Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dla mnie SI w DC ma tylko jeden poważny mankament, a mianowicie: nigdy nie używa skoków teleportów, żeby zaatakować gdzieś z zaskoczenia po przeskoczeniu np. gór itp. zawsze wali od frontu wszystkim co ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używa skoków? Pierwsze słysze... gdy gram z komputerem ten zawsze skacze w sam środek mojej armii. Zwłaszcza w grze przeciwko orkom. Co tylko pomaga mi wygrać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? NL zawsze robi jumpa w piechotę i trach zielonym gazem po oczach;p Ze wszystkich ras to właśnie z Necem się muszę najbardziej nagimnastykować żeby wygrać (zakładając wariant, że odpuszczam początek i pozwalam mu trochę "podrosnąć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghh, nie o to mi chodziło, wiem, że doskakuje do armii, chodzi mi o to, że nigdy nie zrobi akcji dywersyjnej np. 4 grupki SSów z blastermi i w momencie gdy twoja armia walczy z jego, on nagle wyskoczy gdzieś zza gór i zacznie demolować baze. Ja w każdym razie nie spotkałem się z takimi zagrywkami kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo goowka procesora być malutka tyci oj malutka... Nie mieć chipa robioncego mondre myśli i potem bidny orkowy wodzu robi gupie rzeczy oj gupie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chris widziałem tą grę. MASAKRA. Szacun że zachowałeś spokój i raz coś do niego napisałeś. Też raz miałem takiego sojusznika i teraz wole już nie grać i poczekać niż zagrać z kimś takim. Ty się ładnie broniłeś i grałeś ale on to n00000b. Ciesz się że ciebie pierwsi zaatakowali bo jego by natychmiast rozwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym (zwłaszcza Teokracie, który regularnie "stompi compa") proponuję Dawn of Skirmish DC AI 2.2

Skok jakościowy jest OGROMNY. Komp korzysta z FoF, transporterów i teleportacji, tańczy, wycofuje się, pamięta o detektorach itd.
W zasadzie, to gra lepiej niż większość graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO! A możesz powiedzieć czy ten mod trzeba instalować i aktywować, czy może po wrzuceniu plików działa automatycznie? I jak jest w przypadku ewentualnego podziękowania za współpracę? Trzeba robić reinstall DC? I czy nie chrzani się multi przez niego?:) Sporo pytań ale jestem sceptyczny co do modów i zawsze mam stracha, że się coś posypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:32, Mroku21 napisał:

Ostatnio na Eldara bawię sie snajperkami jak to robił Jaracz i tu już jest loteria, bo trzeba
mieć naprawdę dobre micro, żeby nadążyć za Eldarem. I tu też mam pewien problem, bo ten tech
strasznie osłabia eco (przynajmniej u mnie) i w jednej grze spotkałem się z 3x WS i Wraithlord
vs moi: 3x scouci + GK z Kapelanem. Efekt łatwy do przewidzenia, ale broniłem sie wyjątkowo
długo ;)


Hmmm... to dziwne dosyć. Budując na początku dwa generatory masz sporo energii, którą wydajesz na lp2, co wiąże się z niezłym eco. :> Najważniejsze to nie dać przeciwnikowi przejąć kontroli nad mapą i się zabudować, bo jego posterunki nasłuchowe będziesz mógł rozwalić dopiero w t2. :( Fajny jest trick z infiltracją, dzięki któremu wbijasz przeciwnikowi do bazy i zabijasz mu budowniczych uniemożliwiając mu budowę kaplicę duszy i wejście do t2. :] Dosyć ciężko się gra na scoutach, trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale jak się opanuję tę sztukę, to potrafi zaprocentować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:30, Jaracz napisał:

Hmmm... to dziwne dosyć. Budując na początku dwa generatory masz sporo energii, którą wydajesz
na lp2, co wiąże się z niezłym eco. :>


Czyli stawiam od razu 2xgen i Zbrojownię? Hmm w tamtej grze postawiłem tylko jeden gen, więc dlatego maiłem słabe eco ;(

Dnia 02.05.2007 o 14:30, Jaracz napisał:

Dosyć ciężko się
gra na scoutach, trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale jak się opanuję tę sztukę, to potrafi
zaprocentować. :)


No dokładnie ;), mam z tym problemy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja nie lubie grać przeciw Eldom, szybkie to takie, że FW nawet nie zdążą się rozstawić, a ich już nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:14, Everial napisał:

Kurde, ja nie lubie grać przeciw Eldom, szybkie to takie, że FW nawet nie zdążą się rozstawić,
a ich już nie ma :/


Najpierw narzekałeś na Neców a teraz na Eldów. :P Wole osobiście walczyć na neca niz na elda moimi SMami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:04, Kerigun napisał:

> Kurde, ja nie lubie grać przeciw Eldom, szybkie to takie, że FW nawet nie zdążą się rozstawić,

> a ich już nie ma :/

Najpierw narzekałeś na Neców a teraz na Eldów. :P Wole osobiście walczyć na neca niz na elda
moimi SMami

JA tez wole walczyć z necronem niż z eldarami, szczególnie tymi od Dyzia( pozdrawiam Cię, czekam na kolejną przegraną). Dzisiaj musze sobie troche pograć, ostatnio przechodze kampanię tau. jest cieżko na średnim(jak dla mnie). W jednej misji orcasy( tam gdzie zdobywam wysuniętą bazę)to raz są tu, tar tam. Gdy przymieżałem sie do ataki na niego tem mnie z drugiej strony zaatakował. No i co teraz Ever powiesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej nec niż eld cholerstwo mało wytrzymałe ale s pieprza ile wlezie, na dodatek ci #@%^#$%$$%#% snajperzy nei da rady zabić tego dziadostwa sm bo masz #$%#$%#$ detekty które sa niszczone 2 strzałami oboojętnie co zrobią można im naskoczyć zostają pojazdy typu dred ale nawet 4 grupki żniwazy szybko zmielą to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dred jest potężną jednostką. Zaraz po wejściu do T2 jak zrobi siez 3-4 Dredy to jest dobrze. Z tymi 4 Dredami plus wsparcie piechoty można bardzo dużo. Zwłaszcza u Neców gdzie większość nie robi nieśmiertelnych tylko SPAM FO i NW. Drendot rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 18:51, Kerigun napisał:

Dred jest potężną jednostką. Zaraz po wejściu do T2 jak zrobi siez 3-4 Dredy to jest dobrze.
Z tymi 4 Dredami plus wsparcie piechoty można bardzo dużo.


Sorry, ale skąd ty na to wszytko w normalnej grze weźmiesz pieniądze? Jeśli mówisz o 1v1 to zakrawa to na lekkie Science Fiction :P. Drednoty są dobre do niespodziewanego wpadnięcia do bazy przeciwnika i zdemolowania kilku genów/lpków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:41, Iroks1 napisał:

lepiej nec niż eld cholerstwo mało wytrzymałe ale s pieprza ile wlezie, na dodatek ci #@%^#$%$$%#%
snajperzy nei da rady zabić tego dziadostwa sm bo masz #$%#$%#$ detekty które sa niszczone
2 strzałami oboojętnie co zrobią można im naskoczyć zostają pojazdy typu dred ale nawet 4 grupki
żniwazy szybko zmielą to :/


Co do żniwiarzy, to niedawno grając Eldem przkonałem się jaka to jest IMBA, niby piechota do zwalczania piechoty, ale z ich zasięgiem i hp po upach w t2, to 3xDR>3LS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:04, Mroku21 napisał:

> Dred jest potężną jednostką. Zaraz po wejściu do T2 jak zrobi siez 3-4 Dredy to jest dobrze.

> Z tymi 4 Dredami plus wsparcie piechoty można bardzo dużo.

Sorry, ale skąd ty na to wszytko w normalnej grze weźmiesz pieniądze? Jeśli mówisz o 1v1 to
zakrawa to na lekkie Science Fiction :P. Drednoty są dobre do niespodziewanego wpadnięcia do
bazy przeciwnika i zdemolowania kilku genów/lpków :D


99% moich gier to 2 vs 2 i wyżej. Tam jest czas i surka na dredy i to w większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować