Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No teraz już chyba zakończymy rozmowę o piractwie i przejdziemy do tematu gry. Więc sie pytam czy wysłał ktoś maila z zapytaniem kiedy będzie premiera pod maila który zamieścił modelator, bo niewiem czy ja mam wysłać a jakby to wyglądało gdyby cdp sasypały listy od niecierpliwych graczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:08, ShinobiForce napisał:

Powiedziałem ,ze jest cos co ma tak nazwe w sieci torrent ,a nie skat wzieło sie tam.Twoje
słowa sa insenułacja powiedz w prost skat masz pewnosc ,ze to nie podpucha jakas dla jaj zrobione
jakis syf co zajmuje 3GB.Ha nie masz argumentow cały twoj tok myslenia wali sie ot co.

Shinobi jest na tym forum taki temat traktujący o piractwie, napisz im to samo co napisałeś tutaj i rozwiń cieakwą dyskusje. Bardzo bym chciał aby tutaj zajrzała TYHE ;] wtedy nie paliłyby się kabeli Darkstara tylko twoje "ośmio-letnie argumenty"
>insenułacja
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 13:57, reset12 napisał:

aaaa zabijcie mnie warhammer dopiero w listopadzie ale czemu.

Ee? A skąd te zdziwienie? W sklepie od dawna jest napisane że premiera jest w listopadzie.Tyle że dopiero dzisiaj raczyi o tym wspomniec.

Napisałbym że potrzebują czasu na tłumaczenie,ale przecież oni tłumaczą tylko teksty... a to nie jest gra RPG w których jest ich dużo.
Sam chciałbym wiedziec czemu dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 13:57, reset12 napisał:

aaaa zabijcie mnie warhammer dopiero w listopadzie ale czemu.


Tiaa. Nie podali nawet daty. Ja już nie moge się doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:22, Kerigun napisał:

> aaaa zabijcie mnie warhammer dopiero w listopadzie ale czemu.

Tiaa. Nie podali nawet daty. Ja już nie moge się doczekac.


ja nie jak tak...podali... tylko ze z dokladnoscia do miesiac ;)
ja to sie nie ciesze bo tak bardzo chcialem zeby mi to razem z gothickiem przyjechalo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:02, Grond napisał:

Wiecie co? wkońcu moderacja odwiedziła ten temat :) A tak btw amerykańce poprzechodziły kampanię,
i na końcu jest pokazana jakaś bitwa i data 2007. Dodatek albo DoW2... Kto wie...

Tak, myślałem, że się już obraziłeś i przez jakiś czas cię tu nie będzie,no ale w końcu nie trzeba było pisać takich rzeczy ;/ no a o tym zakończeniu mamy parę słów tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13023&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robią DoW2 to dobrze. Według mnie nie powinno już być więcej dodatków. Jeśli spekulacje okażą się prawdą to mam nadzieję, że DoW2 będzie od razu zawierał conajmniej tyle frakcji ile DC ;> Mogliby równie dobrze zrobić inną grę w realiach 40k, chociaż nie wiem jakby sobie Relic poradził z innym gatunkiem gry np. gra na podstawie Battlefleet Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm.A ja bym chciał bardziej strzelankę:PP

Np wystarczy zrobić coś na styl Intra od Dark Crusade xD I fajna gra by była. Nowego qmpa bym dla niej kupił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:17, Adamido napisał:

Umm.A ja bym chciał bardziej strzelankę:PP

Np wystarczy zrobić coś na styl Intra od Dark Crusade xD I fajna gra by była. Nowego qmpa bym
dla niej kupił xD

Juz byl jeden fps w swiecie 40 i raczej niewypalil ... a zreszta niech robia co chcom byle by bylo tak dobra jak DoW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem.Warhammer 40k:Fire Warrior :P Tam graliśmy Tau xD

Ale zobacz.Jaki klimat miała by gra kiedy gramy SM i tłuczemy Heretyków i słyszymy co chwilę okrzyki w stylu:

-Burn Heretic!
-Death to the foul warriors of Chaos!

itp itd:P

Mi by się podobało jak choroba:P
Tylko żeby krwawe było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:22, Adamido napisał:

Wiem.Warhammer 40k:Fire Warrior :P Tam graliśmy Tau xD

Ale zobacz.Jaki klimat miała by gra kiedy gramy SM i tłuczemy Heretyków i słyszymy co chwilę
okrzyki w stylu:

-Burn Heretic!
-Death to the foul warriors of Chaos!

itp itd:P

Mi by się podobało jak choroba:P
Tylko żeby krwawe było xD

Etam niema to jak Gwardia dokola gina twoi "bracie" , sierzant wykszykuje rozkazy itd. itp.(najlepiej z tyrkami) to by bylo lepsze :P<Fan gwardi\tyranidow>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BLeh.Najlepiej jakby przyleciała inkwizycja xD

To by się nimi zajęła :PP

A SM rozwaliliby tych tyrków w parę minut.Po prostu Orbital Bombardment w ich masę i papa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:28, Adamido napisał:

BLeh.Najlepiej jakby przyleciała inkwizycja xD

To by się nimi zajęła :PP

A SM rozwaliliby tych tyrków w parę minut.Po prostu Orbital Bombardment w ich masę i papa xD

Tyle ze wtedy gra by trwala 5 minut(maksymalnie) a tak masz dluuuuga gre defensywno-ofensywno-taktyczna (i zeby sie nieklucic mogli bo zrobic multi ze wszystkimi rasami);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:04, Czedwik napisał:

Jeśli robią DoW2 to dobrze. Według mnie nie powinno już być więcej dodatków. Jeśli spekulacje
okażą się prawdą to mam nadzieję, że DoW2 będzie od razu zawierał conajmniej tyle frakcji ile
DC ;> Mogliby równie dobrze zrobić inną grę w realiach 40k, chociaż nie wiem jakby sobie
Relic poradził z innym gatunkiem gry np. gra na podstawie Battlefleet Gothic...


z tego co wiem to tworcy Dawna maja na koncie Company of Heroes 2 dodatki dawna Supreme Commander i co najwazniejsze Homeworlda wiec jak widac znaja sie na robocie i raczej jak zaczna robic cos z tym Battlefleet to powinno im wyjsc cos ciekawego

juz tak offtopujac to mogly zrobic gierke taka jak Empire at War czyli walki w kosmosie i podbuj planety jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:33, Rhyside napisał:

> Jeśli robią DoW2 to dobrze. Według mnie nie powinno już być więcej dodatków. Jeśli spekulacje

> okażą się prawdą to mam nadzieję, że DoW2 będzie od razu zawierał conajmniej tyle frakcji
ile
> DC ;> Mogliby równie dobrze zrobić inną grę w realiach 40k, chociaż nie wiem jakby
sobie
> Relic poradził z innym gatunkiem gry np. gra na podstawie Battlefleet Gothic...

z tego co wiem to tworcy Dawna maja na koncie Company of Heroes 2 dodatki dawna Supreme Commander
i co najwazniejsze Homeworlda wiec jak widac znaja sie na robocie i raczej jak zaczna robic
cos z tym Battlefleet to powinno im wyjsc cos ciekawego

juz tak offtopujac to mogly zrobic gierke taka jak Empire at War czyli walki w kosmosie i podbuj
planety jednoczesnie

Zgadzam sie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować