Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 20:42, Joannita napisał:

>
> Jonaś, mimo wszytko Iroks chyba jeszcze gra lepiej SMami niż ty, chociaż ja bym wolał,
żeby
> grał Necronami, a nie SMami...
Jeszcze tak,bo poprostu ma więcej doswiadczenia, dłużej gra na necie.

dobre sobie łuzej LOL :D
poprostu jak ty grałeś tutaj juz ja po pewnym czasie dopiero sie pojawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HWT ma 45 zasiegu a jego heavy bolter zadaje zerkom w kazdej sekundzie 94 dmg - to oznacza 6-7 sekund na jednego zerka, do tego rozstawiony HWT poaz murem gwardzistow z granatnikami ma cos takiego jak okopanie:

"However, when deployed, the Heavy Weapons Team only takes 50% damage from ranged fire and 60% damage from melee attacks due to the sandbags. The armor class of the Heavy Weapons Team also changes from medium infantry to infantry_heavy_high, that is, Terminator-class armor. That armor class further reduces damage taken on top of the sandbag bonus. These two features extend longevity tremendously, and a Heavy Weapons Team in Heavy Cover is a difficult thing to remove."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:16, Iroks1 napisał:

.
dobre sobie łuzej LOL :D
poprostu jak ty grałeś tutaj juz ja po pewnym czasie dopiero sie pojawiłem :)

Mi siewydaje coś innego. Kiedy kupiłęś sobie podstawke, po ja po DC miesiąc(na 6 grudnia DC a 23 doszła mi podstawka)??
Teokrato to co napisałęśpo angielsku przetłumacz teraz na polski, bo to polskie forum jest, a nie angielskie. Ktos tu nie umie tak angielskiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:06, Everial napisał:

> CIACH!!
> z gry po tych dwoch godzinach:) zwlaszcza, ze ciagle meczyl mnie artyleria i shakerami(pozniej

> doszlo do tego, ze cala piechote dla bezpieczenstwa mialem pochowana w rhino i jezdzilem
nia
> po calej mapie:)

No nie wiem, jak ja grałem w SMami(przez przypadek :P) właśnie przeciw IG, to go zmiotłem jednym
atakiem w t4, a kolo to był jakiś 1250 IG. A ja SMami w 1.11 grałem 1 raz!! LOL i kolesia pokonałem
:D


to zalezy od mapy, poza tym, jak napisales, grales na wersji, w ktorej limit ciezkich broni byl znacznie mniejszy. teraz jest ich tyle, ze rozstawione przy wylomie rozwalaja dowolna jednostke reliktowa do walki w zwarciu zanim do nich podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teokrato!
jak są zerki to rozumiem że jest sorc
a jak jest sorc to jest śmierć dla "muru GM" i tp do walki w cc z HWT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: I terminator armour dupa, gdy ma 650 życia.....eeeee.... kupa. Teokrato, podobno nie grasz na necie, więc wiesz to wszystko czytając tabelki i grając w kampanię DC? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:35, MarneusPL napisał:

teraz jest ich tyle, ze rozstawione przy wylomie rozwalaja dowolna jednostke
reliktowa do walki w zwarciu zanim do nich podejdzie.



OHHHH YEAAAAAH! Wszyscy gramy na Do Wyłomu! Biegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:42, Jaracz napisał:

> teraz jest ich tyle, ze rozstawione przy wylomie rozwalaja dowolna jednostke
> reliktowa do walki w zwarciu zanim do nich podejdzie.


OHHHH YEAAAAAH! Wszyscy gramy na Do Wyłomu! Biegiem!

daruj sobie ta subtelna nutke ironii, to byl przyklad. tak samo byloby na takim chocby biffym, czy jakiejkolwiek innej mapie, wiec to ze wymienilem wylom nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:35, Mroku21 napisał:

Teokrata: za dużo teoretyzujesz, naprawdę na niewiele zdadzą się twoje wyliczenia w prawdziwej
grze ;)


Mroku i reszta - ja gram od roku we wszystkie czesci Dowa prawie codziennie - teorie czytam od niedawna (po patchu) bo ta wiedza pomaga podejmowac szybko decyzje: co na co wystawic albo czy strzelac czy isc na noze...

dlatego doskonale wiem ze Zerki nie dobigaja do kilku oddzialow Gwardzistow z HWT - jedno i drugie ma 45 zasiegu do tego disrupt i solidny dmg (granatniki zadaja tyle co HB marines po UPach) - To jest zadanie Raptorow ];->>>

poza tym czy mi sie wydaje czy mieliscie zostawic Chaos w spokoju ? narzekajcie na FO to moze beda w T2 znow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga 2v2

Już niedługo w Warhammerowej Lidze Civlandu rusza liga 2v2, chętni niech przeczytają instrukcję jak się zgłosić znajdującą sie w tym temacie: http://for4.war40k.civland.com/viewtopic.php?p=3545#3545
Nie trzeba należeć do żadnego klanu, wystarczą dwie chętne osoby (ni mniej ni więcej), które zakładają drużynę. Nie ważne jaki macie skill liczy sie dobra zabawa i miła atmosfera ;). Także zachęcam do udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie anrzekacie na Ogary Krootów, które wygrywają z każdą jednostką w grze?? :PP Bo to dla mnie jest troche nie zrozumiałem, że narzekacie na coś, co jest gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 00:31, Everial napisał:

Czemu nie anrzekacie na Ogary Krootów, które wygrywają z każdą jednostką w grze?? :PP Bo to
dla mnie jest troche nie zrozumiałem, że narzekacie na coś, co jest gorsze :P


Pieski mają nędzne hp, choc fakt, że z Kreatorem gniotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:50, Grond napisał:

> ale HWT juz jest w T2, prawda ? i jestem pewien ze zerkom zajmie wiecej czasu przedarcie
sie
> przez mur gwardzistow niz HWT wystrzelanie odwaznych wojownikow Khorne''a, mam racje ?

Nie. Zerki zabiją gwardzistów I strzelające do nich HWT.


Hmmm...jeśli są z Sorcem, to raczej pokroją GMów, ale jeśli są bez Sorca (i GM mają ładnie wykupione upy do broni) to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:09, Everial napisał:

> No ale to moze być za późno prawda. To jest ten ból. Wykrywacz dla SMów. SM ma się najgorzej

> jeśli chodzi o wykrywanie.

No nie wiem, Kronikarz to jest bardzo dobry wykrywazc jak na mój gust. Tylko trzeba go zrobić.
A tacy Tau to się wcale nie mają też tak fajnie, bo Vespy i PFy nie należą do najtwardszych
jednostek w grze.


Ano, zgodzę się. SM wcale nie ma tak źle z detekcją (po tym jak zrobi upa do "czerepów"). Natomiast Tau stoi pod tym względem marnie. Vespy się nie rozdwoją (i nie są "magapancerni"..), zaś "wytrzymałość" Pathfinderów przeszła już do legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:18, Lord Avatar napisał:

Pieski mają nędzne hp


Kreator + Niebiaś = 950 hp :PP Nie wiem, czy to jest nędzie, jeśli Prorok z Rady ma 600hp i żadnych buffów/upów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:34, Everial napisał:

> Pieski mają nędzne hp

Kreator + Niebiaś = 950 hp :PP Nie wiem, czy to jest nędzie, jeśli Prorok z Rady ma 600hp
i żadnych buffów/upów.


Obydwa upy z "prorokiem" w "tytule" działaja tak na Warlocków, jak i na FS i Radę.

Kreator + Niebiaś = 950 HP.
Brak Kreatora i Wielkiego Niebieskiego = marne HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:29, Lord Avatar napisał:

Tau stoi pod tym względem marnie. Vespy się nie rozdwoją (i nie są "magapancerni"..), zaś "wytrzymałość"
Pathfinderów przeszła już do legendy...


A ten do wymiślił, żeby Niebaiśowi da wykrywanianie zamiast TCkowi, to zasłużył na ostre spałowanie. A co do PFów, to 350 to i tak więcej niż 200 w 1.11 :P. No i w t3.5 mają już 550, co znacząco zwiększa ich żywotność. A Vespy z dowódcą i Niebiasiem też mają przyzwoity hp, a mianowicie: 695, więc nie jest źle, ale na pewno MANzy od Orków się lepiej sprawdzają w wykrywaniu ze względu na ogromną wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no detekty to moim zdaniem ciezko u sm, taki eldar to szybko wykrywa moje czachy i niszczy :/ dołącze do oddziału, to dziwnym trafem giną w 1 kolejności :/

co do techowania wszystkich
jak grałem wczoraj w podstawkę, to tam jest najlepsza ścięzka rozwoju, zeby mieć t2 musisz mieć zbrojownie, najlepiej jak by to wróciło w każdej armi przy okazji przystopowało by nieco tech wszystkich ras i dzięki temu początkowe jednostki wkońcu czaczete były by doceniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować