłych czasach, gdzie w tysiącach światów ścierają się ze sobą armie Kosmicznych Marines, Imperialnych Strażników, Orków i Wojowników Tao, co w sposób negatywny odbija się na planetach uwikłanych w toczący się konflikt.

Fire Warrior daje graczom możliwość przeżycia 24 godzin z życia 23-letniego wojownika Tau o imieniu Kais, który wchodzi w skład oddziału wybranego do wykonania misji, polegającej na odbiciu Ethereala Ko’vasha z rąk Imperium. To z pozoru rutynowe zadanie nagle przekształca się w horror, desperacką walkę o przetrwanie. Nasz bohater wplątuje się w ogromny konflikt, który może wpłynąć na przyszłość tego świata. Akcja prowadzi graczy przez 17 rozbudowanych poziomów (rozgrywka toczy się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i w otwartych przestrzeniach), w których muszą stawić czoło 22 typom przeciwników. Podczas walki możemy używać 15 najróżniejszych broni w tym LAS Pistol i LAS Gun. Do zalet tego tytułu zaliczyć należy bardo proste do opanowania sterowanie przypominające nieco to znane z Halo oraz solidną grafikę z dużą ilością szczegółów, dobrym teksturowaniem, itp. Fire Warrior pozwala na rozgrywkę jednoosobową oraz wieloosobową do ośmiu graczy jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować