Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 13:30, Mroku21 napisał:

> a co ma chs w t1 bardzo dobrego na harrasy i na dodatek plecak odrzutowy ?! :P

W t1 i tylko na t1 później możesz je zdeletować ;p

hmmm np z tau przez całą grę się przyda, dodatkowo jeżeli przeżyją przydadzą się aby blokować wroga jeżeli idzie sie zerkami+csm :P
scoutó też tylko w t1 używasz i potem ich deletujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 13:27, Iroks1 napisał:

a co ma chs w t1 bardzo dobrego na harrasy i na dodatek plecak odrzutowy ?! :P
nie powiesz mi ze aura fo jest tak potężna, jeżeli tak uważasz to po kiego czorta tak blisko
stoisz ich ? :)


hahahaha ;-))) ja nie stoje nigdy blisko FO ale moim Zerkom, Lordowi i Raptorom sie to zdarza - do tego ze tym ostatnim pekaja morale jestem przyzwyczajony ale jak FO lamia morale CL to juz przyprawia mnie o wscieklosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 13:47, Iroks1 napisał:

> W t1 i tylko na t1 później możesz je zdeletować ;p
hmmm np z tau przez całą grę się przyda, dodatkowo jeżeli przeżyją przydadzą się aby blokować
wroga jeżeli idzie sie zerkami+csm :P
scoutó też tylko w t1 używasz i potem ich deletujesz?


Rapty sa najlepsze na IG oraz Tau, ja czesto uzywam tez kultystow w T2 dla ich detekcji infiltracji oraz plazmy - zawsze z ChSM, SM orkami oraz Tau bo albo maja malo detekcji albo niewidzialne jednostki - a wszyscy sa podatni na plazme ];-> troche podobnie jak scauci u SM tylko ze Zwiadowcy nie maja Championow ani detekcji ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:01, Teokrata napisał:



chaos i eldarzy mają najlepszych detektów, sm ma najgorszych :( głupie czaszki które padają po 2 strzałach ;/
kultyści lepsi sa z granatnikami bo przerwacają, a przewrócony oddział nie atakuje ;) dla tego lepiej robić granatniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:47, Iroks1 napisał:

scoutów też tylko w t1 używasz i potem ich deletujesz?


Skauci są fajni. Zwłaszcza z niewidzialnością i 4 plazmami. 2-3 oddziały ładnie pomagaja w koszeniu SPAMU FO. Plazmy naprawdę są dobre a jeszcze niewidzialność dużo daje bo FO nie wykryje ich. Skauci RULEZ. Częsciej daje plazmy niż snajperki jeśli dożyją do T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:22, Kerigun napisał:

> scoutów też tylko w t1 używasz i potem ich deletujesz?

Skauci są fajni. Zwłaszcza z niewidzialnością i 4 plazmami. 2-3 oddziały ładnie pomagaja w
koszeniu SPAMU FO. Plazmy naprawdę są dobre a jeszcze niewidzialność dużo daje bo FO nie wykryje
ich. Skauci RULEZ. Częsciej daje plazmy niż snajperki jeśli dożyją do T2.

ale uważaj aura działą też mimo ze ich nie widzą także nie stój blisko nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:24, Iroks1 napisał:

ale uważaj aura działą też mimo ze ich nie widzą także nie stój blisko nich :)


To jest ten ból. Ale plazmy mają zasięg 30 a strach FO ma zasięg 10. Czyli nie jest tak źle. Skauci są nawet dobźi. Jak im jeszcze czachy dodamy to są fajnymi zwiadowcami co dużo mogą z plazmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:22, Iroks1 napisał:

>

chaos i eldarzy mają najlepszych detektów, sm ma najgorszych :( głupie czaszki które padają
po 2 strzałach ;/
kultyści lepsi sa z granatnikami bo przerwacają, a przewrócony oddział nie atakuje ;) dla tego
lepiej robić granatniki


kazdy robi to co lubi ;) ja wole jak tego oddzialu nie ma niz jak sie przewraca ;-P granatniki robie tylko w T1 - wyjatkiem sa Tau oraz IG - plazma unicestwia ciezka piechote marines czy orasy bardzo szybko i skutecznie ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:22, Kerigun napisał:

Częsciej daje plazmy niż snajperki jeśli dożyją do T2.


Skauci ze snajperkami i infiltracją są obowiązkowi na Eldara, trzeba tylko uważać, żeby ich nie stracić zbyt łatwo. Sprawdziłem, odział ripków znika po jednej salwie z 6 snajperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:28, Mroku21 napisał:

Skauci ze snajperkami i infiltracją są obowiązkowi na Eldara, trzeba tylko uważać, żeby ich
nie stracić zbyt łatwo. Sprawdziłem, odział ripków znika po jednej salwie z 6 snajperek


Rzadko gram na eldów. Jak już coś to na Neców a na neców to lepsze plazmy. Snajperki dobre też chyba na IG będą no i flamery obowiązkowo na IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tak to jest jak nie ma "przyczepionego postu" ;-p Chciałem się zapytać jak to się robiło te kolorki w armii tau? Chodzi mi o to moro i w ogóle ;-) No wiecie. Jakieś 80 stron temu była taka pogawędka, ale nie chce mi się szukać ;-p Jak ktoś pamięta jak się to się robi to miło by było jakby tu napisał jeszcze raz ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:25, Mroku21 napisał:

Serwitor mode on "I live to serv" (czy jakoś tak :P) Serwitor mode off ;D



LMAO :-D Dzięki mój SERVITORZE xD xD xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, ale nie mamy co się martwić w temacie stalkera tak samo jest 5 stale zadawanych pytań i jak faq nie chcą przykleićtak nie chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:47, Teokrata napisał:

snajperki sa jeszcze swietne na FW czyli Tau zas na IG to obowiazkowo miotacze nie snajperki
toz GM jak psow...


Nigdy nie robiłem flamerów. Raz mi ktoś z was powiedział i w t1 po zbrojoni dałem SMom po 2 flamery na oddział. Grałem na IG. Ładnie ich kosiłem bo morale u nich znikome. Czyli jak ze skoutami ??
na Nec => plazmy
na Tau => plazmy czy snajpery ??
na IG => flamery i snajpery
na ChSM => plazmy (chyba)
na Eldy => snajpery (chyba)
na Orki => snajpery czy plazmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scout:
Nec-> Plazmy
Tau-> Plazmy na pół ze Snajperką
IG-> Flamery i Snajpery
ChSM-> Plazmy
Eldy-> Snajpery
Orks-> Snaiperki
A jeśli chodzi o SM to zawsze robie 4-5 składy z HB a 1 albo 2 z RL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować