Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Nie bo musiałby przybiec Force Commander:PP

A i trza by było mieć Orbital Relaya a z tym mogłyby być kłopoty.

A tak na serio to naprawdę chciałbym taką strzelankę.Ale żeby była walka wręcz:PP
Fajnie by się orków cięło.Taki przykład.Prujemy do armii biegnących orków.Ćwiartka(:P) z nich dobiega.No i my łapiemy za mieczyki piłowe i się dźgamy:PP
Tylko żeby dużo krwii było.Bo bez krwi to nie ma gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Wy myślicie, że wszystko jest takie proste w Wh40k... Radosne potyczki z Orkami... Ehhh... A według was Gwardziści nie mogą doczekać się kolejnego wspaniałego spotkania z flotą inwazyjną Tyranidów? Większość starć do jedna, wielka, desperacka rzeź. Aż do wyczerpania amunicji, i wtedy Gwardziści nawet nie mają jak sobie w szybki sposób odebrać życia. Brutalne... Ale prawdziwe.

Ja ostatnio też myślałem o grze na licencji GW w świecie Wh40k, gdzie możnaby było objąć kontrolę nad całą machiną wojenną Imperium/Chaosu/Orków/Eldarów/kij wie czego jeszcze. Czyli np. bitwy w przestrzeni, transport desantu na planety, krucjaty itp. Nawet coś ciekawego mogłoby wyjść, gdyby zabrało się za to porządne studio. A wyobraźcie sobie te walki między okrętami! Te torpedy plazmowe, potężne baterie laserów, walki myśliwców, bombardowania orbitalne, abordaże... Rozbrykałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2006 o 18:44, Grond napisał:


Ja ostatnio też myślałem o grze na licencji GW w świecie Wh40k, gdzie możnaby było objąć kontrolę
nad całą machiną wojenną Imperium/Chaosu/Orków/Eldarów/kij wie czego jeszcze. Czyli np. bitwy
w przestrzeni, transport desantu na planety, krucjaty itp. Nawet coś ciekawego mogłoby wyjść,
gdyby zabrało się za to porządne studio. A wyobraźcie sobie te walki między okrętami! Te torpedy
plazmowe, potężne baterie laserów, walki myśliwców, bombardowania orbitalne, abordaże... Rozbrykałem
się...

Ja myślałem o czymś w stylu Call of Duty. Pomyślcie sobie. Gwardzista znajdujących się niedaleko wielkiej bitwy z jakimś trudnym rozkazem. Ogromna rzeź, korzystanie z pojazdów. Można byłoby powiedzmy, kierować SM na przemian z G.I. Walka wręcz w stylu Dark Messiaha. teraz to mnie ponosi fantazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:44, Grond napisał:

Ja ostatnio też myślałem o grze na licencji GW w świecie Wh40k, gdzie możnaby było objąć kontrolę
nad całą machiną wojenną Imperium/Chaosu/Orków/Eldarów/kij wie czego jeszcze.

Nie wiem jakby takie scalenie Battlefleet Gothic i "zwykłej" 40-stki by wyszło. Fizycznie są to osobne gry planszowe i scalenie ich zasad (luźne, ale jednak sporo do roboty by było) mogłoby się spotkać z dużą krytyką. Chyba, że byłoby to wykonane w bardzo nowatorski sposób. Cóż, spekulacje są rozległe, widać to po forum Relica, gdzie w jeden dzień dany temat rozrasta się do kilkunastu stron :D Możliwe, że chodziło o zupełnie inną grę niż jakąś formę kontynuacji DoW. No, ale gdyby zrobili kiedyś ulepszoną dwójkę z przynajmniej tą samą ilością ras (i ewentualnie Dark Eldarzy i Tyranidzi wprowadzeni w dodatkach) to bym się nie obraził ;> Cokolwiek planują na pewno będzie musieli sporo poczekać. I nie byłbym taki pewien, jeśli ma to być DoW 2 i naprawdę dobra gra, że skończyliby ją już w 2007 roku. Taki tytuł wymaga masy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:49, Blackgoat napisał:

Ja myślałem o czymś w stylu Call of Duty. Pomyślcie sobie. Gwardzista znajdujących się niedaleko
wielkiej bitwy z jakimś trudnym rozkazem. Ogromna rzeź, korzystanie z pojazdów. Można byłoby
powiedzmy, kierować SM na przemian z G.I. Walka wręcz w stylu Dark Messiaha. teraz to mnie
ponosi fantazja...


jasne... wiesz jak fajnie ma gwardzista? jeżeli nie jest wyszkolony (a nie jest) to nie poprowadzi pojazdów. moze sie jedynie modlic do imperatora o wsparcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraźmy sobie że taki gwardzista biegnie przez pole bitwy z swoim podstawowym karabinem albo jakimś bolterem i nagle przed nim wyskakuje 10 orków, i kto mi powie co taki zacznie robić nie nie zacznie strzelać stanie i będzie czekał naśmierć strach go sparaliżuje. Albo wyobrażmy sobie że jego odziałowi zaczyna sie kończyć amunicia a tu z dwóch stron nacierają nekroni i co i guzik ginie od ciosu albo od strzału któregoś z nich. Albo wcielmy sie w takiego terminatora z odziałów SM co prawda uzbrojony w cięszką zbroje terminator( nazwa zbroi dla niewiedzących) niosący ciężki miotacz ognia, a tu nagle wyskakuje na niego zgraja demonów i co wyszkolony co prawda bardzo dobrze zaczyna strzelać ale potyczki nie przeżyje niema szans on jeden na jakieś demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak najciekawszą rzeczą dla mnie będzie to jak silni będą Necroni bo jednak krążą plotki na różnych forach że rasy Tau i Necronów będą silniejsze niż pozostałe rasy a w szczególności Necroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci, co już mają grę mówią, że Necroni są trochę przepakowani pod pewnymi względami. Pewnie jeszcze trochę pozmieniają w patchach, a te na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie zdaje ze sa to pszesadzone pogloski....wkoncu jesli juz wiesz czego oczekuja gracze to ich niezawodzisz i nienarazasz sie na bezsensowne kosztyy prawda??a relic juz (chyba)sie dowiedziala czego chcemy my=gracze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heyka kuzyn ze związku radzieckiego przysłał mi juz dark crusade skonczyłem testowac necronów vs space marinów akcja rush
podstawowa jednostka necronow plus bohater vs 2 odziały spacow plus sniperzy plus bohater który wedlug statystyk jest lepszy od bohatera z necronów
wynik
space marini zostali rozjechani w pył !!!!!!
ps gra chodzi bez podstawki bez winter assulta
i mozna grać gwardią
więc sciemniacze nie namawiajcie dzieciaków
aby przed zakupem dark crusade
musza miec poprzednie dodatki by móc uzywac gwardii złodzieje !!!!!
pisze ten tekst na szybko ledwo co zainstalowałem gierke ale juz na 1 rzut oka widac ze jak chaos był zawsze przepakowany w dałnach jedynce i winterze do pojawienia sie pathy
to teraz necroni wymiatają az sie boje włączyc tau he he
jesli niemozecie sie doczekac opóznionej polskiej wersji bo znowu polskim robolom nie chciało sie pracowac podam wam namiar na mojego kuzyna w rosji
szukajcie w winterze online adhana lub tersihala on załatwi wam ten dodatek w promocyjnej cenie a jak go pokonacje na mapie to the brechen dostaniecie go za darmo
bo jedyne czego imperator nienawidzi oprócz orczej chołoty to leniwych roboli z cdprojektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:21, tersihal napisał:

heyka kuzyn ze związku radzieckiego przysłał mi juz dark crusade skonczyłem testowac necronów
vs space marinów akcja rush
podstawowa jednostka necronow plus bohater vs 2 odziały spacow plus sniperzy plus bohater
który wedlug statystyk jest lepszy od bohatera z necronów
wynik
space marini zostali rozjechani w pył !!!!!!
ps gra chodzi bez podstawki bez winter assulta
i mozna grać gwardią
więc sciemniacze nie namawiajcie dzieciaków
aby przed zakupem dark crusade
musza miec poprzednie dodatki by móc uzywac gwardii złodzieje !!!!!
pisze ten tekst na szybko ledwo co zainstalowałem gierke ale juz na 1 rzut oka widac ze jak
chaos był zawsze przepakowany w dałnach jedynce i winterze do pojawienia sie pathy
to teraz necroni wymiatają az sie boje włączyc tau he he
jesli niemozecie sie doczekac opóznionej polskiej wersji bo znowu polskim robolom nie chciało
sie pracowac podam wam namiar na mojego kuzyna w rosji
szukajcie w winterze online adhana lub tersihala on załatwi wam ten dodatek w promocyjnej
cenie a jak go pokonacje na mapie to the brechen dostaniecie go za darmo
bo jedyne czego imperator nienawidzi oprócz orczej chołoty to leniwych roboli z cdprojektu

Niewiem czy zauwarzyles ale bez wintera se niepsmigasz gwardia w internecie.... a jak masz samo dDC to tylko necron tau na multi...Najpierw sprawdz potem gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:58, Grond napisał:

> Ja myślałem o czymś w stylu Call of Duty. Pomyślcie sobie. Gwardzista znajdujących się
niedaleko
> wielkiej bitwy z jakimś trudnym rozkazem. Ogromna rzeź, korzystanie z pojazdów. Można
byłoby
> powiedzmy, kierować SM na przemian z G.I. Walka wręcz w stylu Dark Messiaha. teraz to
mnie
> ponosi fantazja...

jasne... wiesz jak fajnie ma gwardzista? jeżeli nie jest wyszkolony (a nie jest) to nie poprowadzi
pojazdów. moze sie jedynie modlic do imperatora o wsparcie :P

A Call of Duty było realne? Tam też były mało realne sceny, łącznie z pojazdami;P. Ale kończmy offa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kumpel po starej znajomosci przyslal mi dc ze stanow i wiecie co kazdy widzial intro na necie jak to efektownie necron rozrywa marynarza w tej wersji ktora mi przyslal jest tak ze necron zwyczajnie go lapie w polowie wysila sie i tu koniec zero krwi a marin pada w calosci bez ani jednej dziurki heheh cenzura w USA jest wypas a i ktos kiedys pytal czy naprawia blad z czerwonymi oczkami u marynarzy(niestety dalej to samo) dalej niebede spoilerowal zeby wam niepsuc chumorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować