Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No na opanowanego przez Chaos to ten ich dowódca nie wygląda :P Przecież opętanie przez Chaos powoduje także trochę zmian w wyglądzie no i sam fakt, że będą oni walczyć z Chaosem. Poza tym z Marines w tym dodatku ma współpracować inkwizycja (Grey Knights czyli Daemonhunters z TT). Przecież normalnie to, gdyby oni zobaczyli, że Krwawe Kruki zabijają Gwardię to by wezwali posiłki Inkwizycji i zarządzili masową egzekucję. Toż to herezja. A nawet jeśli ten regiment Gwardii Imperialnej jest zbuntowany, to również i jego by spotkał podobny los. Zwłaszcza, że wyraźnie było na stronie Gamespot napisane, że ten regiment przyleciał na Kronusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG.Weźcie sobie poczytajcie cokolwiek o Dark Crusade np w GaMeSpocie.Tam wyraźnie pisze czemu i o co walczą.Np Brat-Kapitan Davian Thule.Przybył z powodu zniszczonej starej świątynii Blood Ravens.Blood Ravens maja obsesje na punkcie wiedzy.A Gwardia Imperialna przybyla tutaj z powodu dziala HellStorm ulokowanego w Victory Bay.Gwardia stara sie stworzyc tutaj nowy dom.

A tak do Modow klawirka mi zle dziala i to dla tego brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 16:20, Pavonius napisał:

jakby byli zbuntowani to powinni chociaż być z chaosem..(sry za drugi post)

Skąd to drogi forumowiczu wiesz? Czyżbyś pracował w Relic Ent.? Tak czy siak jakoś to rozwiązać będą musieli i nie ma się co rzucać na niewinnych forumowiczów, polecam ci temat na forum Relic''a gdzie jest sporo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, wyglada na to że trzeba będzie z tym pytaniem czekac z tym do premiery...

Z tego co czytałem,bedzie można zawierac tymczasowe sojusze... ale koniec konców każdego trzeba wygnac z planety.

Naprawde jestem ciekaw,jak rozwiążą sytuację z Gwardią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą możliwe sojusze to mam nadzieję, że w miarę logiczne. No bo np. sojusz Marines Chaosu z Eldarami byłby bardziej niż dziwny ;) Ciekawe też, jak kwestię fabuły rozwiążą, skoro wybieramy terytoria do ataku. Chyba, że fabuła, dialogi itp. będą się pojawiać tylko wtedy, gdy będziemy walczyć o daną twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dc wyszło dziś czy nie bo paczyłem na forum relic i jakoś tak bez echa nigdzie nic praktycznie nie pisze
ani na forum ani na oficialnej stronie to wyszło czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Pojawiły się już pierwsze recenzje DC, i wygląda, że jest fajnie. Recenzenci zwrócili uwagę na kulejące AI (żadna z frakcji prowadzonych przez komputer nie wykazuje chęci do podbicia całej planety. recenzent podbił całą planete, czyli 25 terytoriów, a sam został zaatakowany 3 razy...) na metapamie, ale tak ogólnie możemy z niecierpliwością wyczekiwać DC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:02, Grond napisał:

Hmmmm... Pojawiły się już pierwsze recenzje DC, i wygląda, że jest fajnie. Recenzenci zwrócili
uwagę na kulejące AI (żadna z frakcji prowadzonych przez komputer nie wykazuje chęci do podbicia
całej planety. recenzent podbił całą planete, czyli 25 terytoriów, a sam został zaatakowany
3 razy...) na metapamie, ale tak ogólnie możemy z niecierpliwością wyczekiwać DC :)

Ale pewnie i tak kampania będzie dłuższa niż te z DoW i WA, jeśli przechodzić ją każdą z 7 armii.

Recenzja na IGN, całkiem dobra: http://pc.ign.com/articles/738/738032p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:30, Rhyside napisał:

hmmmm DC ma premiere w USA a tam jest 8 godzin roznicy zwroc uwage na to za teraz(20.30) jest
u nich cos kolo 11-12

chyba 6 godzin różnicy. Nie moge się już doczekać tego DC..... a tu jeszcze został miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów, które widziałem wynika niestety, że Gwardia będzie walczyć z Marines ;/ Nie rozumiem czemu nie mogli ich zrobić sojusznikami. W każdym razie z recenzji wynika, że większość kampanii to będzie tak wyglądała jak skirmish, a fabuła i konkretne cele będą tylko podczas zdobywania fortec (jedynie one będą misjami w stylu kampanii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:43, Czedwik napisał:

Ze screenów, które widziałem wynika niestety, że Gwardia będzie walczyć z Marines ;/ Nie rozumiem
czemu nie mogli ich zrobić sojusznikami. W każdym razie z recenzji wynika, że większość kampanii
to będzie tak wyglądała jak skirmish, a fabuła i konkretne cele będą tylko podczas zdobywania
fortec (jedynie one będą misjami w stylu kampanii).


A co wy się tak czepiliście tego sojuszu Gwardii z Marines? To jest Warhammer 40k, świat w którym 4 miliony osób mieszkających w stolicy kraju, mogą uważać, że na ich planecie wybuchł bunt, i są jednymi lojalnymi obywatelami na planecie. A tak naprawdę, to generałowie i arystokracja zdradziła, a prości ludzie i żołnierze nie znają prawdy. Odpierają kolejne szturmy "zdrajców" itp, itd. To jest Warhammer 40k. Na pewno wszystko się wyjaśni w trakcie kampanii. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest Warhammer 40k. Na pewno wszystko się wyjaśni w trakcie kampanii. Oby.
Bracia z Zakonu Krwawych Kruków! Gwardia Imperialna to Heretycy! Inkwizycja nakazuje nam ich zniszczyc:)

O to całe tłumaczenie dowódcy zakonu:) A to,że jest to nieprawda...kogo to obchodzi...

Jaką rasą najpierw zamierzacie przejśc kampanie? Ja właśnie Space Marines... potem może Gwardią... Nekronów zostawie sobie chyba specjalnie na później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co oni tak się czepili tych krwawych kruków :/ nie mogli by wsadzić ultramarines? No cóż...lepsze to niż nic. Błogosławieni bracia piątej czas pokazać zdradzieckiej gwardii że w tej galaktyce nie ma miejsca dla dwóch xD
a tak pozatym to idiotyzm, jeszcze w winter assault nawzajem się ratowali itp a teraz już gwardia jest be :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau---> Necroni ---> Gwardia Imperialna ------> Eldarzy ------> Kosmiczni Marines ------> Chaos ------> Orkowie
Nie wiem, czy będą wszystkie te rasy w kampanii, jakby co proszę mnie poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować