Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Każdego trzeba cisnąć od początku, tylko z Eldarem i Orkiem trzeba bvyć ostrożnym z uwagi na specyfikę ich bazy (ork) i buildu oraz mocnych capperów (Eld).

Zaś Chaos z Tau ma SOLIDNE szanse, wystarczy że wejdzie w T2 odpowiednio szybciej. Tau bez SSów jest masakrowany przez pojazdy. Do obstawy Defilerów daję Sorcerora/squad Kultystów na infiltracji (jeśli zdążyłby z tymi SS)+ CSM z HB lub Zerki i hajda na niebieskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:08, Everial napisał:

A na mnie jakoś SMi nie robią snajperów :/, a tak fajnie byłby wlecieć w średek tej bandy i
Vespami zrobić rozrzut, a Krootami wybić do nogi :D


Właśnie dlatego ich nie robią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:21, Mroku21 napisał:

Właśnie dlatego ich nie robią ;]

Ale jakieś n00bki mogłby tak robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:19, Everial napisał:

Przeciw czemu bardziej nie lubice walczyć?? Pieskom i Krootox''om, czy CSom i HHom??


Szczerze, bardzo rzadko trafiam na Tau, a jeszcze rzadziej do chodzę z nimi w walce do T3. Ale jak gram z tobą to mnie te chorerne HH wkurzają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba dam sobie spoój z DC niestety :(
chaos ach te zerki
eld "ej gdzie to wojo?kilka sec później, agrch umieram"
tau gdzie to jest? o tutaj i tutaj co to za papierowe czołgi ? znowu zginałem
orki kupą mości panowie! cha cha rozwale chłopaków. ee ja to coś (burszuje) ledwo drasnąłem (krzyk umierajacych sm)
nec he he ale to powolne a ich lord jaki slaby, ty gdzie on jest (tele do bazy naszej) o gen zniszczony,hej gdzie moje baraki? (kupa fo wyskoczyłą w naszej bazie)
mirror sm kurde znowu poknali nas termosami, toż ja dopiero mam rakietki i hb
ig co za lolki zaraz ich rozwale. gdzie oni sa? o budynek produkujacy czołgi, rozwalmy to, chwilę później. to był zły plan te małe mendy schowały sie i nie idzie ich trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:36, ChrisBgnr napisał:

Tak sobie robiłem porządki w screenshotach i trafiłem na fajny scenkę z pewnego treningu:)

a chcesz może "kilka" repów z naszych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:00, Iroks1 napisał:

a chcesz może "kilka" repów z naszych gier?

Nie dzięki, jakoś zamiast repków preferuję granie... Znaczy staram się looknąć jak jest coś godnego uwagi ale często jak się zabieram za oglądanie to jakoś tak odruchowo klika mi się na multipalyer i JAAAAZDAAAA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:07, ChrisBgnr napisał:

Nie dzięki, jakoś zamiast repków preferuję granie... Znaczy staram się looknąć jak jest coś
godnego uwagi ale często jak się zabieram za oglądanie to jakoś tak odruchowo klika mi się
na multipalyer i JAAAAZDAAAA:D


I to jest prawidłowe podejście :D.

Iroks

Nie możesz teraz się wycofać, skoro udało nam się wyjść z fazy grupowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

chaos ach te zerki


Nie przesadzaj... Mnie bardziej od Zerków wkurzają Predy za 4 capa. Argh! :/

Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

eld "ej gdzie to wojo?kilka sec później, agrch umieram"


Sądząc po twojej taktyce na elda (harras scoutami) nic dziwnego, że przegrywasz -_-"

Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

orki kupą mości panowie! cha cha rozwale chłopaków. ee ja to coś (burszuje) ledwo drasnąłem
(krzyk umierajacych sm)


No jasne bo Orki nie mają mieć prawa silniejszej jednotki niż Slugga/ Stormboys? Nerfujemy orka!

Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

nec he he ale to powolne a ich lord jaki slaby, ty gdzie on jest (tele do bazy naszej) o gen
zniszczony,hej gdzie moje baraki? (kupa fo wyskoczyłą w naszej bazie)


A tu mnie zaskoczyłeś... marudzisz na rasę którą sam pogrywasz :P

Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

mirror sm kurde znowu poknali nas termosami, toż ja dopiero mam rakietki i hb


No fakt bo w końcu tu nie chodzi o umiejęności tylko ten gościu używa imba <nazwa dowlonej jednostki SM>

Dnia 03.05.2007 o 12:41, Iroks1 napisał:

ig co za lolki zaraz ich rozwale. gdzie oni sa? o budynek produkujacy czołgi, rozwalmy to,
chwilę później. to był zły plan te małe mendy schowały sie i nie idzie ich trafić


IG IMBA! Mają coś skuteczego co kosi moją armię? Tak nie może być! Nerf, nerf nerf!

Zbierając to wszytko do kupy: marudzisz jak potłuczony. Lrn2play.

Everial ----> nie cierpię walczyć przeciwko HH. Zwłaszcza dowodzonymi przez ciebie. Wkurzające są. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak gramy z MDT. NIe mamy szans krótko mówiąc. :/

Swoją drogą kto jeszcze gra w SPAM-ie? Ja nie mogę, Mroku chyba też narazie nie gra... jeśli odejdzie jeszcze Iroks będzie krucho. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:43, Dyzio Diablo napisał:

I tak gramy z MDT. NIe mamy szans krótko mówiąc. :/

Swoją drogą kto jeszcze gra w SPAM-ie? Ja nie mogę, Mroku chyba też narazie nie gra... jeśli
odejdzie jeszcze Iroks będzie krucho. ;p


Mroku musi zagrać, albo bedzie dupa :/, zresztą Iroks też, chyba, że zagra z nami Dizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:50, Everial napisał:

Mroku musi zagrać, albo bedzie dupa :/, zresztą Iroks też, chyba, że zagra z nami Dizzy

wypisałem wszystkie swoje żale i jak to wygląda w walce z dobrym/szybkotechującym wrogiem :)

jak mnie tak ładnie poprosicie to mogę zagrać

i jednak wyszliśmy z grupy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to nie - sami wygramy ligę;p
A tak przy okazji dzieje się to co sugerowałem dawno temu, kiedy na tym forum zaczęły się pojawiać pierwsze pomysły założenia klanu... I ilu z tych ówczesnych prowodyrów gra jeszcze w DC? A pomysł miał być taki super... Tyle, że teraz widać jak klany się zaczynają sypać ledwo w zasadzie powstały. Bo pomysły to należy realizwać z głową, a tu mają niektórzy kaprysa, że to tak fajnie mieć klan własny jak to brzmi ojejku jejku czadzik i w ogóle;p Nie uderzam tu do nikogo konkretnego, tak tylko mi się pomyśłało napisać jak to wszystko wygląda w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:57, ChrisBgnr napisał:

A jak nie to nie - sami wygramy ligę;p
A tak przy okazji dzieje się to co sugerowałem dawno temu, kiedy na tym forum zaczęły się pojawiać
pierwsze pomysły założenia klanu... I ilu z tych ówczesnych prowodyrów gra jeszcze w DC? A
pomysł miał być taki super... Tyle, że teraz widać jak klany się zaczynają sypać ledwo w zasadzie
powstały. Bo pomysły to należy realizwać z głową, a tu mają niektórzy kaprysa, że to tak fajnie
mieć klan własny jak to brzmi ojejku jejku czadzik i w ogóle;p Nie uderzam tu do nikogo konkretnego,
tak tylko mi się pomyśłało napisać jak to wszystko wygląda w praktyce...


Ja popierałem ten plan i nadal go popieram, gorzej, że coraz więcej graczy wykrusza się z szeregu, i zaraz będzie trzeba jakiś n00bów rekrutowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:01, Everial napisał:

Ja popierałem ten plan i nadal go popieram, gorzej, że coraz więcej graczy wykrusza się z szeregu,
i zaraz będzie trzeba jakiś n00bów rekrutowac :/


N00bów ci u nas dostatek. Więc w czym problem? ;p Zawsze można przwprowadzić rekrutacje i wyłowić co lepszych graczy, posiadających podobny poziom skilla co członkowie SPAMU. Chyba nie muszę mówić ,że jest on dosyć niski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:11, Dyzio Diablo napisał:

N00bów ci u nas dostatek. Więc w czym problem? ;p Zawsze można przwprowadzić rekrutacje i wyłowić
co lepszych graczy, posiadających podobny poziom skilla co członkowie SPAMU. Chyba nie muszę
mówić ,że jest on dosyć niski. ;)


Niski?? To zagraj sobie na Cadianie, tam jest niski poziom, nawet te najgorsze klany prezentują poziom lepszy niż na Cadianie, może poza SS I PtG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować