Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ktoś coś wspominał o kolejności przechodzenia DC. Moja kolejność kształtuje się następująco:
SM -> No jakoś podchodzą mi ogólnie te dzielne chłopaki, które głoszą chwałę Imperatora oraz zjednoczenie gatunku ludzkiego, a jak ktoś im nie odpowiada to kierują swoje Boletery w jego kierunku.
Nekroni -> to brzmi niemal standardowo. Ciemna strona mocy, maszyny bez duszy, zero litości nieugiętość w dążeniu do celu i takie tam bzdety :D
Orkowie -> Za klimat, jaki tworzą War Boss ze swoja wesoła kompanią Chopakóf :D
IG -> Za odwagę jak to ktoś określił "w walce z wrogim w tekturowym pancerzu”, czyli niech żyje propaganda.
Z reszta raz to jeszcze pomyślę Chaos podchodzi mi tak sobie - takie trochę inne, SM, Tau nie przemawia do mnie a Eldarzy tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:21, Mroku21 napisał:

Co sądzicie o tym Necron Lordzie ;p


Ciekawe malowanie :P Według mnie Necroni powinni być malowani raczej w ciemnych barwach od czarnych do szarych, mogliby zablokować możliwość dawania im jaśniejszych kolorów. Tak na marginesie, ciekawe czy naprawili kolorowanie oczu u Marines, bo po WA co by nie ustawić to zawsze mieli je czerwone, a podstawce dało się je ustawić.

Co do kampanii to ja najpierw zagram Necronami, potem Tau (w końcu to nowe rasy), następnie Orkami, bo tę rasę lubię ze względu na kilmat i ich teksty :D Reszta to już w losowej kolejności. Mam nadzieję, że fabularnie zakończenie wtedy będzie się różnić. No i teksty Gorgutza są niezastąpione ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz sobie zamówiłem przedpremierowo na gram.pln. Każdy kto ma tam zarejestrowane poprzednie części (tj. DoW i DoWL:WA) ma przesyłke zadarmo i jese kolo 20% rabatu przy użyciu wirtualnej waluty, a to znaczy ze za gierke wraz z dostawa przed premiera kurierem place cos kolo 4 dyszek, a w sklepach ma kosztowac 6 dyc z tego co czytalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:53, morthi napisał:

nawet jak nie masz zadnej zarejestrowanej gry z serii wh40k a masz wystarczajaca liczbe wpn
to masz znizke na zakupgry i przesylke za darmo :)

ano nie koniecznie jeżeli niekupisz specialnego zetona to nici z darmowej przesyłki a jeżeli niechcesz to niemusisz wykorzystywać wirtualnych pieniążków. a tak pozatym na zdięciu armi necronów brakuje tego takiego wy(fajnego) czołgu. Też zamuwiłem sobie gre i przy pomocy wirtualnej waluty zaoszczędziłem 23zł, bo 10zł zapłaciłem za żeton przesyłkowy a zniszke miałem13zł normalnie za przesyłke zapłacił bym 12zł. Niezgadzam sie z opinią że opcia jasniejszych kolorów powinna być zablokowana gdyż ja naprzykład chce urzyć do stworzenia swojego necrona jasnej krwistej czerwieni której już urzywałem do malowiania innych ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a tak pozatym na zdięciu armi

Dnia 11.10.2006 o 13:27, reset12 napisał:

necronów brakuje tego takiego wy(fajnego) czołgu.


Czołgu? Necroni nie mają żadnych czołgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:16, Czedwik napisał:

Czołgu? Necroni nie mają żadnych czołgów.

niech ci będzie chodzi o niejaką latającą platworme zwaną MONOLITH ponirzej zamieszczam jego figurkową wersie w grze jest to jako jednostka a nie jako budynek żeby ktoś sie nie przyczepił że to budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 09:09, Laczus napisał:

A oto Necroni


Moment tak obok jednego z Destroyerów jest Lord Nekronów w wersji Destroyer... Czyli JEDYNĄ jednostką jakiej Necroni jeszcze nie mają to Deciever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako Shinobi do nosze wiadomosci z swiat wirtualnej rozrywki!!!
"DOW Dark Crusade" jest juz dostepne na polskich torrentach :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jakich to musicie sami wykombinowac x]

Ja mam pytanie czy "DOW Dark Crusade" jest samodzielny dodatkiem nie potrzebujacym podstawowej gry ?!
Proszę o zetelny odpowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jako Shinoby zlamales wlasnie regulamin tego forum... daruj sobie takie wypowiedzi

co do pytania - odpowiedz znajdziesz korzystajac z wyszukiwarki w tym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:37, ShinobiForce napisał:

Ja jako Shinobi do nosze wiadomosci z swiat wirtualnej rozrywki!!!
"DOW Dark Crusade" jest juz dostepne na polskich torrentach :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jakich to musicie sami wykombinowac x]

Ja mam pytanie czy "DOW Dark Crusade" jest samodzielny dodatkiem nie potrzebujacym podstawowej
gry ?!
Proszę o zetelny odpowiedzi !!!


wnioskujac z pierwszej czesci twojej wypowiedzi sadze ze niebedzie ci sie chcialo zagladac do wczesniejszych stron... DC jest samodzielny ale wiaze sie to z pewnymi konsekwencjami ale jakimi to juz sam poszukaj:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:01, Dyzio Diablo napisał:

> A oto Necroni

Moment tak obok jednego z Destroyerów jest Lord Nekronów w wersji Destroyer... Czyli JEDYNĄ
jednostką jakiej Necroni jeszcze nie mają to Deciever.


necroni i tau mają mało jednostek bez żadnych wariantów dlatego dano im w sumie wszskie dostepne jednostki z ich ras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:37, ShinobiForce napisał:

Ja jako Shinobi do nosze wiadomosci z swiat wirtualnej rozrywki!!!
"DOW Dark Crusade" jest juz dostepne na polskich torrentach :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jakich to musicie sami wykombinowac x]

Ja mam pytanie czy "DOW Dark Crusade" jest samodzielny dodatkiem nie potrzebujacym podstawowej
gry ?!
Proszę o zetelny odpowiedzi !!!

Co minutę rodzą się ludzie, którzy na forum oficjalnego polskiego wydawcy gry, piszą o możliwości pobrania pirackiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyyy! ojejku! torrenty! no ja cię! ożesz ty! piractwo było, jest i będzie. a co do tych torrentów... przyznam szczerze , sam zacząłem ściągać DC z torrentów ;P I tak go kupię jak tylko będzie dostępny w Polsce, ale to przecież miesiąc czekania. Pogram, przejdę kampanię kilka razy, potne sobie na hamachi z kumplami, a jak DC wyjdzie w Polsce, z uśmiechem usunę ściągnięte DC, zainstaluje oryginał, i zacznę grać w sieci :)


A co do wcześniejszych postów... DC jest samodzielnym dodatkiem, w kampanii możesz grać wszystkimi rasami, ALE w multi tylko Necronami i Tau, o ile nie masz DoWa. Gdy masz DoW i WA, możesz grać w sieci wszystkimi rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować